Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] .. [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] [ 130 ] Új hír írása

versenyek : angol Angol OKTV 2016.11.21.

Az angol (I.) OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Janurik Flóra (11.a), Weinhardt Ákos (12.a) és Simon Csaba (12.a) dolgozatát lehetett továbbítani.

Tanáraik: Szabó Katalin és Mezei Fruzsina tanárnők.


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, területi forduló 2016.11.21.

A Bolyai Anyanyelvi Verseny területi fordulójában az alábbi szép eredmények születtek.

 

8. évfolyam, gimnáziumi kategória:

·         8.a csapata – Bartos Sára, Glávits Anna, Jancsurák Marcell, Lengyel Barnabás – 1. helyezett

·         8.b csapata – Bodnár Luca, Szőke Viktória Varga Zsófia,– 3. helyezett

 

7. évfolyam, gimnáziumi kategória:

·         7.a csapata – Árkosi Ivett, Kis Veronika, Páhán Anita, Skrabák Boglárka – 1. helyezett

 

6. évfolyam:

·         6.a csapata – Igaz Laura, Juhász Janka, Kocsis Boglárka, Németh Veronika – 5. helyezett

 

5. évfolyam:

·         5.a csapata: Bende Barnabás, Polgár Eszter, Siristye Léna, Skrabák Virág – 2. helyezett

Tanáraik: Bakó Tünde, Felföldiné Székely Dóra, Miernik Beáta, Szabóné Moncz Éva

 

A nyolcadikos és hetedikes első helyezett csapatok az országos döntőbe jutottak!


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny, országos döntő 2016.11.21.

A hétvégén zajlott a Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntője.

Csapataink nagyon szépen szerepeltek:

 

 

5. évfolyam

 

7. helyezett: Szaniszló Blanka, Zimonyi Barna, Kovács Márton, Palotás Levente

 

6. évfolyam

 

9. helyezett: Ányos Eszter, Dudás Zsófi, Jáky Lili, Rédei Viki 

 

7. évfolyam

 

5. helyezett: Árkosi Ivette, Benedek Zoltán, Sipos Zsombor, Páhán Anita

 

 8. évfolyam

 

19. helyezett: Bárány Bálint, Diószegi Ádám, Gömörei Márton J., Kereszthury Péter

 

Büszkék vagyunk rájuk!

 

 Tanáraik: Csébics Anikó, Horváth Eszter, Rakota Ilona,Tolnai Judit.

 

 


 
versenyek : sport Karate 2016.11.21.

Szombaton került megrendezésre Tökölön a Sziget Kupa karate verseny, melyet 21 karate egyesület 300 nevezéssel tisztelt meg. A legfrissebb olimpiai sportág küzdelem (WKF kumite) versenyszámában, a 12-13 éves lány kategóriában, épp csak lemaradva a döntőről bronzérmet szerzett iskolánk tanulója, Pudner Anna, a 6.A-ból. Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi Nyílt nap 2016.11.18.

Sok szeretettel várjuk a negyedik osztályos diákokat és szüleiket az idei nyílt napunkra.

A bemutatóórákkal egybekötött program 2016. november 30-án, szerdán 9 órától 12 óráig tart.

Békefi Gábor igazgató

 


 
versenyek : sport Szabadfogású Birkózó Centrum Kupa 2016.11.18.

Zimonyi Barna (5.b) a november 12-én megrendezett Szabadfogású Birkózó Centrum Kupán aranyérmet szerzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : történelem  Budapesti Közlekedéstörténeti Verseny 2016.11.18.

A BKV múzeumok 2016. évi közlekedéstörténeti versenyén a 7.a csapata – Kajári Lilian, Kis Veronika, Páhán Anita – bejutott a verseny decemberi döntőjébe.

Gratulálunk a szép sikerhez!

 


 
versenyek : angol kerületi angol verseny 2016.11.17.

Mogyorósi Dániel (8. a) első helyezést ért el a kerületei angol versenyen. Felkészítő tanára: Szabó Katalin.


 
versenyek : sport Látványtánc 2016.11.16.

Berec Bettina (5.a) a Ritmuscsapatok Országos Versenyén "Látványtánc" kategóriában egyéniben 2., open kategóriában csoportban 3. helyezett lett.

Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi délutáni fogadóórák 2016.11.16.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy az őszi délutáni fogadóórák november 21-én és 22-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató


 
1 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] [ 130 ] Új hír írása