Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 24 ] Új hír írása

versenyek : sport Birkózás 2022.05.10.

Zimonyi Barna 10.b osztályos tanuló a hétvégén megrendezett kadet országos szabadfogású birkózó bajnokságon harmadik helyen végzett.

versenyek : sport Szinkronkorcsolya világbajnokság 2022.04.26.

Szívből gratulálunk Balog Eszternek (12. a) és Mezei Rékának (10. b), akik csapatukkal a Kanadában rendezett szinkronkorcsolya világbajnokságon 8. helyezést értek el, ezzel minden idők legjobb magyar eredménye született.

versenyek : sport Judo Európa Kupa 2022.04.11.

Igaz Laura (11.a) bronzérmet nyert a 29 ország részvételével zajló Cadet Judo European Tour csehországi állomásán. Gratulálunk az újabb sikerhez!

versenyek : sport Nemzetközi judo siker 2022.03.16.

Igaz Laura (11.a) harmadik helyezést ért el a Zágrábban megrendezett Ifjúsági Európa Kupán, amelyen 32 ország közel 700 judósa mérte össze tudását.

versenyek : sport Szinkronúszás 2022.02.28.

Bardócz-Bánhidi Zsófia 7.b osztályos tanuló a Synus Kupa első napján FINA Utánpótlás korosztályban kötelezős és technikai elemek versenyszámban 2. helyezést ért el.

versenyek : sport Műkorcsolya 2022.02.26.

Mezei Réka 10. b osztályos tanuló, műkorcsolyázó csapattagként:

2022-ben az Országos Bajnokságon, felnőtt kategóriában 1. helyen végzett.

A februárban megrendezett Challenger Series - French Cup versenyen, Rouenben (Franciaországban) felnőtt kategóriában 3. helyen végzett a csapata.

Eredményéhez / eredményükhöz gratulálunk!

versenyek : sport Kézilabda Diákolimpia - budapesti döntő 2022.02.25.

Február 23-án a Siketek Sportcsarnokban a Kempelen Farkas Gimnázium az V-VI. korcsoportban a kézilabda diákolimpia fővárosi fordulójában első helyet szerzett. Ezzel az eredménnyel a csapat bejutott az amatőr kategóriában az országos döntőbe.

A csapat tagjai:

Karnóth Benedek, Dudás Levente, Zulauf Henrik, Berki Bánk, Guth András, Légrádi Gergely, Fodor Szabolcs, Czakó Botond, Lévay Levente .

Felkészítő tanáruk Varga Lóránt tanár úr.

Gratulálunk!!!!!

versenyek : sport Karate 2022.02.24.

Gratulálunk Majzik Katalin 5.b osztályos tanulónak, aki a Promontor Kupán, a Wado Kai Karate versenyen a korosztályos LKU kategóriában bronzérmet szerzett.

versenyek : sport Birkózás 2022.02.24.

Gratulálunk Zimonyi Barna 10/b osztályos tanulónak, aki a hét végén Lengyelországban megrendezett nemzetközi szabadfogású birkózó gálán második helyen végzett.

versenyek : sport Úszás - Golden Tour 2022 - Nizza 2022.02.10.

Molnár Dóra (9.a) osztályos tanuló a nizzai Golden Tour nemzetközi úszóversenyen egyéni számában 1 aranyérmet szerzett. Több versenyszámban A-döntős helyezéseket ért el.