Hírek : matematika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása

versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.01.26.

Az I. fordulóban megírt dolgozatik alapján az Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulójába jutottak az alábbi tanulók.

 

9. évfolyamról 10. évfolyamról
Atzél Ilona Eszter Légrádi Kristóf Dániel
Dévényi Álmos Tamás Szabó Adél Anna
Kapuvári Márton Yu Lang Richard
Kovács Márton  
Laczkó Laura  
Skrabák Virág  
Tersztenyák Aliz  

 

Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Felkészítő tanáraik: Pach-Pluhár Gabriella és Simonné Tatár Zita

 

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2021.01.04.

A Varga Tamás Matematikaverseny második fordulójába jutottak az alábbi tanulók.

 

7. évfolyam 8. évfolyam
Dévényi Márton Ákos Horváth Zsombor
Illés Csanád Kardos Boróka
Kovács Máté Tamás Kovács-Tuba Kristóf
Lévay Levente Németh Hanna Júlia
Tóth Kolos Barnabás Rizmayer János László
Uzonyi-Nagy Kolos Sebestyén Sára
Varga Dániel Szabó Bálint
Zagarics Zétény Székely Marcell
Zagyva-Székely Rozina  

 

Gratulálunk szép teljesítményükhöz!

 

Felkészítő tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita, Tolnai Judit és Tóth Katalin 


 
versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória - 2. forduló 2020.12.10.

Jó hír érkezett a matematika OKTV II. kategóriájának első fordulójáról.

Az első fordulóban megírt dolgozatok alapján Szász Benjamin (12.a), Tátos Vencel (12.a) és Gombos Gergely (11.a) is bejutott a verseny második fordulójába.

 

 

Tanáraik: Rakota Ilona és dr. Horváth Eszter tanárnők.

 

Gratulálunk mindannyiuknak!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, első forduló 2020.11.18.

Lezajlott az idei matematika OKTV első fordulója. Diákjaink a II. kategórában indultak.

 

Az elért pontszámok alapján az első fordulóból az alábbi diákok dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani: Gombos Gergely (11.a), Horváth Ákos (11.a), Skrabák Boglárka (11.a), Sipos Zsombor (11.a), Pachner Lóránt (12.b), Szász Benjámin (12.a) és Tátos Vencel (12.a).

 

Tanáraik: Csébics Anikó, dr. Horváth Eszter és Rakota Ilona tanárnők.

 

Gratulálunk nekik és tanáraiknak is!


 
versenyek : matematika Kenguru matematikaverseny, eredmények 2020.11.06.

A Kenguru matematikaversenyen az alábbi szép eredmények születtek:

Illés Zsombor (5.A) 7. helyezett,

Koch Attila (5.B) 11. helyezett,

Illés Csanád (7.A) 7. helyezett,

Yu Lang Richárd (10.A) 8. helyezett lett.

 

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Nagy Emese, Tóth Katalin


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2020.06.17.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaversenyen részt vett diákjaink a következő eredményekkel jutottak döntőbe:

 

1. hely: Polgár Eszter (8.a)

2. hely: Dévényi Márton (6.b)

5. hely: Skrabák Virág (8.a)

8. hely: Tóth Kolos Barnabás (6.a)

10.hely: Skrabák Balázs (5.a)

16.hely: Mezei Gábor (6.b)

18.hely: Godó Miklós (6.b)

23.hely: Kovács Artúr (7.b)

Tanáraik: Nagy Emese, Romhányi Katalin, Tolnai Judit

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020.06.15.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében

 

Yu Lang Richard (9.a)    20. helyezést,

Tersztenyák Aliz (8.b)    28. helyezést ért el.

 

Tanáraik: Nagy Emese és Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Matematika határok nélkül 2020.05.08.

A Matematika határok nélkül országos csapatversenyen a 9.a osztály 22. helyen végzett. Tanáruk: Nagy Emese

Gratulálunk minden résztvevőnek!


 
versenyek : matematika Varga Tamás matematikaverseny, országos döntő 2020.03.23.

A Varga Tamás matematikaverseny országos döntőjében mindkét tanulónk azonos pontszámmal a 27.helyen végzett.

Gratulálunk Dévényi Almosnak , Tersztenyák Aliznak és tanáraiknak, Rakota Ilonának és dr. Horváth Eszternek.


 
versenyek : matematika Sziporka végeredmény 2020.03.23.

A Sziporka országos matematikaverseny végeredményei:

5.oszt 1.hely H. Kovács Gábor

            2.hely Skrabák Balázs

6.oszt 4.hely Dévényi Márton

            7.hely Tóth Kolos Barnabás

           10.hely Zagarics Zétény

7.oszt  1.hely Ludányi Zsófi

             1.hely Mensáros Dominika

8.oszt  2.hely Skrabák Virág

             3.hely Polgár Eszter

Tanáraik Nagy Emese, Romhányi Katalin, Tolnai Judit tanárnők.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása