Hírek : informatika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Új hír írása

versenyek : informatika FLL verseny országos forduló 2021.06.07.
Iskolánk csapata a First Lego League verseny nemzeti döntőjében holtversenyben az ötödik helyen végzett. Az értékelés során a verseny különböző részterületeit külön is díjazták, így a 10.a-s csapat kutatási prezentációja első helyezést, míg csapatmunkájuk második helyezést ért.
A csapat tagjai: Lapos Nóra, Major Bulcsú, Szabó Adél, Béndek Simon, Bimbó Balázs, Varga Szilárd és Berczik Attila.
A felkészülésüket támogatta Olejnik Árpád tanár úr.

 

Nagyon büszkék vagyunk teljesítményükre!

 
versenyek : informatika ELTE e-hód verseny 2021.05.27.

Az ELTE e-hód országos informatikai versenyén Tóth Luca (6.a) benjamin kategóriában 1. helyezést ért el, Szabó Attila (5.a) szintén benjamin kategóriában 2. helyezést ért el, ill. Szakáli Kata Noémi (7.a) kadét kategóriában 2. helyezést ért el. Felkészítő tanárok: Horváth Varga Péter és Simonné Tatár Zita.

Gratulálunk nekik a szép eredményért.


 
versenyek : informatika ELTE e-hod verseny 2021.05.22.

Az ELTE e-hod országos informatikai versenyén Manna Nóra Hamsa (8.a) kadét kategóriában 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára Horváth Varga Péter

Gratulálunk neki a szép eredményért.


 
versenyek : informatika OKTV - informatika II. kategória 2020.12.03.

Az informatika OKTV II. kategóriájában Szász Benjámin (12.a) az első fordulóban elért magas pontszáma alapján bejutott a verseny második fordulójába.

 

Gratulálunk neki és tanárának, Olejnik Árpád tanár úrnak.


 
versenyek : informatika Informatika OKTV - II. (programozás) kategória 2020.11.18.

Az informatika OKTV programozás kategóriájának első fordulójából minden benevezett tanulónk dolgozatát továbbítani lehetett a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz.

Ők mind a 12.a osztály tanulói: Szász Benjamin, Kereszthury Péter, Tóth Gábor Tamás és Tátos Vencel.

 

Tanáruk Olejnik Árpád tanár úr.

 

Gratulálunk  a szép eredményekhez! 


 
versenyek : informatika Informatika OKTV II. kategória, országos döntő 2020.03.13.

Gratulálunk Kereszthury Péter 11.a osztályos tanulónak, aki az informatika OKTV II. kategóriájában országos 33. helyezett lett.

Tanára Olejnik Árpád tanár úr.


 
versenyek : informatika Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny 2020.03.12.

A Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny kerületi fordulójában a következő szép eredmények születtek:

 

Komplex kategória (5-6. osztály)

 

2. helyezett - Uzonyi-Nagy Kolos (6.b) - FŐVÁROSI DÖNTŐBE JUTOTT

 

3. helyezett - Janisovszky Vanda (6.b)

 

 

Táblázatkezelés (7-8. osztály)

 

3. helyezett - Kovács-Tuba Kristóf (7.a)

 

4. helyezett - Szikora Zorán (7.a)

 

 

Tanáraik: Simonné Tatár Zita, dr. Horváth Eszter

 


 
versenyek : informatika OKTV informatika II. kategória - döntő 2020.01.22.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), aki az informatika OKTV II. kategóriájában (programozás) az első és második fordulóban megírt dolgozata alapján az országos döntőbe jutott.


 
versenyek : informatika FIRST LEGO League 2020.01.14.

Elsőként vett részt gimnáziumunk csapata a FIRST LEGO League robotépítő és kutató versenyen. A budapesti fordulóban 18 résztvevő csapat közül összesítésben a 9. helyet szerezték meg, a robot futás kategóriában a negyeddöntőbe jutás is sikerült.

 

A csapat tagjai:

Béndek Simon, Bimbó Balázs, Kovács Domonkos, Major Bulcsú, Szabó Adél, Varga Szilárd (mind 9.a)

Coach: Olejnik Árpád

 

Gratulálunk továbbá Berczik Attilának (9.a), aki ugyanezen a versenyen társaival a 2. helyen jutott tovább, és iskolánk csapatának felkészülését is segítette.

 


 
versenyek : informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny 2020.01.09.

Két csapatunk vett részt a Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny idei kiírásában hagyományos programozás kategóriában. A regionális fordulóban a Horváth Róbert Ferenc (12.a), Németh Ágoston Zoltán (12.a), Rumi Zoárd alkotta csapat 38 indulóból a 8. helyen végzett, míg a Kereszthury Péter, Szász Benjámin, Tóth Gábor Tamás (mind 11.a) trió holtversenyben a 14-16. helyet érte el.

 

Gratulálunk az eredményhez és a színvonalas versenyzéshez!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Új hír írása