Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 138 ] Új hír írása

iskolavezetés információi Miniszteri elismerés 2021.08.30.

Gratulálunk Dezamicsné Babich Gertrud fizika szakos kollégánknak, aki a Nemzeti Tehetség Program keretében "Kiváló versenyfelkészítő" díjban részesült.

Az elismerést az OKTV versenyek kapcsán végzett kiemelkedően eredményes és áldozatos tehetséggondozó munkája elismeréseként kapta, a díjat 2021 júliusában Novák Katalin családokért felelős minisztertől vehette át.


 
iskolavezetés információi Tanévkezdéssel kapcsolatos információk 2021.08.25.

 

  • Tisztelt Szülők!

 

Köszöntök mindenkit a közelgő tanév alkalmából.

 

Az iskola épületének felújítása miatt a tanévet a megszokottól kicsit eltérően kezdjük.

Az első tanítási nap szeptember 1-jén, szerdán 8 órakor kezdődik. Tanévnyitó ünnepély idén nem lesz (csak az ötödikeseket fogjuk külön köszönteni), ezért senkinek nem kell ünneplőben jönni.

Az ötödikeseknek az osztályfőnökükkel 5 tanítási órájuk lesz. Ők az ötödik óra alatt a menzán meg is ebédelnek, így minden ötödikesnek 12:45-ig tart a tanítás. Ezután az ötödikesek hazamehetnek, vagy a tanulószobán lehetnek 16 óráig.

A 6.-12. évfolyamosoknak az osztályfőnöki órákat követően órarend szerinti tanóráik lesznek (az órarendről az osztályfőnökök fogják tájékoztatni a diákjaikat).

A tanítást követően lehet a menzán ebédelni. A tanulószobai foglalkozást már az első napon is 16 óráig biztosítjuk.

 

A tankönyvek megérkeztek, felvételükre szeptember 2-án, csütörtökön és szeptember 3-án, pénteken kerül sor (az osztályok beosztását szerdán elmondjuk, érdemes nagy táskát hozni).

 

Szeptember 6-án, hétfőn 17 órától szülői fórumot tartunk, melyre szeretettel várjuk az osztályokat képviselő szülőket és természetesen minden érdeklődőt.

A szülői értekezleteket az alábbi beosztás szerint tartjuk:

·         szeptember 6-án, hétfőn 18 órától: 6.-11. évfolyamos osztályok,

·         szeptember 7-én, kedden 18 órától: 5.a, 5.b, 12.a, 12.b .

 

Kérem a szülőket, hogy a heti kétórás testnevelés alóli felmentéshez szükséges egyesületi sportolói igazolásokat és a gyógytestneveléshez/felmentéshez szükséges szakorvosi papírokat minél előbb szerezzék be. Szeretném felhívni a figyelmüket arra, hogy a heti kétórás testnevelés alóli felmentést („szülői kérvény”) szeptember 15-éig kérhetik.

 

Bízom benne, hogy a megújuló épületben ismét egy eredményes tanévet kezdhetünk.

Békefi Gábor igazgató

 


 
iskolavezetés információi Angol nyelv, szóbeli osztályozó vizsgák beosztása 2021.08.18.


Angol nyelvből az írásbeli osztályozó vizsgák augusztus 23-án, hétfőn 9 órától kezdődnek a honlapon is olvasható (júniusban kiírt) időpontokban.

 

A szóbeli vizsgákra másnap, augusztus 24-én, kedden kerül sor három vizsgabizottságban az alábbi beosztás szerint:

 

I. vizsgabizottság (Tóthné Komáromi Csilla-Sándorfi Gyöngyvér)

11. évfolyam tananyagából:

8.00-8.15       Juhász Janka

8.15-8.30       Németh Vera           

8.30-8.45       Kovács Vince

8.45-9.00       Kocsis Boglárka

9.00-9.15       Pudner Anna

9.15.9.30       Tar Csilla

 

12. évfolyam tananyagából:

10.00-10.15  Kovács Vince

10.15-10.30  Kocsis Boglárka

10.30-10.45  Pudner Anna

10.45-11.00  Tar Csilla

11.00-11.15  Szalai Botond

11.15-11.30  Tárnok András

 

12. évfolyam tananyagából:

13.00-13.15  Hegedűs Gergely

13.15-13.30  Hunkár Ádám

13.30-13.45  Török Zoltán

13.45-14.00  Szabó Szabolcs

 

II. vizsgabizottság (Felföldiné Székely Dóra-Schwarckopf Ágnes)

12. évfolyam tananyagából:

9.00-9.15       Balog Csenge

9.15-9.30       Gombos Gergely

9.30-9.45       Kis Veronika

9.45-10.00     Nagy Anna Léna

10.00-10.15  Sipos Zsombor

10.15-10.30  Sziva Márton

 

III. vizsgabizottság (Mezei Fruzsina-Lindmayerné Rabi Márta)

11. évfolyam tananyagából:

9.00-9.15       Bodor Zsuzsanna

 

12. évfolyam tananyagából:

9.30-9.45       Bodor Zsuzsanna

9.45-10.00     Vajda Menyhért


 
iskolavezetés információi Osztályozó vizsgák 2021.06.23.

