Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] .. [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] [ 130 ] [ 133 ] Új hír írása

versenyek : angol Angol OKTV, második forduló 2016.12.14.

Gratulálunk Janurik Flórának (11.a), aki az első fordulójában elért eredménye alapján az angol OKTV második fordulójába jutott.

Tanára Szabó Katalin tanárnő.


 
versenyek : matematika Varga Tamás matematika verseny 2016.12.13.

Diákjaink ismét sikeresen szerepeltek a hetedik és nyolcadik osztályosak Varga Tamás matematika versenyén.

Továbbküldhető dolgozatokat írtak:

 

Tasnádi-Tulogdi Zsófia 8.b, tanára: Nagy Emese

Kajári Lilian 7.a,

Németh Borbála 7.a,

Páhán Anita 7.a,

Skrabák Boglárka 7.a,

Benedek Zoltán 7.a,

Gombos Gergely 7.a, tanáruk: Horváth Eszter

Jancsurák Marcell 8.a,

Szász Benjámin 8.a, tanáruk: Rakota Ilona

 

Gratulálunk a sikerhez!


 
versenyek : sport Birkózóverseny 2016.12.12.

A december 10-én az ausztriai Steinbrunnban 5 ország 140 sportolójának  részvételével tartott nemzetközi kötöttfogású birkózó versenyen Zimonyi Barna (5.b.) ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Verseny, középiskolai kategória, területi forduló 2016.12.11.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi forduljának eredményei a 9-12. évfolyamon:

 

10. évfolyam:

3. hely                  Rompos Luca, Marczell Réka, Karácsony Zsuzsanna, Dila Sarolta

             felkészítő tanáruk: Törökné Vermes Judit

 

11. évfolyam:

4. hely                  Sohodóczki Sára, Gubicza Míra, Lőrincz Kata, Kapitány Adrienn

                               felkészítő tanáruk: Asboltné Czapári Beáta

 

6. hely                  Surján Anett, Sulyok Liliána, Gyugos Péter, Nikitscher Petra

 

           felkészítő tanáraik: Görög Zsófia, Miernik Beáta


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Verseny, országos döntő (5.-8. évfolyam) 2016.12.11.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjében iskolánk két csapata is szépen szerepelt.

 

A 7. évfolyamosok gimnáziumi kategóriájában az Árkosi Ivett, Kis Veronika, Páhán Anita, Skrabák Boglárka alkotta csapat

az 1. helyen végzett.

felkészítő tanáruk: Bakó Tünde

 

A 8. évfolyamosok gimnáziumi kategóriájában a Bartos Sára, Glávits Anna, Jancsurák Marcell, Lengyel Barnabás alkotta

csapat pedig a 21. helyen végzett.

felkészítő tanáruk: Felföldiné Székely Dóra

 

Mindannyiuknak gratulálunk!


 
egyéb Műkorcsolyázás 2016.12.10.
Mezei Réka 5.b osztályos műkorsolyázó, a 10. Santa Claus Cup-on 29 versenyzőből a 14. helyen végzett. Eredményéhez szívből :) gratulálunk!
 
A korcsolyázása megtekinthető: YouTube.com  https://m.youtube.com/watch?v=UAyqYeqp0HA

 
versenyek : informatika OKTV, informatika II.(programozói) kategória 2016.12.06.

Gratulálunk Kálmán Vincének (11.a), aki az informatika OKTV programozói kategóriájában a második fordulóba jutott.

Tanára Békefi Gábor tanár úr.


 
versenyek : magyar OKTV, magyar nyelv 2016.12.06.

Gratulálunk Gubicza Mírának (11.b), aki a nyelvtan OKTV második fordulójába jutott.

Felkészítő tanára Asboltné Czapári Beáta.


 
versenyek : informatika OKTV, informatika I. (alkalmazói kategória) 2016.12.06.

Az informatika OKTV alkalmazói kategóriájában Stefanics Norbert 12. b osztályos tanuló dolgozatát lehetett  a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz továbbítani.

Tanára: Olejnik Árpád tanár úr.

Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi Jelentkezési határidő a kisfelvételi írásbeli vizsgájára 2016.12.05.

A negyedik osztályosok kisfelvételi írásbeli vizsgájára az Oktatási Hivatal vagy a gimnázium honlapjáról letölthető "Tanulói jelentkezési lap" benyújtásával lehet jelentkezni.

A kitöltött nyomtatványt a titkárságon lehet 2016. december 9-éig leadni.

Békefi Gábor igazgató


 
1 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] [ 130 ] [ 133 ] Új hír írása