Tanárok

Név Osztály Fogadóóra E-mail Megjegyzés
Asboltné Czapári Beáta 7.B kedd 3. óra aczapi.b_kukac_gmail.com  
Bacsinszki Petra   kfg.bacsinszkipetra_kukac_gmail.com iskolapszichológus
Bakó Tünde   csütörtök 4. óra tunde_kukac_kfg.hu magyar munkacsoport-vezető
Bakosné Novák Andrea   csütörtök 3. óra novak.andrea_kukac_freemail.hu  
Bálint Martin 9.A hétfő 2. óra balint_m_kukac_kfg.hu  
Békefi Gábor   kedd 6. és 7. óra bekefi_kukac_kfg.hu igazgató
Berei Zoltán 10.A hétfő 7. óra brzltn_kukac_freemail.hu DÖK segítő
Bihariné Nagy Andrea   csütörtök 4. óra andreabiharine_kukac_gmail.com német nyelvi munkacsoport-vezető
Csébics Anikó 5.A péntek 3. óra aniko.csebics_kukac_freemail.hu  
Cselényi Péter   péntek 3. óra ubi6504_kukac_gmail.com  
Dezamicsné Babich Gertrúd   hétfő 3. óra dbgertrud_kukac_freemail.hu fizika, kémia munkacsoport-vezető
Felföldiné Székely Dóra 12.A kedd 3. óra doraszekelyf_kukac_gmail.com  
Gajdosné Szabó Márta   csütörtök 3. óra gmarta_kukac_kfg.hu  
Dr. Horváth Eszter   hétfő 3. óra horv55eszter_kukac_gmail.com  
Horváth-Varga Péter   hétfő 2. óra horvath.varga.peter_kukac_gmail.com  
Juhász Gergely 11.A kedd 4. óra g.juhasz88_kukac_gmail.com természetismeret, biológia, földrajz munkaközösség-vezető
Kertész Éva   hétfő 3. óra evakertesz99_kukac_gmail.com  
Lauthné Url Csilla   szerda 4. óra lauthcsilla_kukac_yahoo.de  
Lindmayerné Rabi Márta   szerda 2. óra rabimarta_kukac_t-online.hu  
Mezei Fruzsina   szerda 2. óra m.fruzsi_kukac_t-online.hu  
Miernik Beáta 8.B csütörtök 5. óra yevinn_kukac_gmail.com  
Molnár Imre Attila   szerda 5. óra molnarimre.kempelen_kukac_gmail.com  
Müller Emese 7.A kedd 2. óra mueller.emese78_kukac_gmail.com informatika, testnevelés munkacsoport-vezető
Nagy Emese   hétfő 1. óra mesinagy_kukac_freemail.hu  
Olejnik Árpád   kedd 3. óra kfg.olejnik_kukac_gmail.com  
Oroszi-Kuzmich Kinga   kuzmich.kinga_kukac_gmail.com  
Pach-Pluhár Gabriella   péntek 4. óra ppg.kempelen_kukac_gmail.com  
Pósch László 12.B szerda 5. óra posch.laszlo_kukac_t-online.hu  
Priszlinger Zoltán   kedd 3. óra    
Rakota Ilona   hétfő 3. óra rakota.ilona.ofo_kukac_gmail.com  
Romhányi Katalin   szerda 1. óra kataromhanyikfg_kukac_gmail.com igazgatóhelyettes, BECS munkacsoport-vezető
Sándorfi Gyöngyvér   hétfő 5. óra   angol nyelvi munkacsoport-vezető
Schwarckopf Ágnes 8.A kedd 3. óra schwarckopf_kukac_freemail.hu  
Simonné Tatár Zita   péntek 6. óra otthon.simon_kukac_gmail.com matematika munkacsoport-vezető
Sisak Andrásné   csütörtök 2. óra asisak_kukac_freemail.hu  
Szabó Gergely   szabogergely_kukac_kfg.hu könyvtáros tanár
Szabóné Moncz Éva   kedd 5. óra meva_kukac_kfg.hu igazgatóhelyettes, osztályfőnöki munkacsoport-vezető
Dr. Szász Erzsébet   csütörtök 5. óra eszasz_kukac_freemail.hu történelem munkacsoport-vezető
Szépvölgyiné Falvai Eszter 5.B szerda 4. óra falvai.eszter_kukac_gmail.com  
Tolnai Judit 10.B szerda 6. óra judit.tolnai_kukac_freemail.hu  
Tóth Katalin   kedd 3. óra tothkata_kukac_gmail.com  
Tóth Szilvia   péntek 5. óra tsz.kfg_kukac_gmail.com  
Tóthné Komáromi Csilla 6.A szerda 3. óra komacsilla_kukac_gmail.com  
Törökné Vermes Judit 6.B csütörtök 5. óra torok.judit.kempelen_kukac_gmail.com  
Varga Lóránt 11.B hétfő 5. óra varga.lori1979_kukac_gmail.com  
Vaskor Gabriella 9.B kedd 5. óra gabriella.vaskor_kukac_kfg.hu  
Végh Patrícia   hétfő 3. óra patricia_kukac_kfg.hu