Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] Új hír írása

versenyek : sport Öttusa Elit Kupa 2015.10.19.

Pozsgai Péter 7.b osztályos tanuló az október 17-18-án a Magyar Öttusa Szövetség által megrendezett országos ELIT bajnokságon a Honvéd színeiben versenyezve váltóban az 5. helyezést érte el.


 
versenyek : sport Futafok - eredmények 2015.10.14.

Idén is lezajlott a kerületi futóverseny, a FUTAFOK. Gratulálunk mindenkinek, aki teljesítette a távot! Külön gratulálunk mindazoknak, akik kategóriájukban kiemelkedően jó eredményt értek el, azaz az első tizenöt befutó között értek célba.


A Kempelen Farkas Gimnázium eredményei (a helyezések futamonként -fiú/lány bontásban- olvashatók):

4. futam:

6. helyezett: Nagy Ábel

8. helyezett: Berczik Dorottya

 

5. futam:
3. helyezett: Várszegi Ádám, 7. helyezett: Berczik Attila
2. helyezett: Juhász Viola, 5. helyezett: Rátkai Viktória, 9. helyezett:
Schmidt Emma, 10. helyezett: Molnár Klaudia

6. futam:
1. helyezett: Varga Levente, 2. helyezett: Győri Mikes, 9. helyezett:
Nádor Kristóf
1. helyezett: Vári Diána, 2. helyezett: Balog Eszter, 8. helyezett: Vári
Anna

8. futam:
5. helyezett: Csörgits Máté, 14. helyezett: Szabó Benedek Imre

9. futam:
6. helyezett: Chrenkó Ferenc, 7. helyezett: Nádor Balázs, 9. helyezett:
Hódos Hunor, 10. helyezett: Dani Péter, 11. helyezett: Kovács Benedek,
14. helyezett: Aszódi Előd, 15. helyezett: Dani András
7. helyezett: Gubicza Míra

Felnőtt 2 (1985-2000):
1. helyezett: Dani Áron, 7. helyezett: Feinek Tamás, 9. helyezett:
Végvári Ádám, 11. helyezett: Frederic Bröseche

Görkori, gyerek:
2. helyezett: Nádor Kristóf
5. helyezett: Szabó Réka

Campona váltó, 2. korcsoport, felsősök:
1. helyezett: KEMPI 1 - Csörgits Máté, Vári Diána, Glávits Anna,
Várszegi Ádám

Campona váltó, 3. korcsoport, középiskolások:
2. helyezett: KEMPI 3 - Hódos Hunor, Dani András, Kőszegi Míra, Szabó Janka
3. helyezett: KEMPI 2 - Dani Péter, Máthé Attila, Vári Anna, Bukovszky Anna


 
versenyek : sport Streetball - eredmények 2015.10.14.

Az október 8-án és 9-én megrendezett házi Streetball Bajnokság igen jó hangulatban telt. A következő eredmények születtek:

5.-6. évfolyam
I. hely: Hachapuri (Erdős Bálint, Gábossy Alex, Hunkár Ádám, Török Zoltán)
II. hely: Kosaras Bikák (Fodor Szabolcs, Pongrácz Balázs, Sólyom
Koppány, Zulauf Henrik)
III. hely: CSARD (Balog Csenge, Börzsönyi Réka, Vári Anna, Vári Diána)

7.-9. évfolyam
I. hely: Elezebrangya (Bakos Dorottya, Gombos Laura, Malik Anna)
II. hely: Mentsük meg az albínó jegesmedvéket és a portugál fókákat
(Kiss-Puskár Milán, Meizl Domonkos, Menyhért Péter Benedek)
III. hely: Walking Dead (Kereszthury Péter, Lengyel Barnabás, Szilczer
Ármin, Tárnok András)

10.-12. évfolyam + tanár
I. hely: Space Jam (Czinder Ákos, Hizsnyik Péter, Palojtay Tamás)
II. hely: Best of (Frederic Brösecke, Felföldiné Székely Dóra, Juhász
Gergely,  Komlódi Balázs, Kovács Ádám, Szabó Katalin)
III. hely: Erdő (Hajdu Ádám, Nádor Balázs, Szeiler Zsófia, Tárnok Márton)

A diósdi Amerikai Iskola csapata ellen játszó kempelenesek szép sikert értek el.
Gratulálunk minden résztvevő csapatnak, és köszönjük a diáksegítők munkáját!

