Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 23 ] Új hír írása

versenyek : sport Birkózás 2021.11.30.

Gratulálunk Zimonyi Barna 10/b osztályos tanulónak, aki a hét végén megrendezett kadet szabadfogású birkózó országos bajnokságon második helyezést ért el.

versenyek : sport Akrobatikus rock and roll 2021.10.29.
Novothny Petra, 7.a. osztályos tanuló világbajnoki első helyezést szerzett akrobatikus rock and roll csapatával, a Party Girls junior nagyformációval.

Gratulálunk!

versenyek : sport Elsőség a felnőttek között is 2021.10.19.

Igaz Laura (11.A) 16 évesen aranyérmet szerzett az U23 Judo Országos Bajnokságon, így ő a korosztály Magyar Bajnoka. Gratulálunk az újabb sikerhez!

versenyek : sport Akrobatikus rock and roll 2021.10.04.

Tóth Réka 5.b osztályos tanuló az október 1-jén megrendezett akrobatikus rock and roll területi versenyen Juveniles nagyformáció kategóriában a Masters SE csapatával 3. helyezést szerzett.

Eredményéhez gratulálunk!

versenyek : sport Atlétika 2021.09.29.

A Budapesti  Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságon a VI. korcsoportban (9-12.évf.) csapatban az alábbi eredmények születtek:

távolugrásban  V. lett: Komáromi Bence, Major Bulcsú, Malik Barnabás, Molnár Áron, Zulauf Henrik,

magasugrásban: IV. lett: Kulcsár Viktor, Major Bulcsú, Malik Barnabás,Molnár Áron, Zulauf Henrik,

súlylökésben  II. lett: Fodor Szabolcs, Komáromi Bence, Kulcsár Viktor, Major Bulcsú, Zulauf Henrik.

Felkészítő tanárok: Varga Lóránt, Molnár Imre.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

versenyek : sport Úszás - Országos Bajnokság 2021.06.08.

Molnár Dóra (8.a.) a Kaposváron megrendezett Országos Ifjúsági Bajnokságon váltó tagként 1 ezüstérmet, egyéni számaiban 2 ezüstérmet és 2 bronzérmet szerzett.

versenyek : sport Birkózó rangsorverseny 2021.05.10.

A hét végén megrendezett kadet országos szabadfogású birkózó rangsorversenyt  Zimonyi Barna 9/b osztályos tanuló - a legtöbb tusgyőzelmet elért versenyzőként - a 3. helyen zárta.

Gratulálunk az újabb szép sikerhez!

versenyek : sport Úszás - Országos Bajnokság 2020.12.16.

Molnár Dóra (8.a) osztályos tanuló a Kaposváron megrendezett Felnőtt Országos Bajnokságon, váltó tagként 1 ezüstérmet, 1 bronzérmet szerzett, egyéni számaiban is döntős időket úszott, melyek eredményei 5. helyezés és 9-9.helyezés.

versenyek : sport Díjlovaglás Verseny 2020.09.24.

Kónya Júlia 6/b osztályos tanuló a szeptember 18. és 20. között megrendezett Magyar Póniklub Szövetség Országos Bajnokságon korcsoportjában a haladó díjlovaglás egyéni országos bajnoka lett Neapolitano XXV-24 nevű lovával. Emellett a haladó díjlovaglás csapatbajnokságban az Ördöglovas SE tagjaként bronzérmet szerzett.

KJ_dijlovaglas

versenyek : sport fitkid verseny 2020.09.15.

Boros Linda 6/b osztályos tanuló a szeptember 13-án Szolnokon megrendezésre került fitkid versenyen rendkívül szoros mezőnyben korcsoportjában oszágos 3. helyezést ért el.