Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása

versenyek „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2020" cím 2021.06.18.

Gratulálunk Kozári Enikő 9.a osztályos tanulónak, aki kiváló sport és tanulmányi eredményével elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt pályázaton a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2020" címet.


 
versenyek Tudásbajnokság országos döntő 2021.06.09.

Skrabák Balázs (6.a) a Tudásbajnokság országos döntőjében magyar nyelv és matematika tantárgyból is 1. helyen végzett.

Tanárai: Romhányi Katalin és Cselényi Péter.


 
versenyek Robotika verseny 2021.05.18.

A 10.a osztály SAPka nevű csapata 3. lett a FIRST Lego League verseny budapesti fordulójában, és ezzel döntőbe jutott. A kutatás kategóriában 1., a robot design kategóriában 3. helyen végeztek. A csapat tagjai: Lapos Nóra, Major Bulcsú, Szabó Adél, Béndek Simon, Bimbó Balázs, Varga Szilárd és Berczik Attila. Gratulálunk!


 
versenyek Tudományos Diákköri Konferencia 2021.05.02.

Skrabák Boglárka (11.a) Nyelvi napló című pályamunkájával bejutott az Eszterházy Károly Egyetem Magyar Nyelvészeti Tanszékén működő Szarvas Gábor Nyelvészeti Tehetségműhely Tudományos Diákköri Konferenciájára, majd a középiskolai kategóriában  I. helyezést ért el.

 

 

Tanárai: Miernik Beáta és Cselényi Péter


 
versenyek Hyperión Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny 2021.04.06.

A görög-római kultúráról megrendezett Hyperión Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjében megosztott 16. helyezést ért el három csapatunk:

Balogh Ármin, Császár Szabolcs, Pachmann Balázs (9.a),

Rátkai Viktória, Sztanek Szlivia, Závodi Eszter (10.a),

Érsek Georgina, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia (10.a),

20. lett: Béndek Simon, Lapos Nóra, Varga Szilárd (10.a).

 

Tanáruk dr. Szász Erzsébet tanárnő.

 

Gratulálunk nekik!


 
versenyek ZsetON pénzügyi verseny 2021.03.31.

Gratulálunk Gombos Gergelynek (11. a), aki kiváló teljesítményt nyújtva 1. helyezést ért el a ZsetON nevű országos pénzügyi versenyen, melyet a Pénzügyminisztérium, a Magyar Államkincstár és a Pénziránytű Alapítvány közösen szervezett.

 

Az alábbi linken olvasható az ehhez kapcsolódó cikk és a Gergővel készült interjú:

https://novekedes.hu/interju/a-legnepszerubb-hazai-penzugyi-verseny-gyoztese-iden-54-ezer-diak-kozul-bizonyult-a-legjobbnak?fbclid=IwAR3B2ixidkwzynIG3nM4SjPOewZpbflln1yDNmHNqUvztJBQJeT6VDqsb9w


 
versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló 2020.02.20.

Nagyon szépen teljesítettek iskolánk csapatai a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján.

 

Az 5. évfolyamos kategóriában

- 1. helyezést ért el az Ilyen állat nincs is nevű csapat (Markovics Milán, Pintér Botond, Skrabák Balázs, Vajda Vilmos), így ők bejutottak az országos döntőbe. Gratulálunk és sok sikert kívánunk nekik!

- 4. helyezést ért el a Talajvizek nevű csapat (Bátori Gergő, Kardos Kamilla, Kónya Júlia).

 

    Felkészítő tanáruk: Gajdosné Szabó Márta

 

A 7. évfolyamosok gimnáziumi kategóriájában

- 4. helyezést ért el a 7Bka nevű csapat (Boros Noémi, Kovács Artúr, Szántó Levente, Szikora Zorán).

 

    Felkészítő tanáraik: Gajdosné Szabá Márta, Simonné Tatár Zita, Tóth Szilvia, Juhász Gergely

 

A 8. évfolyamosok gimnáziumi kategóriájában

- 2. helyezést ért el a Vízi tündérek nevű csapat (Hódi Flóra, Oszlánszky Lili, Papp Dorina, Somogyi Kincső).

- 3. helyezést ért el a Vigyázat, tetűszezon nevű csapat (Bende Barnabás, Dévényi Álmos, Polgár Eszter, Skrabák Virág).

- 5. helyezést ért el a Három poikilohidratúrás nevű csapat (Atzél Ilona, Pénzes Júlia, Sipos Gergely).

 

    Felkészítő tanáraik: Csébics Anikó, Dr. Horváth Eszter, Vaskor Gabriella, Bálint Martin

 

Gratulálunk mindenkinek a sikeres szerepléshez!


 
versenyek Hyperión mitológiai műveltségi vetélkedő 2020.01.22.

A Hyperión mitológiai műveltségi vetélkedő országos döntőjébe jutottak a 9.a osztály csapatai:

Kiss-Puskár Panna, Kulcsár Viktor, Szalai Maja,

Érsek Georgina, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia,

Béndek Simon, Lapos Nóra, Varga Szilárd.


 
versenyek Ismerd meg hazádat! 2019.06.20.

A 7. B osztályos "Forradalmárok" csapat a XXII. kerületi helytörténeti versenyen negyedik helyzést ért el. (Hódi Flóra, Oszlánszky Lili, Papp Luca, Somogyi Kincső)
Tanáruk: Pósch László


 
versenyek Tudásbajnokság 2019.06.16.

Polgár Eszter (7.a) a Tudásbajnokság Országos Tanulmányi Versenyen angol nyelv és irodalom tantárgyból egyaránt -az előző félévhez hasonlóan- arany fokozatot szerzett.

 

Eredményéhez gratulálunk!

 

Tanárai: Szabóné Moncz Éva (irodalom) és Mezei Fruzsina (angol nyelv) tanárnők


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása