Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása

versenyek Tudásbajnokság 2019.05.22.

A Tudásbajnokság megyei döntőjén a következő szép eredményeket érték el iskolánk tanulói:

 

Kmetty Zalán 5.a – matematika 8. helyezés

Müller Luca 5.b - matematika 5. helyezés

Tóth Fanni 5.b – anyanyelv 6. helyezés

Varga Kata 5.a – angol nyelv haladó 4. helyezés

Somogyi Kincső 7.b - biológia, 4. helyezés

Farkas Botond Máté 7.a – biológia 4. helyezés, matematika 3. helyezés

Oszlánszky Lili Luca 7.b – biológia 8. helyezés, matematika 9. helyezés

Siristye Léna 7.a – anyanyelv 6. helyezés

Skrabák Virág 7.a – matematika 4. helyezés, anyanyelv 1. helyezés

 

Virág ezzel az eredményével az országos döntőbe jutott.

 

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!


 
versenyek League World Festival robotikai verseny-ezüstérem 2019.05.21.

Berczik Attila 8. a osztályos tanuló a TövisASAP csapat tagjaként összesítettben világbajnoki ezüstérmet nyert a FIRST LEGO League World Festival robotikai versenyen 2019. április 28-án a világ 108 legjobb csapata közül Detroitban.


 
versenyek Tudásbajnokság megyei döntő 2019.05.03.

Skrabák Virág (7.a) Anyanyelv tantárgyból megnyerte a Tudásbajnokság megyei döntőjét, így idén is az országos döntőbe jutott. Matematika tantárgyból a megyei döntő 4. helyezettje lett.

 

Felkészítő tanárai: Szabóné Moncz Éva és Nagy Emese tanárnők.


 
versenyek Katasztrófavédelmi verseny 2019.04.17.

Gratulálunk Gyugos Fanninak (10.b), Lente Annának, Nyári Bíborkának és Pataki Annának (11.a) ahhoz, hogy a 2018/19. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában a középiskolai korcsoportban első helyezettek lettek.

 

A csapatot dr. Lenténé Győri Anikó védőnő készítette fel.


 
versenyek Katasztrófavédelmi verseny 2019.04.17.

Gratulálunk a 8.a csapatának - Bocskai Dorottyának, Kaponits Juliannának, Soltész Mirtillnek és Szalai Majának - ahhoz, hogy a 2018/19. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában az általános iskolai korcsoportban első helyezettek lettek.

 

A csapatot dr. Lenténé Győri Anikó védőnő készítette fel.


 
versenyek Hyperion Verseny 2019.03.18.

A Hyperión Verseny évek óta döntős tanulója, Glávits Anna (10.a) a kreatív szövegalkotás középiskolás kategóriájában, az országos döntőben 15. helyezett lett. Felkészítő tanára: Felföldiné Székely Dóra.

A kreatív szövegalkotás junior kategóriájában Juhász Janka (8.a) 8. helyezést ért el.

A HyperQuest online kvízben 9. helyen végzett Börzsönyi Emma, Laczkó Laura és Pénzes Júlia csapata (7.a), 14. lett Balogh Ármin, Császár Szabolcs és Pachmann Balázs csapata (7.a).


 
versenyek Versenytánc 2019.03.04.

Bednarik Bianka 7. b oszt.-os tanuló a Pest megyei Területi Bajnokságon standard táncból 1. helyezést, latin táncból 3. helyezést ért el a táncoslábú "párjával". Erdeményéhez szívből gratulálunk!


 
versenyek Bolyai természettudományi verseny, körzeti forduló 2019.02.27.

A BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY körzeti fordulóján az alábbi szép eredmények születtek.

 

Az 5.a osztályból Lévay Levente, Csige Zsófia, Kerekes Kázmér és Nagy Rebeka második helyezest értek el , Spéth Veronika, Illés Csanád, Tóth Kolos Barnabás és Rédei Márk ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Müller Emese tanárnő.

 

A 6.a osztályból Barabás Kitti, Benedek-Fazakas Beatrix, Kardos Boróka és Kósa Fruzsina ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Tóth Szilvia tanárnő

 

A 8.a osztályból szerveződött csapatok a gimnáziumi kategóriában az első hat helyből ötöt is elhoztak.

·         2. helyezettek lettek: Gyarmati Fanni, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi Eszter;

·         3. helyezettek lettek: Érsek Georgina, Igaz Laura Elena, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia;

·         4. helyezettek lettek: Béres Bálint, Nagy Ákos, Pudner Anna, Tarr Csilla Tünde;

·         5. helyezettek lettek: Berczik Attila, Bimbó Balázs Norbert, Lapos Nóra, Yu Lang Richard;

·         6. helyezettek lettek: Kocsis Boglárka, Németh Veronika Anna, Ónodi Emese, Szabó Adél Anna.

Tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Tóth Szilvia, Vaskor Gabriella.

 

Gratulálunk a szép sikerhez!

 


 
versenyek BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY 2019.02.25.

A BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY körzeti fordulóján az 5.a osztályból Lévay Levente, Csige Zsófia,  Kerekes Kázmér és Nagy Rebeka masodik helyezest értek el , Spéth Veronika,  Illés Csanád, Tóth Kolos Barnabás és Rédei Márk ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Müller Emese tanárnő

Gratulálunk neki! 


 
versenyek Hyperion Tanulmányi Verseny 2019.01.21.

A görög-római kultúráról rendezett Országos Hyperión Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott az ókori blogger kategóriában: Glávits Anna (10.a) és Juhász Janka (8.a).

A csapatverseny döntősei:

Lapos Nóra, Kulcsár Viktor, Béndek Simon(8.a),

Ónodi Emese, Kocsis Boglárka, Szabó Adél(8.a),

Érsek Georgina, Molnár Klaudia, Kaponits Julianna(8.a),

Börzsönyi Emma, Laczkó Laura, Pénzes Júlia(7.a),

Polgár Eszter, Szabó-Perényi Áron, Dévényi Álmos(7.a),

Balogh Ármin, Császár Szabolcs, Pachner Balázs(7.a).


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása