Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 150 ] Új hír írása

versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny 2022.02.28.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny második fordulójába jutottak Kapuvári Márton 10.b, Székely Marcell 9.b, Aszódi Attila, Kardos Boróka és Kovács-Tuba Kristóf 9.a osztályos tanulók.

Gratulálunk nekik és felkészító tanáraiknak, Csébics Anikó, Bakosné Novák Andrea és Simonné Tatár Zita tanárnőknek!

 


 
versenyek : sport Szinkronúszás 2022.02.28.

Bardócz-Bánhidi Zsófia 7.b osztályos tanuló a Synus Kupa első napján FINA Utánpótlás korosztályban kötelezős és technikai elemek versenyszámban 2. helyezést ért el.


 
versenyek : biológia Bolyai Természettudományi Csapatverseny 2022.02.27.

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján remekül szerepeltek iskolánk csapatai, négy csoport is bejutott a legjobbak közé. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak!

 

7. osztályos gimnáziumi kategória

 

2. helyezett: Papucsállatkák (Börzsönyi Flóra, Biró Boglárka, Inczeffy Vivien, Novothny Petra) - 7. a

Felkészítő tanáraik: Bakosné Novák Andrea, Gajdosné Szabó Márta, Juhász Gergely, Tóth Szilvia

 

5. helyezett: Vegyészlények (Illés Vendel, Kardos Kamilla, Kónya Júlia, Zátrok Lívia) - 7. b

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin, Dezamicsné Babich Gertrúd, Tóth Szilvia, Vaskor Gabriella

 

 

8. osztályos gimnáziumi kategória

 

1. helyezett: A Negyvenkettek (Illés Csanád, Kerekes Kázmér, Papp Bence, Zagarics Zétény) - 8. a

 

4. helyezett: Maológia (Szabó Hanna, Száva Hanga, Szűcs Gréta, Tátos Valéria) - 8. a

 

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin, Dezamicsné Babich Gertrúd, Gajdosné Szabó Márta, Vaskor Gabriella

 

 

Külön gratulálunk A Negyvenkettek csapatnak, hiszen ők bejutottak az országos döntőbe. Sok sikert kívánunk nekik!


 
versenyek : sport Műkorcsolya 2022.02.26.

Mezei Réka 10. b osztályos tanuló, műkorcsolyázó csapattagként:

2022-ben az Országos Bajnokságon, felnőtt kategóriában 1. helyen végzett.

A februárban megrendezett Challenger Series - French Cup versenyen, Rouenben (Franciaországban) felnőtt kategóriában 3. helyen végzett a csapata.

Eredményéhez / eredményükhöz gratulálunk!

 

 


 
versenyek : sport Kézilabda Diákolimpia - budapesti döntő 2022.02.25.

Február 23-án a Siketek Sportcsarnokban a Kempelen Farkas Gimnázium az V-VI. korcsoportban a kézilabda diákolimpia fővárosi fordulójában első helyet szerzett. Ezzel az eredménnyel a csapat bejutott az amatőr kategóriában az országos döntőbe.

A csapat tagjai:

Karnóth Benedek, Dudás Levente, Zulauf Henrik, Berki Bánk, Guth András, Légrádi Gergely, Fodor Szabolcs, Czakó Botond, Lévay Levente .

 

Felkészítő tanáruk Varga Lóránt tanár úr.

 

 

Gratulálunk!!!!!


 
versenyek : sport Karate 2022.02.24.

Gratulálunk Majzik Katalin 5.b osztályos tanulónak, aki a Promontor Kupán, a Wado Kai Karate versenyen a korosztályos LKU kategóriában bronzérmet szerzett.


 
versenyek : sport Birkózás 2022.02.24.

Gratulálunk Zimonyi Barna 10/b osztályos tanulónak, aki a hét végén Lengyelországban megrendezett nemzetközi szabadfogású birkózó gálán második helyen végzett. 


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. 2022.02.22.

Iskolánk tanulói szépen szerepeltek a decemberben online lebonyolított Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. országos döntőjén is.

 

 

5. évfolyamon:

10. hely: "Kempelenesek" csapat: Horváth Soma Benedek, Fűrész Ádám, Major Levente, Kelepecz Kornél (tanáruk: Nagy Emese)

 

6. évfolyamon:

28. hely: "Matokosok" csapat: Rózsa Péter, Janurik-Nagy Vencel, Illés Zsombor, Bakó Bence (tanáruk: Csébics Anikó)

 

7. évfolyamon:

17. hely: "7755544" csapat: Novothny Petra, Tóth Luca, Czuder Lehel, H. Kovács Gábor (tanáruk: Romhányi Katalin)

 

8. évfolyamon:

15. hely: "Komplexek" csapat: Tóth Kolos Barnabás, Szentgyörgyi Ádám, Zagarics Zétény, Illés Csanád (tanáruk: Tolnai Judit és Tóth Katalin)

 

Az ország legjobbjai között elért helyezésükhöz gratulálunk!


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2022.02.21.

A Varga Tamás Matematikaversenyen az országos döntőbe jutottak.

 

7. évfolyamon: Bodnár Ákos, Czuder Lehel, Novothny Petra, Pintér Botond, Skrabák Balázs, Tóth Luca,

8. évfolyamon: Dévényi Márton, Illés Csanád, Tóth Kolos Barnabás és Zagarics Zétény.

 

Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Felkészítő tanáraik: Romhányi Katalin, Nagy Emese, Tolnai Judit és Tóth Katalin


 
egyéb Projektverseny 2022.02.21.

I. helyezést ért el a HEBE "Mindent a kutyákról" komplex projektversenyén 

csoportos  kategóriában  az 5.a-s csapat:

Aranyi Réka, Czékus Kincső, Mészáros Anna és Novothny Linda.

Gratulálunk a szép eredményhez! 


 
1 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 150 ] Új hír írása