Hírek : matematika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása

versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő 2021.06.15.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

 

 

5. évfolyam:

 

9. Tóth Marcell Domonkos  

 

13. Illés Zsombor     

 

 

6. évfolyam

 

9. Csatári Bence                           

 

11. Tóth Luca          

 

 

7. évfolyam:

 

10. Dévényi Márton     

 

21. Tóth Kolos Barnabás    

 

30. Illés Csanád    

 

  

10. évfolyam

 

26. Yu Lang Richárd      

 

 

Tanáraik:

Csébics Anikó, Nagy Emese, Romhányi Katalin, Tolnai Judit, Tóth Katalin, Simonné Tatár Zita

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti forduló 2021.06.15.

 

 

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulójának eredményei

 

5. évfolyam

3. Illés Zsombor  

5. Patócs Péter    

7. Tóth Marcell Domonkos 

17. Rózsa Péter  

18. Vincze Lili     

31. Szűcs Levente   

csapatverseny: 1. helyezés

 

6. évfolyam

2. Tóth Luca  

3. Tóth Eszter  

4. Csatári Bence   

6. Bodnár Ákos  

9. Czuder Lehel  

14. Skrabák Balázs   

17. H. Kovács Gábor     

17. Udvarhelyi Zsófia  

20. Major Máté     

28. Fricsfalusi Roland 

34. Vajda Vilmos        

csapatverseny: 1. helyezés

 

7. évfolyam:

1. Dévényi Márton 

2. Illés Csanád  

3. Tóth Kolos Barnabás   

10. Zagarics Zétény   

24. Rédei Márk      

35. Bajusz Petra    

csapatverseny: 1. helyezés

 

8. évfolyam

1. Németh Hanna Júlia               

13. Szabó Bálint       

23. Zagarics Lili  

24. Kovács-Tuba Kristóf  

31. Székely Marcell   

35. Szikora Zorán    

csapatverseny: 3. helyezés

 

9. évfolyam:

5. Kovács Márton  

7. Tersztenyák Alíz 

9. Dévényi Álmos  

10. Pick Leonárd    

 

16. Kózel Barna  

21. Paréj Márk    

csapatverseny: 2. helyezés

 

10. évfolyam:

1. Yu Lang Richárd   

4. Légrádi Kristóf  

20. Zulauf Henrik   

27. Nagy Sólyom   

csapatverseny: 1. helyezés

 

11. évfolyam:

4. Gombos Gergely  

6. Horváth Ákos    

8. Sipos Zsombor  

 

csapatverseny: 2. helyezés

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrud,  Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Pach-Pluhár Gabriella, Romhányi Katalin, Simonné Tatár Zita, Tolnai Judit, Tóth Katalin

 

Az országod döntőbe jutott: 

Tóth Marcell Domonkos,  Illés Zsombor, Patócs Péter, Csatári Bence, Tóth Luca,  Tóth Eszter, Dévényi Márton, Tóth Kolos Barnabás, Illés Csanád,  Németh Hanna Júlia,  Yu Lang Richárd  

 

 

Gratulálunk!  

 

 


 
versenyek : matematika Abacus matematika pontverseny 2021.06.15.

Az Abacus országos matematika pontversenyének eredményei:

2. hely: Rózsa Péter (5.a)

11. hely: Tóth Luca (6.a)

13. hely: Patócs Péter (5.b)

15. hely: Kányási Kristóf (5.b)

Tanáraik: Csébics Anikó, Romhányi Katalin és Nagy Emese

Gratulálunk kitartó és eredményes munkájukért!


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.06.14.

Az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjében Tersztenyák Aliz (9.b) a 36. helyezést érte el. Kiváló teljesítményéhez gratulálunk!

 

Előző és jelenlegi felkészítő tanára dr. Horváth Eszter és Pach-Pluhár Gabriella tanárnők.


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2021.06.11.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny országos döntőjében

 

Patócs Péter (5. oszt.) 1. díjban,

Szabó Ábel (5. oszt.) 2. díjban és

Dévényi Márton (7. oszt.) 2. díjban részesültek.

 

A döntőben részt vettek még Simon Sára és Kányási Kristóf 5.osztályos tanulók.

 

A tanulók felkészítő tanára, Nagy Emese tanárnő is díjban részesült.

Gratulálunk a kitűnő eredményekhez!


 
versenyek : matematika Matematika versenyek országos döntői 2021.04.26.

Dévényi Márton 7.b osztályos tanuló ebben a tanévben több matematika verseny országos döntőjében is részt vett. Eddig ismert eredményei:

A Sziporka verseny döntőjeben a 8. helyen végzett, a Varga Tamás verseny döntőjében 48. lett. Tanàra Nagy Emese.

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.04.15.

Tersztenyák Aliz (9.b) bejutott az Arany Dániel Matematikaverseny döntőjébe.

Kiváló teljesítményéhez gratulálunk!

 

Előző és jelenlegi felkészítő tanára dr. Horváth Eszter és Pach-Pluhár Gabriella tanárnők.


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2021.04.10.

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjében az alábbi eredmények születtek:

  • Tóth Kolos Barnabás 10. helyezett, 7.a.osztály
  • Illés Csanád 17. helyezett, 7. a.osztály

 

Tanáruk Tóth Katalin és Tolnai Judit tanárnő

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos matematikaverseny, döntő 2021.03.25.

A Bonifert Domonkos nemzetközi matematikaverseny döntőjébe jutottak:

Patócs Péter, Szabó Ábel, Kányási Kristóf , Simon Sára az 5.b osztályból és Dévényi Márton a 7.b osztályból.

 

Tanáruk Nagy Emese tanárnő

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.03.01.

Az Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulójában az alábbi tanulók dolgozatának pontszáma érte el a továbbküldéshez szükséges ponthatárt.

 

9. évfolyamról: Atzél Ilona Eszter, Dévényi Álmos Tamás, Kapuvári Márton, Laczkó Laura, Skrabák Virág, Tersztenyák Aliz

10. évfolyamról: Légrádi Kristóf Dániel


Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Felkészítő tanáraik: Pach-Pluhár Gabriella és Simonné Tatár Zita


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása