Hírek : matematika

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása

versenyek : matematika Megyei matematikaverseny 2020.01.07.

A Megyei matematikaverseny 2. fordulójának eredményei:

 

5. oszt.: 1. hely: Novothny Petra

             2. hely: Skrabák Balázs

6. oszt.: 1. hely: Dévényi Márton

             2. hely: Godó Miklós

             3. hely: Uzonyi-Nagy Kolos

             4. hely: Mezei Gábor

             5. hely: Harkai Boróka

             6. hely: Müller Luca

             7. hely: Füzesi Barbara

7. oszt.: 2. hely: Szikora Zorán

             3. hely: Sebestyén Sára

8. oszt.: 1. hely: Dévényi Álmos

             2. hely: Skrabák Virág

             3. hely: Polgár Eszter

             3. hely: Kózel Barna

9. oszt.: 1. hely: Yu Lang Richárd

10.oszt.:1. hely: Skrabák Boglárka

             2. hely: Berczi Róza

11.oszt.:1. hely: Kereszthury Péter

 

Kiemelkedő eredménye alpján Dévényi Álmos a Nemzetközi Magyar Matematikaverseny döntőjébe jutott, mely tavasszal kerül megrendezésre Szlovákiában.

 

A díjazott tanulók felkészítő tanárai: Nagy Emese, Rakota Ilona, Romhányi Katalin és Dr. Horváth Eszter

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV 2019.12.19.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), Szász Benjáminnak (11.a) és Tátos Vencelnek (11.a), akik kiváló első fordulós dolgozatukkal a matematika OKTV II. kategóriájában a verseny második fordulójába jutottak.

 

Tanáruk Rakota Ilona tanárnő.

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2019.12.16.

A Varga Tamás Matematikaverseny 2. fordulójába jutottak az alábbi tanulóink:

 

7. évfolyam

Aszódi Attila, Horváth Zsombor, Kovács-Tuba Kristóf, Németh Hanna, Sebestyén Sára, Szabó Bálint, Székely Marcell,

 

8. évfolyam

Dévényi Álmos, Hegedűs Ádám, Kapuvári Márton, Kovács Márton, Palotás Levente, Paréj Márk, Skrabák Virág, Szaniszló Blanka, Tersztenyák Alíz.

 

Tanáraik:

Nagy Emese,  Rakota Ilona, Tótk Katalin, Dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Informatika OKTV, második forduló 2019.12.05.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), aki kiváló első fordulós dolgozatával az informatika OKTV II. kategóriájában a verseny második fordulójába jutott.

 

 

Tanára Olejnik Árpád tanár úr


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő 2019.11.25.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 

 

A 6. osztályos csapat kilencedik helyezést ért el:

Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos

 

Tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona

 

A 8. osztályos csapat tizenegyedik helyezést ért el:

Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna

 

Tanáruk: Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 

 


 
versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória 2019.11.19.

A matematika OKTV II. kategória első fordulójából a megadott ponthatár alapján Szász Benjamin (11.a), Kereszthury Péter (11.a), Tátos Vencel (11.a), Csörgits Máté (12.a) és Tóth Gábor Tamás (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk a szép megoldásokhoz!

Tanáraik: Rakota Ilona és Csébits Anikó tanárnők.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8.osztály 2019.10.20.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján szép eredményeket értünk el.

 

A hatodikos és a nyolcadikos csapat a fordulót megnyerve az országos döntőbe jutott:

 

6.osztály: Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos (tanáraik : Nagy Emese, Rakota Ilona)

 

8. osztály: Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna (tanáruk: Horváth Eszter)

 

A Dél-Budai körzetben további eredményeink:

 

5.osztály:

3. helyezés: Skrabák Balázs, Vajda Vilmos, Stahl Roy, Markovics Milán (tanáruk: Romhányi Katalin)

5. helyezés: Pintér Botond, Czuder Lehel, Juhász Gergely, Csatáry Bence(tanáruk: Romhányi Katalin)

 

6. osztály:

2. helyezés: Légrádi Marcell, Kemenczei Csanád, Godó Miklós, Györei Botond (tanáruk: Nagy Emese)

4. helyezés: Zagarics Zétény, Tóth Kolos Barnabás, Rédei Márk, Spéth Veronika (tanáruk: Tolnai Judit)

5. helyezés: Szőke Flóra, Szabó Hanna, Szücs Dóra, Szerencsi Ida (tanáruk: Tolnai Judit)

6. helyezés: Lévay Levente, Fazekas Péter, Kerekes Kázmér, Illés Csanád (tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita)

 

7.osztály:

3. helyezés: Feinek Fruzsina, Ludányi Zsófi, Németh Hanna, Sebestyén Sára (tanáruk: Nagy Emese, Rakota llona)

4. helyezés: Kovács-Tuba Kristóf, Nádudvari Máté, Rizmayer János, Horváth Zsombor (tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Csébics Anikó, Tolnai Judit)

 

8. osztály:

2. helyezés: Kapuvári Márton, Bednarik Bianka, Máté Léna, Földi-Offenwagner Kornél (tanáruk: Horváth Eszter)

6. helyezés: Oszlánszky Lili, Tersztenyák Alíz, Somogyi Kincső, Balla Boglárka (tanáruk: Horváth Eszter)

 

Gratulálunk!

 

 

 


 
versenyek : matematika Abacus feladatmegoldó matematikaverseny 2019.06.13.

Az Abacus feladatmegoldó matematikaversenyen a 6.b osztályos Nagy Ádám Dániel országos 10. helyen végzett, ezért ezüstfokozatú dicséretben részesült. Gratulálunk a kiemelkedő teljesítményéért!

Tanára: Nagy Emese


 
versenyek : matematika Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019.05.14.

A Nemzetközi Magyar Matematikaverseny döntőjében az 5.b osztályos Harkai Boróka Napsugár 28. helyen végzett. Felkészítő tanára: Nagy Emese

Gratulálunk a szép eredményéhez!


 
versenyek : matematika Sziporka matematikaverseny országos döntő 2019.04.29.

A Sziporka matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

 

5.oszt. Dévényi Márton:    4.hely

6.oszt. Ludányi Zsófi.       3.hely

          Mensáros Dominika:5.hely

7.oszt.Dévényi Álmos:       1.hely

         Skrabák Virág:        6.hely

         Polgár Eszter:         7.hely

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása