Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 91 ] [ 140 ] Új hír írása

iskolavezetés információi Osztályozó vizsgák 2020.07.24.

Osztályozó vizsgák az aktív tanulói jogviszonnyal rendelkező diákjainknak

 

Angol nyelv

„A” osztályosoknak

11. évfolyam anyagából

·       írásbeli 2020. augusztus 24. 9 órától

·       szóbeli 2020. augusztus 25. a szaktanárok által elkészített beosztás szerint

 

12. évfolyam anyagából

·       írásbeli 2020. augusztus 24. 10:30-tól

·       szóbeli 2020. augusztus 24., 25. a szaktanárok által elkészített beosztás szerint

 

„B” osztályosoknak

11. évfolyam anyagából

·       írásbeli 2020. augusztus 28. 9 órától

·       szóbeli 2020. augusztus 28. a szaktanárok által elkészített beosztás szerint

 

12. évfolyam anyagából

·       írásbeli 2020. augusztus 28. 10:30-tól

·       szóbeli 2020. augusztus 28. a szaktanárok által elkészített beosztás szerint

 

 

Német nyelv

12. évfolyam anyagából

·       írásbeli 2020. augusztus 24. 9 órától

·       szóbeli 2020. augusztus 24. a szaktanárok által elkészített beosztás szerint

 

 

Testnevelés

11. évfolyam anyagából

·       gyakorlat 2020. augusztus 31. 9 órától

 

 

Művészetek

12. évfolyam anyagából

·       2020. augusztus 27. 9 órától

 


 
versenyek : biológia Szentágothai János biológia verseny 2020.07.23.

A járványügyi helyzetre való tekintettel nem került megrendezésre a Szentágothai János biológia verseny döntője. A szervezők úgy döntöttek, hogy az első forduló eredményei alapján állapítják meg a végső helyezéseket.

 

Gratulálunk Hajer Andreának, aki az előkelő 3. helyezést érte el kiváló eredményével.

 

Továbbá gratulálunk Bartos Sárának, aki 11. helyezett lett, illetve Bebesi Ákosnak, aki a 28. helyen végzett.

 

Felkészítő tanáraik: Tóth Szilvia és Juhász Gergely


 
iskolavezetés információi Nyári ügyelet 2020.06.26.

A gimnáziumban nyáron szerdánként 8-13 óráig ügyeletet tartunk:

  • június 24. (vezetői ügyelet)
  • július 1. (titkársági ügyelet),
  • július 8. (vezetői ügyelet),
  • július 15. (titkársági ügyelet),
  • július 22. (vezetői ügyelet),
  • július 29. (titkársági ügyelet),
  • augusztus 5. (vezetői ügyelet),
  • augusztus 12. (titkársági ügyelet),
  • augusztus 19. (vezetői ügyelet).

 

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny, országos eredmény 2020.06.19.

A Jedlik Ányos Fizikaverseny regionális forduló alapján kihirdetett országos eredmény alapján:

Kardos Boróka I. helyezést;

Aszódi Attila Benedek II. helyezést;

Horváth Zsombor III. helyezést;

Kovács-Tuba Kristóf IV. helyezést ért el!

 

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak Bakosné Novák Andreának!

 

 


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2020.06.17.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaversenyen részt vett diákjaink a következő eredményekkel jutottak döntőbe:

 

1. hely: Polgár Eszter (8.a)

2. hely: Dévényi Márton (6.b)

5. hely: Skrabák Virág (8.a)

8. hely: Tóth Kolos Barnabás (6.a)

10.hely: Skrabák Balázs (5.a)

16.hely: Mezei Gábor (6.b)

18.hely: Godó Miklós (6.b)

23.hely: Kovács Artúr (7.b)

Tanáraik: Nagy Emese, Romhányi Katalin, Tolnai Judit

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020.06.15.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében

 

Yu Lang Richard (9.a)    20. helyezést,

Tersztenyák Aliz (8.b)    28. helyezést ért el.

 

Tanáraik: Nagy Emese és Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
egyéb Levelező versenyek 2020.06.11.

 

Somogyi Kincső 8. osztályos tanulónak a Bendegúz Tudásbajnokságon elért eredményei:

Biológia: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.

 

Magyar irodalom: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.
Emellett a Bendegúz nyelvÉsz versenyen is indult, ahol a megyei fordulón 96%-ot, az országos döntőn 92%-ot teljesített.

 

Erdeményeihez szívből gratulálunk!

Tanárai: Vaskor Gabriella (biológia) és Törökné Vermes Judit (magyar nyelv és irodalom)


 
egyéb Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Verseny (8.b osztály eredményei) 2020.06.11.

 

A Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Versenyén

 

Matematika megyei fordulóban

 

Bedőcs Anna 8. b osztályos tanuló 92 %-os,

 

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 83 %-os,

 

Spéth Gergely 8. b osztályos tanuló 83 %-os eredményt ért el.

 

tanáruk: Horváth Eszter

 

Biológia országos döntőjében

 

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 96 %-os eredményt ért el.

 

tanára: Vaskor Gabriella

 

Biológia megyei fordulóban

 

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 92 %-os

 

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 100 %-os eredményt ért el.

 

               tanáruk: Vaskor Gabriella

 

Nyelvtan országos döntőjében

 

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 96 %-os eredményt ért el.

 

              tanára: Törökné Vermes Judit

 

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

 


 
iskolavezetés információi „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" cím 2020.06.11.

Gratulálunk Szkalka Bíborka 6.b osztályos tanulónak, aki kiváló sport (tánc) és tanulmányi eredményével elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt pályázaton a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" címet.


 
iskolavezetés információi „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" 2020.06.11.

Gratulálunk Molnár Dóra 7.a osztályos tanulónak, aki kiváló sport (úszás) és tanulmányi eredményével elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt pályázaton a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" címet.


 
1 ] [ 10 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 91 ] [ 140 ] Új hír írása