Az augusztusi osztályozó vizsgák beosztása

 

Angol nyelv:

  • 2021. augusztus 23. 9:00 írásbeli a 11. évfolyam anyagából;
  • 2021. augusztus 23. 10:20 írásbeli a 12. évfolyam anyagából;
  • A szóbelik 2021. augusztus 24-étől 26-áig lesznek, külön beosztás szerint.

Német nyelv:

  • 2021. augusztus 24. 9:00 írásbeli a 11. évfolyam anyagából;
  • 2021. augusztus 24. 10:20 írásbeli a 12. évfolyam anyagából;
  • A szóbelik 2021. augusztus 25-én lesznek, külön beosztás szerint.

Testnevelés:

  • A gyakorlati vizsgák 2021. augusztus 27-én lesznek, külön beosztás szerint.

 

Békefi Gábor

igazgató


 
versenyek „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2020" cím 2021.06.18.

Gratulálunk Kozári Enikő 9.a osztályos tanulónak, aki kiváló sport és tanulmányi eredményével elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt pályázaton a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2020" címet.


 
iskolavezetés információi Nyári ügyelet az iskolában 2021.06.18.

A gimnáziumban nyáron szerdánként 8-13 óráig ügyeletet tartunk:

  • június 23. (titkársági ügyelet)
  • június 30. (vezetői ügyelet)
  • július 7. (titkársági ügyelet),
  • július 14. (vezetői ügyelet),
  • július 21. (titkársági ügyelet),
  • július 28. (vezetői ügyelet),
  • augusztus 4. (titkársági ügyelet),
  • augusztus 11. (vezetői ügyelet),
  • augusztus 18. (titkársági ügyelet),
  • augusztus 25. (vezetői ügyelet).

Békefi Gábor igazgató


 
iskolavezetés információi Tanévzáró, ballagás (június 22.) 2021.06.18.

A tanévzáró ünnepély június 22-én, kedden 14 órakor kezdődik. A diákok előtte az osztályfőnökökkel megbeszélt időpontban érkeznek az iskolába.

 

A ballagási ünnepség az évzárót követő rövid szünet után 16 órakor lesz.

 

Békefi Gábor igazgató


 
iskolavezetés információi Az ötödikesek beiratkozása a 2021/22-es tanévre 2021.06.17.

Tisztelt Szülők!

A leendő ötödikesek beiratkozása 2021. június 22-én, kedden 9 órától 12 óráig lesz.

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő 2021.06.15.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

 

 

5. évfolyam:

 

9. Tóth Marcell Domonkos  

 

13. Illés Zsombor     

 

 

6. évfolyam

 

9. Csatári Bence                           

 

11. Tóth Luca          

 

 

7. évfolyam:

 

10. Dévényi Márton     

 

21. Tóth Kolos Barnabás    

 

30. Illés Csanád    

 

  

10. évfolyam

 

26. Yu Lang Richárd      

 

 

Tanáraik:

Csébics Anikó, Nagy Emese, Romhányi Katalin, Tolnai Judit, Tóth Katalin, Simonné Tatár Zita

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti forduló 2021.06.15.

 

 

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulójának eredményei

 

5. évfolyam

3. Illés Zsombor  

5. Patócs Péter    

7. Tóth Marcell Domonkos 

17. Rózsa Péter  

18. Vincze Lili     

31. Szűcs Levente   

csapatverseny: 1. helyezés

 

6. évfolyam

2. Tóth Luca  

3. Tóth Eszter  

4. Csatári Bence   

6. Bodnár Ákos  

9. Czuder Lehel  

14. Skrabák Balázs   

17. H. Kovács Gábor     

17. Udvarhelyi Zsófia  

20. Major Máté     

28. Fricsfalusi Roland 

34. Vajda Vilmos        

csapatverseny: 1. helyezés

 

7. évfolyam:

1. Dévényi Márton 

2. Illés Csanád  

3. Tóth Kolos Barnabás   

10. Zagarics Zétény   

24. Rédei Márk      

35. Bajusz Petra    

csapatverseny: 1. helyezés

 

8. évfolyam

1. Németh Hanna Júlia               

13. Szabó Bálint       

23. Zagarics Lili  

24. Kovács-Tuba Kristóf  

31. Székely Marcell   

35. Szikora Zorán    

csapatverseny: 3. helyezés

 

9. évfolyam:

5. Kovács Márton  

7. Tersztenyák Alíz 

9. Dévényi Álmos  

10. Pick Leonárd    

 

16. Kózel Barna  

21. Paréj Márk    

csapatverseny: 2. helyezés

 

10. évfolyam:

1. Yu Lang Richárd   

4. Légrádi Kristóf  

20. Zulauf Henrik   

27. Nagy Sólyom   

csapatverseny: 1. helyezés

 

11. évfolyam:

4. Gombos Gergely  

6. Horváth Ákos    

8. Sipos Zsombor  

 

csapatverseny: 2. helyezés

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrud,  Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Pach-Pluhár Gabriella, Romhányi Katalin, Simonné Tatár Zita, Tolnai Judit, Tóth Katalin

 

Az országod döntőbe jutott: 

Tóth Marcell Domonkos,  Illés Zsombor, Patócs Péter, Csatári Bence, Tóth Luca,  Tóth Eszter, Dévényi Márton, Tóth Kolos Barnabás, Illés Csanád,  Németh Hanna Júlia,  Yu Lang Richárd  

 

 

Gratulálunk!  

 

 


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 138 ] Új hír írása