A szervezők


 
versenyek : sport Streetball 2015.10.07.

Iskolánkban október 8-án, csütörtökön a Streetball Fesztivál részeként a diósdi Amerikai Iskola (International Christian School of Budapest) diákjaival mérkőznek meg a kempelenesek.
Kérjük, ha tudnak, a gyerekek jöjjenek szurkolni a csapatunknak!

Szabó Katalin tanárnő


 
versenyek : sport Duatlon Diákolimpia 2015.10.05.

Győri Mikes a duatlon diákolimpia III. korcsoportos, "B" kategóriás döntőjében II. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!


 
versenyek : sport országos atlétika verseny 2015.09.02.

Dani Péter (10.b) országos 2. helyezést ért el 5000 méteres gyaloglásban.


 
versenyek : sport Sporteredmények 2015.06.17.

Röplabda:

a III. korcsoportban (5.-6.) a csapat budapesti 4. lett,

a IV. korcsoportban (7.-8.) a csapat a zárt kategóriában budapesti 1., a nyílt kategóriában 3. lett,

az V. korcsoportban (9.-10.) a csapat budapesti 3. lett,

a VI. korcsoportban (11.-12.)  a csapat budapesti 6. lett.

 

Duatlon (kerékpár-futás):

a budapesti versenyen Sipos Barnabás 1., Aszódi Előd 2. lett.

 

Aquatlon:

a budapesti versenyen Sipos Barnabás 1., Szabó Emese és Nagy Márton 2., Aszódi Előd 3. lett,

az országos versenyen csapatban 5. helyezettek lettek.

 

Triatlon:

a budapesti versenyen Sipos Barnabás 1., Szabó Emese 2., Aszódi Előd 4. lett,

az országos versenyen Sipos Barnabás 5. lett.

 


 
versenyek : sport Kézilabda 2015.06.09.

Novák Bálint (6.b) a 2015. június 5-7-e között Veszprémben megrendezett Országos Erima Kézilabda döntőn az FTC színeiben csapatával az I. helyet szerezte meg.


 
versenyek : sport Triatlon Diákolimpia, budapesti döntő 2015.06.08.

A Triatlon Diákolimpia budapesti döntőjében a következő eredmények születtek:

 

fiú, V. korcsoport A:

  • ·         Nádor Balázs 10.

fiú, V. korcsoport B:

  • ·         Sipos Barnabás 1.
  • ·         Aszódi Előd 4.
  • ·         Vuics Márton 5.
  • ·         Laczkó Lehel 6.

férfi V. korcsoport, csapat:

  • ·         2. lett a Nádor Balázs, Sipos Barnabás, Aszódi Előd, Vuics Márton, Laczkó Lehel összetételű csapat.

lány. IV. korosztály B:

  • ·         Szabó Emese 2.

férfi III. korcsoport b:

  • ·         Győri Mikes 1.

 

Az országos döntőbe a következő tanulók jutottak: Sipos Barnabás, Aszódi Előd, Szabó Emese és Győri Mikes.

 

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!


 
versenyek : sport Atlétika eredmények 2015.06.04.

 

A lengyelországi Bielsko-Bialában megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyén a 300 méteres síkfutás versenyszámában Molnár Janka (8.b) első helyezett lett, Kulcsár Panka (8.a) a második helyen végzett. A diákolimpia országos döntőjében Molnár Janka a 300 méteres futás mezőnyében a második helyen zárt. Kulcsár Panka ugyanebben a versenyszámban a negyedik befutó lett, távolugrásban bronzérmet szerzett. Eredményeikhez gratulálunk!


 
1 ] [ 10 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] Új hír írása