Hírek : informatika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Új hír írása

versenyek : informatika Informatika OKTV - II. (programozás) kategória 2020.11.18.

Az informatika OKTV programozás kategóriájának első fordulójából minden benevezett tanulónk dolgozatát továbbítani lehetett a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz.

Ők mind a 12.a osztály tanulói: Szász Benjamin, Kereszthury Péter, Tóth Gábor Tamás és Tátos Vencel.

 

Tanáruk Olejnik Árpád tanár úr.

 

Gratulálunk  a szép eredményekhez! 


 
versenyek : informatika Informatika OKTV II. kategória, országos döntő 2020.03.13.

Gratulálunk Kereszthury Péter 11.a osztályos tanulónak, aki az informatika OKTV II. kategóriájában országos 33. helyezett lett.

Tanára Olejnik Árpád tanár úr.


 
versenyek : informatika Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny 2020.03.12.

A Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny kerületi fordulójában a következő szép eredmények születtek:

 

Komplex kategória (5-6. osztály)

 

2. helyezett - Uzonyi-Nagy Kolos (6.b) - FŐVÁROSI DÖNTŐBE JUTOTT

 

3. helyezett - Janisovszky Vanda (6.b)

 

 

Táblázatkezelés (7-8. osztály)

 

3. helyezett - Kovács-Tuba Kristóf (7.a)

 

4. helyezett - Szikora Zorán (7.a)

 

 

Tanáraik: Simonné Tatár Zita, dr. Horváth Eszter

 


 
versenyek : informatika OKTV informatika II. kategória - döntő 2020.01.22.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), aki az informatika OKTV II. kategóriájában (programozás) az első és második fordulóban megírt dolgozata alapján az országos döntőbe jutott.


 
versenyek : informatika FIRST LEGO League 2020.01.14.

Elsőként vett részt gimnáziumunk csapata a FIRST LEGO League robotépítő és kutató versenyen. A budapesti fordulóban 18 résztvevő csapat közül összesítésben a 9. helyet szerezték meg, a robot futás kategóriában a negyeddöntőbe jutás is sikerült.

 

A csapat tagjai:

Béndek Simon, Bimbó Balázs, Kovács Domonkos, Major Bulcsú, Szabó Adél, Varga Szilárd (mind 9.a)

Coach: Olejnik Árpád

 

Gratulálunk továbbá Berczik Attilának (9.a), aki ugyanezen a versenyen társaival a 2. helyen jutott tovább, és iskolánk csapatának felkészülését is segítette.

 


 
versenyek : informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny 2020.01.09.

Két csapatunk vett részt a Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny idei kiírásában hagyományos programozás kategóriában. A regionális fordulóban a Horváth Róbert Ferenc (12.a), Németh Ágoston Zoltán (12.a), Rumi Zoárd alkotta csapat 38 indulóból a 8. helyen végzett, míg a Kereszthury Péter, Szász Benjámin, Tóth Gábor Tamás (mind 11.a) trió holtversenyben a 14-16. helyet érte el.

 

Gratulálunk az eredményhez és a színvonalas versenyzéshez!


 
versenyek : informatika E-hód verseny 2019.12.03.

Idén is több osztályunk vett rész az országos E-hód versenyen, ahol a diákok informatikai készségeiket tesztelhették egy online feladatsor kitöltésével. A megmérettetésen a következő szép eredmények születtek:

 

Benjámin kategória (5-6. évfolyam)

5. Bartók Dóra Zsófia

7. Bányai Luca Sára, Dévényi Márton Ákos, Godó Miklós, Szabó Hanna Barbara, Száva Hanga, Szőke Flóra, Zagyva-Székely Rozina (azonos pontszámmal)

 

Kadét kategória (7-8. évfolyam)

1. Földvári Benedek

2. Molnár Hunor, Aszódi Attila Benedek

5. Pick Leonárd Ádám, Dévényi Álmos Tamás, Kózel Barna Kristóf, Horváth Zsombor

7. Földi-Offenwagner Kornél, Somogyi Kincső, Tersztenyák Aliz, Szaniszló Blanka, Feinek Fruzsina Luca

9. Kovács-Tuba Kristóf

 

Junior kategória (9-10. évfolyam)

8.  Nagy Sólyom

9. Szabó Adél Anna

 

Gratulálunk a remek versenyzéshez!

Tanáraik: Horváth Eszter, Simonné Tatár Zita, Olejnik Árpád


 
versenyek : informatika Informatika OKTV ( II. kategória), első forduló 2019.11.11.

Az informatika II. OKTV (programozás) első fordulójából a következő tanulók dolgozatát lehetett a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz továbbítani: 

Tátos Vencel (11.a),

Kereszthury Péter (11.a),

Szilczer Ármin (11.a),

Németh Ágoston (12.a),

Tóth Gábor (11.a).

 

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Olejnik Árpád és Békefi Gábor tanár urak.


 
versenyek : informatika FÁIAV informatika verseny 2019.05.13.

A 28. Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Verseny döntőjében 

6. helyezést ért el Szaniszló Blanka 7.b osztályos tanulónk Grafika kategóriában és

4. helyezést ért el Rédei Viktória 8.b osztályos tanuló Táblázatkezelés kategóriában.

Gratulálunk!


 
versenyek : informatika Informatika OKTV (programozás) döntő 2019.03.19.

A legrangosabb középiskolai tanulmányi versenyen, az OKTV-n az informatika programozás kategóriájában Csala Péter 12.b osztályos tanuló az országos döntőben 27. helyezett lett!!!!

 

Gratulálunk kiemelkedő szép sikeréhez!

 

Tanárai voltak: Sági Orsolya tanárnő és Olejnik Árpád tanár úr.


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Új hír írása