Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] Új hír írása

egyéb Ifjúsági Európa-bajnok 2022.06.27.

Igaz Laura (11.a) aranyérmet szerzett a Horvátországban rendezett Ifjúsági Judo Európa-bajnokságon, így ő lett az új kontinensbajnok! Gratulálunk!

egyéb Úszás 2022.06.17.

Molnár Dóra hatalmas sikert aratott az Országos Ifi Bajnokságon. Váltókban első hely, 100 m gyors 1.hely, 100 m hát 2. hely,50 m hát 2.hely, 200 m gyors 1.hely,200 m hát 1.hely.Gratulálunk!

egyéb Magyarország jó tanulója, jó sportolója 2022.06.16.

Igaz Laura ˙(11.a) többszörös magyar bajnok, Európa-kupa érmes judoka elnyerte Magyarország jó tanulója, jó sportolója címet. Gratulálunk!

egyéb Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj 2022.06.06.

Skrabák Balázs (7.a) a tanév során gordonkaversenyeken elért két országos első, egy nemzetközi első és egy nemzetközi harmadik helyezésével az idei évben is a Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj nyertese lett.

egyéb Kerületi díj 2022.06.01.

Gratulálunk Molnár Dórának, aki idén megkapta az önkormányzat által odaítélt Munkácsy Károly díjat. Ezt a díjat a jó tanuló, jó sportoló tanulóknak lehet elnyerni.

egyéb Judo Európa Kupa 2022.05.23.

Igaz Laura (11.a) harmadik helyen végzett a Cadet European Judo Tour lengyelországi állomásán, ezzel zsinórban a harmadik érmét szerezte meg az Európa Kupán. Gratulálunk!

egyéb "Magyarország jó tanulója, jó sportolója - 2021" 2022.05.20.

Gratulálunk Molnár Dóra 9.a osztályos tanulónak, aki kiváló sport (úszás) és tanulmányi eredményével elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt pályázaton a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2021" címet.

egyéb "Élen a sportban, élen a tanulásban" 2022.05.02.

Igaz Laura (11.a) többszörös országos bajnok judoka elnyerte a Fővárosi Önkormányzat által kiírt Élen a sportban, élen a tanulásban páyázat díját. Gratulálunk!

egyéb Bonis Bona - posztumusz díj - Szász tanárnőnek - emlékezés a tanárnőre - máj. 19. 17 h 2022.04.30.
Kedves Kempelenes Tanítványok, Öregdiákok és Kollegák!

Dr. Szász Erzsébet, iskolánk volt tanára a tehetséggondozói munkájáért „Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért” elnevezésű posztumusz díjban részesült, amelyet Zsigó Róbert, a Miniszterelnökség családokért felelős államtitkára adott át 2022. május 25-én Budapesten.

A tanárnő tiszteletére egy közös faültetéssel egybekötött emlékezést tartunk 2022. május 19-én 17 órától a Kempelen Farkas Gimnáziumban. Mindenkit szerettel várunk a rendezvényre! Várjuk a volt osztályaiból a közös fényképeket, diákat, történeteket!