Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása

versenyek "Magyarország jó tanulója, jó sportolója - 2021" 2022.05.16.

Kozári Enikő (10.a) a 2020/21. tanévben elért eredményes tanulmányi munkája és kimagasló sportteljesítménye alapján az Emberi Erőforrások Minisztériumától ismét elnyerte a "Magyarország jó tanulója, jó sportolója" címet.

Gratulálunk neki!


 
versenyek II. Országos Nyitnikék Fuvolaverseny 2022.04.02.

Skrabák Virág (10.a) a Szentendrén megrendezett II. Országos Nyitnikék Fuvolaversenyen arany minősítést nyert.

 


 
versenyek I. Nemzetközi Gordonkafesztivál 2022.03.27.

Skrabák Balázs (7.a) az I. Nemzetközi Gordonkafesztiválon bronz minősítést nyert korcsoportjában.


 
versenyek Szolfézs 2022.03.22.

Illés Zsombor 6.a osztályos tanuló a IV. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési verseny döntőjében az 1.helyen végzett.  


 
versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny - országos döntő 2022.03.20.

A Negyvenkettek csapata (Illés Csanád, Kerekes Kázmér, Papp Bence, Zagarics Zétény - 8. a) fantasztikus teljesítményt nyújtva első helyezést ért el a Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében (nyolcadik osztályos gimnáziumi kategóriában).

 

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin, Dezamicsné Babich Gertrúd, Gajdosné Szabó Márta, Vaskor Gabriella

 

Gratulálunk ehhez a rendkívüli eredményhez!


 
versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny 2022.02.27.

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján remekül szerepeltek iskolánk csapatai, négy csoport is bejutott a legjobbak közé. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak!

 

7. osztályos gimnáziumi kategória

 

2. helyezett: Papucsállatkák (Börzsönyi Flóra, Biró Boglárka, Inczeffy Vivien, Novothny Petra) - 7. a

Felkészítő tanáraik: Bakosné Novák Andrea, Gajdosné Szabó Márta, Juhász Gergely, Tóth Szilvia

 

5. helyezett: Vegyészlények (Illés Vendel, Kardos Kamilla, Kónya Júlia, Zátrok Lívia) - 7. b

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin, Dezamicsné Babich Gertrúd, Tóth Szilvia, Vaskor Gabriella

 

 

8. osztályos gimnáziumi kategória

 

1. helyezett: A Negyvenkettek (Illés Csanád, Kerekes Kázmér, Papp Bence, Zagarics Zétény) - 8. a

 

4. helyezett: Maológia (Szabó Hanna, Száva Hanga, Szűcs Gréta, Tátos Valéria) - 8. a

 

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin, Dezamicsné Babich Gertrúd, Gajdosné Szabó Márta, Vaskor Gabriella

 

 

Külön gratulálunk A Negyvenkettek csapatnak, hiszen ők bejutottak az országos döntőbe. Sok sikert kívánunk nekik!


 
versenyek Szinkronúszás 2022.02.21.

Bardócz-Bánhidi Zsófia 7.b osztályos tanuló a 2022. február 19. napján rendezett Synus Kupa FINA kötelező verszenyszámaiban 2. helyezést ért el.

 


 
versenyek Klarinétverseny 2022.02.10.

Gratulálunk Bartos Abigél 5.b osztályos tanulónak, aki a XV. Országos klarinétverseny döntőjében "A legjobb saját szerzemény előadásáért" különdíjban részesült.


 
versenyek VIII. Országos Bihari János Gordonkaverseny 2022.01.25.

Skrabák Balázs (7.a) a VIII. Országos Bihari János Hegedű- Gordonka- és Vonós Kamarazenei Fesztiválon arany minősítést nyert csellójátékával mind egyéniben, mind duó kategóriában.


 
versenyek Bolyai (9-12 .) Matematika Csapatverseny 2022.01.20.

A nagyok Bolyai matematika csapatversenyében a következő eredmény születtek a terület fordulóban:

 

10. évfolyamon: 

4. hely: "Tanarik" csapat: Atzél Ilona, Dévényi Álmos, Börzsönyi Emma, Pick Leonárd, tanáruk: Pach-Pluhár Gabriella,

 

11. évfolyamon:

2. hely: "Sördögök" csapat: Yu Lang Richárd, Bimbó Balázs, Léggrádi Kristóf, Szabó Adél, 

6. hely: "Zűrcsapat": Berczik Attila, Kovács Domonkos, Varga Szilárd, Major Bulcsú, tanáruk: Simonné Tatár Zita,

 

12. évfolyamon:

6. hely: "Egyenes egyenlet" csapat: Sziva Márton, Liziczay Bence, Rózsa Ákos, Horváth Ákos, tanáruk: dr. Horváth Eszter. 

 

Gratulálunk!

 

 


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása