Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] .. [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] .. [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] .. [ 91 ] [ 126 ] Új hír írása

versenyek : sport Birkózás 2018.03.20.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a németországi Aichachban, 7 ország több mint 500 sportolója részvételével megrendezett "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű szabadfogású birkózó versenyen harmadik helyezést ért el.

Gratulálunk az újabb szép sikerhez!


 
versenyek PTE Hyperión verseny 2018.03.18.

Glávits Anna 9. a osztályos tanuló

a pécsi klasszika-filológia kar által hirdetett kultúrtörténeti verseny döntőjének

"Blog az antik Rómában" kategóriájában,

mely a tárgyi tudás mellett  kreativitást és íráskészséget is megkövetel,

országos II.  helyezést ért el.

Tanára Felföldiné Székely Dóra tanárnő.

Gratulálunk a szép eredményhez! 


 
versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny Regionális Forduló 2018.03.16.

Kovács Domonkos (7.a), Páhán Anita (8.a) és Skrabák Boglárka (8.a) a regionális fordulóban megírt dolgozata alapján bejutott a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjébe.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrudnak és dr. Horváth Eszternek!


 
versenyek országos ütőhangszeres verseny 2018.03.14.

Béndek Simon a hétvégi országos ütőhangszeres versenyen a duótársával a korcsoportjában 1. helyezést ért el.


 
versenyek : sport Röplabda diákolimpiai bajnokság 2018.03.13.

Iskolánk röplabda csapata is indult a 2017/2018-as tanév Diákolimpiáján. A VI. korcsoport zárt leány rájátszásban az 1-6. helyért minden meccsüket megnyerték, így első helyen végeztek a budapesti fordulóban.

Ezzel a csapat kijutott az országos versenyre.

 

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

 

Gratulálunk!


 
versenyek : biológia Bolyai Természettudományi Csapatverseny, országos döntő 2018.03.13.

Gratulálunk a 6.a osztály "Azt hittük, matekverseny" csapatának, akik a Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében 6. helyezettek lettek!!!

 

A csapat tagjai: Bende Barnabás, Dévényi Álmos, Polgár Eszter és Skrabák Virág.

 

Felkészítő tanáruk Bálint Martin tanár úr.


 
versenyek Zenei verseny 2018.03.12.

Szilágyi Emese (10.a) a Weiner Leó Zeneiskola versenyén kamara kategóriában első helyezést ért el.


 
versenyek : matematika Pangea matematikaverseny országos döntő 2018.03.12.

A Pangea verseny országos döntőjébe jutottak:

 

Yu Lang Richárd 7.a, tanára: Nagy Emese

Skrabák Boglárka 8.a, tanára: dr. Horváth Eszter

Kereszthury Péter 9.a, tanára: Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
versenyek : sport Úszás 2018.03.12.

Molnár Dóra (5.a) osztályos tanuló a hétvégén Százhalombattán megrendezett Szalai János Emlék úszóversenyen a korcsoportjában 1 aranyérmet, 1 ezüstérmet , 3 bronzérmet szerzett egyéni számaiban,  váltóban pedig bronzérmes lett.


 
versenyek : angol Kerületi angol nyelvi verseny 2018.03.09.

Az 5-6. osztályosok angol nyelvi kerületi versenyén a következő eredmények születtek:

 

5. évfolyam (emelt szint):

1. helyezett Kovács -Tuba Kristóf

3. helyezett Kósa Fruzsina

5. helyezett Magyar Ábel

 

6. évfolyam (emelt szint):

3. helyezett Svoboda Anna

6. helyezett Atzél Ilona

 

Felkészítő tanáraik: Schwarckopf Ágnes, Mezei Fruzsina és Szabó Katalin tanárnők.

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 91 ] [ 126 ] Új hír írása