Hírek : matematika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása

versenyek : matematika Matematika versenyek országos döntői 2021.04.26.

Dévényi Márton 7.b osztályos tanuló ebben a tanévben több matematika verseny országos döntőjében is részt vett. Eddig ismert eredményei:

A Sziporka verseny döntőjeben a 8. helyen végzett, a Varga Tamás verseny döntőjében 48. lett. Tanàra Nagy Emese.

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.04.15.

Tersztenyák Aliz (9.b) bejutott az Arany Dániel Matematikaverseny döntőjébe.

Kiváló teljesítményéhez gratulálunk!

 

Előző és jelenlegi felkészítő tanára dr. Horváth Eszter és Pach-Pluhár Gabriella tanárnők.


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2021.04.10.

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjében az alábbi eredmények születtek:

  • Tóth Kolos Barnabás 10. helyezett, 7.a.osztály
  • Illés Csanád 17. helyezett, 7. a.osztály

 

Tanáruk Tóth Katalin és Tolnai Judit tanárnő

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos matematikaverseny, döntő 2021.03.25.

A Bonifert Domonkos nemzetközi matematikaverseny döntőjébe jutottak:

Patócs Péter, Szabó Ábel, Kányási Kristóf , Simon Sára az 5.b osztályból és Dévényi Márton a 7.b osztályból.

 

Tanáruk Nagy Emese tanárnő

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.03.01.

Az Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulójában az alábbi tanulók dolgozatának pontszáma érte el a továbbküldéshez szükséges ponthatárt.

 

9. évfolyamról: Atzél Ilona Eszter, Dévényi Álmos Tamás, Kapuvári Márton, Laczkó Laura, Skrabák Virág, Tersztenyák Aliz

10. évfolyamról: Légrádi Kristóf Dániel


Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Felkészítő tanáraik: Pach-Pluhár Gabriella és Simonné Tatár Zita


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2021.02.22.

A Varga Tamás Matematikaversenyen az országos döntőbe jutottak

 

7. évfolyamon: Dévényi Márton, Illés Csanád, Tóth Kolos Barnabás és Zagarics Zétény,

8. évfolyamon: Sebestyén Sára és Szabó Bálint.

 

Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Felkészítő tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita, Tolnai Judit és Tóth Katalin


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.01.26.

Az I. fordulóban megírt dolgozatik alapján az Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulójába jutottak az alábbi tanulók.

 

9. évfolyamról 10. évfolyamról
Atzél Ilona Eszter Légrádi Kristóf Dániel
Dévényi Álmos Tamás Szabó Adél Anna
Kapuvári Márton Yu Lang Richard
Kovács Márton  
Laczkó Laura  
Skrabák Virág  
Tersztenyák Aliz  

 

Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Felkészítő tanáraik: Pach-Pluhár Gabriella és Simonné Tatár Zita

 

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2021.01.04.

A Varga Tamás Matematikaverseny második fordulójába jutottak az alábbi tanulók.

 

7. évfolyam 8. évfolyam
Dévényi Márton Ákos Horváth Zsombor
Illés Csanád Kardos Boróka
Kovács Máté Tamás Kovács-Tuba Kristóf
Lévay Levente Németh Hanna Júlia
Tóth Kolos Barnabás Rizmayer János László
Uzonyi-Nagy Kolos Sebestyén Sára
Varga Dániel Szabó Bálint
Zagarics Zétény Székely Marcell
Zagyva-Székely Rozina  

 

Gratulálunk szép teljesítményükhöz!

 

Felkészítő tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita, Tolnai Judit és Tóth Katalin 


 
versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória - 2. forduló 2020.12.10.

Jó hír érkezett a matematika OKTV II. kategóriájának első fordulójáról.

Az első fordulóban megírt dolgozatok alapján Szász Benjamin (12.a), Tátos Vencel (12.a) és Gombos Gergely (11.a) is bejutott a verseny második fordulójába.

 

 

Tanáraik: Rakota Ilona és dr. Horváth Eszter tanárnők.

 

Gratulálunk mindannyiuknak!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, első forduló 2020.11.18.

Lezajlott az idei matematika OKTV első fordulója. Diákjaink a II. kategórában indultak.

 

Az elért pontszámok alapján az első fordulóból az alábbi diákok dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani: Gombos Gergely (11.a), Horváth Ákos (11.a), Skrabák Boglárka (11.a), Sipos Zsombor (11.a), Pachner Lóránt (12.b), Szász Benjámin (12.a) és Tátos Vencel (12.a).

 

Tanáraik: Csébics Anikó, dr. Horváth Eszter és Rakota Ilona tanárnők.

 

Gratulálunk nekik és tanáraiknak is!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása