Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 134 ] Új hír írása

iskolavezetés információi Rátz Tanár Úr Életműdíj 2020.12.18.

Gratulálunk Dr. Horváth Eszter tanárnőnek, aki Rátz Tanár Úr Életműdíjat kapott.

 

A díjátadóról készült összefoglaló itt tekinthető meg.

 

Békefi Gábor


 
versenyek : biológia OKTV biológia I. kategória - második forduló 2020.12.18.

A biológia OKTV I. kategóriájából Kajári Lilian (11.a) és Nagy Olivér Bence (11.b) a második fordulóba jutott.

 

Tanáruk: Juhász Gergely tanár úr.

 

Gratulálunk a szép eredményhez!


 
versenyek : biológia OKTV biológia II. kategória - második forduló 2020.12.18.

A biológia OKTV II. kategóriájában Bartos Sára (12.a) a második fordulóba jutott.

 

Tanára Tóth Szilvia tanárnő.

 

Gratulálunk a szép eredményhez!


 
versenyek : angol OKTV angol nyelv I. kategória - második forduló 2020.12.18.

Az angol nyelv OKTV I. kategóriájából az első fordulóból a megadott ponthatár alapján Glávits Anna (12.a) és Nagy Olivér Bence (11.b) a második fordulóba jutott.

 

Tanáraik: Mezei Fruzsina és Tóthné Komáromi Csilla tanárnők.

 

Gratulálunk a szép eredményhez!


 
versenyek : sport Úszás - Országos Bajnokság 2020.12.16.

 

Molnár Dóra (8.a) osztályos tanuló a Kaposváron megrendezett Felnőtt Országos Bajnokságon, váltó tagként 1 ezüstérmet, 1 bronzérmet szerzett, egyéni számaiban is döntős időket úszott, melyek eredményei 5. helyezés és 9-9.helyezés.


 
versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória - 2. forduló 2020.12.10.

Jó hír érkezett a matematika OKTV II. kategóriájának első fordulójáról.

Az első fordulóban megírt dolgozatok alapján Szász Benjamin (12.a), Tátos Vencel (12.a) és Gombos Gergely (11.a) is bejutott a verseny második fordulójába.

 

 

Tanáraik: Rakota Ilona és dr. Horváth Eszter tanárnők.

 

Gratulálunk mindannyiuknak!


 
versenyek : fizika Fizika OKTV II. kategória - 2. forduló 2020.12.10.

A fizika OKTV II. kategóriájának első fordulójából Szász Benjámin (12.a) bejutott a verseny második fordulójába.

 

Tanára: Dezamicsné Babich Gertrud tanárnő.

 

Gratulálunk a kiváló eredményhez!


 
versenyek : magyar Magyar nyelv OKTV - második forduló 2020.12.04.

Az első fordulóban elért nagyon magas pontszáma alapján Skrabák Boglárka (11.a) bejutott a magyar nyelv OKTV második fordulójába.

 

Tanárai voltak: Bakó Tünde, Felföldiné Székely Dóra, Cselényi Péter és Miernik Beáta.

 

 

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!


 
versenyek : informatika OKTV - informatika II. kategória 2020.12.03.

Az informatika OKTV II. kategóriájában Szász Benjámin (12.a) az első fordulóban elért magas pontszáma alapján bejutott a verseny második fordulójába.

 

Gratulálunk neki és tanárának, Olejnik Árpád tanár úrnak.


 
versenyek : történelem Harmadik helyezés a BKV Közlekedéstörténeti Versenyen 2020.12.01.

A 8. b osztály két három fős csapattal indult a BKV Közlekedéstörténeti Versenyen, ahol a Szikora Zorán, Kovács Artúr, Szántó Levente alkotta csapat döntőbe jutott, ott a harmadik helyezést érte el. Felkészítő tanáruk Priszlinger Zoltán volt. 


 
1 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 134 ] Új hír írása