Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 150 ] Új hír írása

versenyek : német Kerületi szépkiejtési verseny - német nyelv 2022.05.12.

Az idei tanévben is szép eredmények születtek a kerületi német nyelvi szépkiejtési versenyen.

Az 5-6. évfolyamosok mezőnyében Bányai Bálint első, Kőhalmi Péter második lett (6.b).

Tanáruk: Szépvölgyiné Falvai Eszter tanárnő.

A 7-8. évfolyamosok korosztályában Varga Dániel (8.b) lett az első.

Tanára: Lauthné Url Csilla tanárnő.

Gratulálunk nekik!

versenyek : magyar NyelvÉSZ verseny országos döntő 2022.05.11.

A NyelvÉSZ verseny országos döntőjében iskolánk két diákja is sikeresen szerepelt.

Mitták Emese (6.a) a 24. helyen végzett.

Skrabák Balázs (7.a) megnyerte az országos döntőt.

Tanáraik: Miernik Beáta és Cselényi Péter

Teljesítményükhöz gratulálunk!

versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny, országos döntő 2022.05.10.

A Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén

Tóth Kolos Barnabás  (8.a) II. helyezést;

Kónya Júlia (7.b) IV. helyezést ért el!

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak Dezamicsné Babich Gertrudnak!

versenyek : sport Birkózás 2022.05.10.

Zimonyi Barna 10.b osztályos tanuló a hétvégén megrendezett kadet országos szabadfogású birkózó bajnokságon harmadik helyen végzett.

egyéb "Élen a sportban, élen a tanulásban" 2022.05.02.

Igaz Laura (11.a) többszörös országos bajnok judoka elnyerte a Fővárosi Önkormányzat által kiírt Élen a sportban, élen a tanulásban páyázat díját. Gratulálunk!

egyéb Bonis Bona - posztumusz díj - Szász tanárnőnek - emlékezés a tanárnőre - máj. 19. 17 h 2022.04.30.
Kedves Kempelenes Tanítványok, Öregdiákok és Kollegák!

Dr. Szász Erzsébet, iskolánk volt tanára a tehetséggondozói munkájáért „Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért” elnevezésű posztumusz díjban részesült, amelyet Zsigó Róbert, a Miniszterelnökség családokért felelős államtitkára adott át 2022. május 25-én Budapesten.

A tanárnő tiszteletére egy közös faültetéssel egybekötött emlékezést tartunk 2022. május 19-én 17 órától a Kempelen Farkas Gimnáziumban. Mindenkit szerettel várunk a rendezvényre! Várjuk a volt osztályaiból a közös fényképeket, diákat, történeteket!

dr. Szász Erzsébet

versenyek : fizika Fizika OKTV - országos döntő 2022.04.29.

Gratulálunk Horváth Ákos Zsoltnak (12.a), aki a fizika OKTV II. kategóriájában az országos döntőben 27. helyezett lett!

Tanára Bakosné Novák Andrea tanárnő.

versenyek : rajz Művészettörténet OKTV - országos döntő 2022.04.29.

Gratulálunk Bodor Sára Verának (12.b), aki a művészettörténet OKTV országos döntőjében 10. helyezett lett!

Tanára: Berei Zoltán tanár úr.

versenyek : matematika Kalmár László Matematikaverseny döntő 2022.04.27.

Kalmár László Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

6. évfolyamon: Illés Zsombor valamint 7. évfolyamon Novothny Petra és Tóth Luca.

Eredményükhöz gratulálunk! A döntőre sok sikert kívánunk!

Felkészítő tanárok: Csébics Anikó, Romhányi Katalin

versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő eredményei 2022.04.27.