Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] .. [ 101 ] [ 102 ] [ 103 ] [ 104 ] [ 105 ] [ 106 ] [ 107 ] [ 108 ] [ 109 ] [ 110 ] [ 111 ] .. [ 120 ] [ 130 ] [ 133 ] Új hír írása

versenyek : történelem Horváth Mihály történemi tanulmányi verseny, 2. forduló, eredmények 2016.04.07.

A Horváth Mihály történelmi verseny második fordulójában nyújtott szép teljesítmények alapján "A Báthoryak kora" témában a szóbeli döntőbe két diákunk is bejutott.

 

Gratulálunk Párducz Árpádnak (10.b) és Radnóti Dórinak (10.a) a döntőbe való bejutáshoz!

Felkészítő tanáruk Pósch László tanár úr.


 
egyéb Nemzetközi atlétikai verseny 2016.04.05.

Kulcsár Panka 9.a osztályos tanuló ismét szép eredménnyel zárta az idei Nemzetközi Atlétikai Versenyt Dortmundban.

1. nap   60m - 1. hely, váltó (4x200m) - 2. hely, távolugrás - 3. hely

2. nap   60m - 1. hely, 200m - 2. hely

Gratulálunk!


 
versenyek : földrajz Teleki Földrajz-Földtan Verseny, fővárosi forduló 2016.04.05.

A Teleki Földrajz-Földtan Verseny fővárosi fordulójában diákjaink szépen szerepeltek. A nyolcadikosok mezőnyében Zilahy Botond (8.b) 15. helyezett, Sasi Domonkos (8.b) 28. helyezett lett.

A hetedikesek fővárosi mezőnyében Reif Márton (7.b) 3. lett, így bejutott a verseny országos döntőjébe.

 

Tanáraik: Vaskor Gabriella tanárnő és Mura-Mészáros tanár úr.


 
versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2016.04.05.

Csala Péter (9.b) a Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny országos döntőjébe jutott!

Gratulálunk szép teljesítményéhez!

Felkészítő tanára: Simonné Tatár Zita


 
versenyek : német OÁTV budapesti forduló 2016.04.05.

Gratulálunk Hunkár Annának (8. b.) a budapesti OÁTV-n elért 13. helyezéséért!

 

Tanára: Tolner-Pozsonyi Gabriella


 
versenyek : sport Műkorcsolya 2016.04.04.

Balog Eszter 6.a osztályos tanuló, a 11. Avas Kupa Rekreációs és Adult Műkorcsolya Országos Bajnokságon, Rekreáció C arany kategóriában II. helyezést ért el. 

 

Gratulálunk neki!


 
versenyek : informatika OKTV informatika I. kategória - döntő 2016.03.31.

Gratulálunk Madarász Bencének (12.b), aki az informatika OKTV döntőjében az alkalmazás kategóriában országos 34. helyezett lett!!

 

Tanárai: Prim András, Békefi Gábor.


 
iskolavezetés információi Esti fogadóórák 2016.03.31.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy a tavaszi esti fogadóórák április 4-én és 5-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny, országos döntő 2016.03.29.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjében

 

5. évfolyamon       Nagy Ábel (5.b)                 36.helyezést,

6. évfolyamon       Horváth Ákos (6.a)            31. heleyezést,

                            Páhán Anita (6.a)              33. helyezést     ért el.

 

Gratulálunk az elért eredményhez.

 

Tanáraik:   Tolnai Judit, Horváth Eszter.


 
versenyek : matematika Pangea Matematikaverseny, országos döntő 2016.03.23.

A Pangea Matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

5. évfolyam: Juhász Janka, Závodi Eszter
6. évfolyam: Skrabák Boglárka
7. évfolyam: Jancsurák Marcell, Kereszthury Péter, Tasnádi-Tulogdi Zsófia
8. évfolyam: Hájer Andrea, Németh Ágoston
10. évfolyam: Dani Péter, Kapitány Adrienn, Petró Péter
Gratulálunk az elért eredményekhez!

Tanáraik: Csébics Anikó, dr. Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona


 
1 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 101 ] [ 102 ] [ 103 ] [ 104 ] [ 105 ] [ 106 ] [ 107 ] [ 108 ] [ 109 ] [ 110 ] [ 111 ] [ 120 ] [ 130 ] [ 133 ] Új hír írása