Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 24 ] Új hír írása

versenyek : sport Úszás, világbajnokság 2022.06.28.

Gratulálunk Molnár Dórának (9.a), aki utánpótlás korú versenyzőként úszhatott a hazai rendezésű vizes világbajnokságon. Eredményei egészen hihetetlenek: 200 m háton egyéniben hetedik, a 4X200 női gyorsváltóban pedig (a legjobb európai csapat tagjaként) 5. helyezett lett.

versenyek : sport Úszás 2022.06.08.

Molnár Dóra (9.a) osztályos tanuló a Kaposváron megrendezésre került XCIV. Ifjúsági Országos Bajnokságon egyéni számokban 3-2-2 arany, ezüst és bronzérmet , váltó tagként 3 aranyérmet szerzett.

Gratulálunk!

versenyek : sport Birkózás 2022.05.30.
Zimonyi Barna 10/b osztályos tanuló a május 28-i junior szabadfogású birkózó országos bajnokságon, külön engedéllyel nevezve, 17 éves kadettként 20-21 éveseket legyõzve a 3. helyen végzett.

Gratulálunk az újabb szép eredményhez!

versenyek : sport Táncverseny 2022.05.26.

A 2021/22-es évi Magyar Országos Tánc Diákolimpián Benedek-Fazakas Beatrix (9.a) és Benedek Zoltán (12. a) páros latin kűr kategóriában ezüstérmet szereztek.

Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Sportsiker 2022.05.24.

Szendrői Borbála( 6.a) és csapattársa, Lengyel Lili 1. helyezést értek el az U13-as korosztály 10km-es kajak páros versenyén a Kadler Gusztáv Maraton Országos Bajnokságon Győrben.

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

versenyek : sport Úszás 2022.05.20.

Molnár Dóra (9.a) osztályos tanuló a Debrecenben megrendezésre került CXXIV. Úszó Országos Bajnokságon egyéni számokban 1-1-1 arany, ezüst és bronzérmet szerzett.

A 100hát versenyszámában korosztályos csúcsot úszott. 200háton úszott idővel, a júniusban megrendezésre kerülő FINA Világbajnokságra kvalifikálta magát. A vizes-világbajnokságon 200háton, és a 4x100 női gyorsváltó tagjaként indul.

versenyek : sport Birkózás 2022.05.10.

Zimonyi Barna 10.b osztályos tanuló a hétvégén megrendezett kadet országos szabadfogású birkózó bajnokságon harmadik helyen végzett.

versenyek : sport Szinkronkorcsolya világbajnokság 2022.04.26.

Szívből gratulálunk Balog Eszternek (12. a) és Mezei Rékának (10. b), akik csapatukkal a Kanadában rendezett szinkronkorcsolya világbajnokságon 8. helyezést értek el, ezzel minden idők legjobb magyar eredménye született.

versenyek : sport Judo Európa Kupa 2022.04.11.

Igaz Laura (11.a) bronzérmet nyert a 29 ország részvételével zajló Cadet Judo European Tour csehországi állomásán. Gratulálunk az újabb sikerhez!

versenyek : sport Nemzetközi judo siker 2022.03.16.

Igaz Laura (11.a) harmadik helyezést ért el a Zágrábban megrendezett Ifjúsági Európa Kupán, amelyen 32 ország közel 700 judósa mérte össze tudását.