Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 133 ] Új hír írása

versenyek : fizika Öveges József Fizika Verseny 2021.06.14.

Székely Marcell (8.b) 149 ponttal, Kardos Boróka (8.a) 147 ponttal az országos Öveges Fizika Verseny döntőjében III. díjazottak lettek.  Szikora Zorán 139 pontot ért el, mellyel a 43. helyet nyerte el.

Teljesítményükhöz gratulálunk!

Felkészítő tanáraik: Bakosné Novák Andrea és Simonné Tatár Zita

versenyek : történelem Népek Tavasza - történelem projektverseny 2021.06.11.

A 2020/2021-es tanévben a Hebe Kft. által meghirdetett Népek Tavasza elnevezésű országos történelmi projektversenyen az 5. a osztályos H. Kovács Ábel és Szabó Attila alkotta páros 5. helyezést ért el az 5. és 6. osztályosok csapatversenyén. Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2021.06.11.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny országos döntőjében

Patócs Péter (5. oszt.) 1. díjban,

Szabó Ábel (5. oszt.) 2. díjban és

Dévényi Márton (7. oszt.) 2. díjban részesültek.

A döntőben részt vettek még Simon Sára és Kányási Kristóf 5.osztályos tanulók.

A tanulók felkészítő tanára, Nagy Emese tanárnő is díjban részesült.

Gratulálunk a kitűnő eredményekhez!

versenyek Tudásbajnokság országos döntő 2021.06.09.

Skrabák Balázs (6.a) a Tudásbajnokság országos döntőjében magyar nyelv és matematika tantárgyból is 1. helyen végzett.

Tanárai: Romhányi Katalin és Cselényi Péter.

egyéb Jó tanuló-jó sportoló 2021.06.08.

Igaz Laura (10.A) többszörös országos bajnok judós ismételten elnyerte Magyarország jó tanulója-jó sportolója címet. Gratulálunk!

versenyek : sport Úszás - Országos Bajnokság 2021.06.08.

Molnár Dóra (8.a.) a Kaposváron megrendezett Országos Ifjúsági Bajnokságon váltó tagként 1 ezüstérmet, egyéni számaiban 2 ezüstérmet és 2 bronzérmet szerzett.

Gratulálunk!

egyéb „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2020" 2021.06.08.

Gratulálunk Molnár Dóra 8.a osztályos tanulónak, aki kiváló sport (úszás) és tanulmányi eredményével elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt pályázaton a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2020" címet.

versenyek : informatika FLL verseny országos forduló 2021.06.07.
Iskolánk csapata a First Lego League verseny nemzeti döntőjében holtversenyben az ötödik helyen végzett. Az értékelés során a verseny különböző részterületeit külön is díjazták, így a 10.a-s csapat kutatási prezentációja első helyezést, míg csapatmunkájuk második helyezést ért.
A csapat tagjai: Lapos Nóra, Major Bulcsú, Szabó Adél, Béndek Simon, Bimbó Balázs, Varga Szilárd és Berczik Attila.
A felkészülésüket támogatta Olejnik Árpád tanár úr.

Nagyon büszkék vagyunk teljesítményükre!

versenyek : fizika Mikola Verseny 2021.06.04.

Kapuvári Márton 9.b osztályos tanuló a Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaversenyen 31. helyezést ért el.

Felkészülését Csébics Anikó tanárnő támogatta.

Gratulálunk a szép sikerhez!

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató FizikaversenyMikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató FizikaversenyMikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

egyéb Judo siker 2021.05.31.

Igaz Laura (10.A) egy korosztállyal feljebb versenyezve ezüstérmet szerzett az U21 Judo Országos Bajnokságon. Gratulálunk az újabb sikerhez!

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 133 ] Új hír írása