Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 130 ] Új hír írása

iskolavezetés információi OKTV - döntős eredmények 2021.03.30.

OKTV eredmények

 

Az idei tanévben a járványhelyzet miatt a tantárgyak egy részénél elmaradtak az utolsó fordulók (ez alól kivétel volt pl. az informatika II. kategória). Végeredményt ezért a szokottnál korábbi időpontban az előző fordulókban elért összesített eredmények alapján hirdettek a versenybizottságok.

 

A nehéz körülmények ellenére az idei tanévben kiemelkedő eredményeket értek el diákjaink. Nekik és felkészítő tanáraiknak is szívből gratulálunk!

 

OKTV magyar nyelv:

·         Skrabák Boglárka (11.a) országos 1. helyezett

·         tanárai: Bakó Tünde, Cselényi Péter, Felföldiné Székely Dóra, Miernik Beáta

 

OKTV fizika II. kategória:

·         Szász Benjámin (12.a) megosztottan országos 1. helyezett

·         tanára: Dezamicsné Babich Gertrúd

 

OKTV informatika II. kategória:

·         Szász Benjámin (12.a) országos 22. helyezett

·         tanára: Olejnik Árpád

 

OKTV biológia I. kategória:

·         Nagy Olivér Bence (11.b) országos 30. helyezett

·         tanára: Juhász Gergely

 

 

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos matematikaverseny, döntő 2021.03.25.

A Bonifert Domonkos nemzetközi matematikaverseny döntőjébe jutottak:

Patócs Péter, Szabó Ábel, Kányási Kristóf , Simon Sára az 5.b osztályból és Dévényi Márton a 7.b osztályból.

 

Tanáruk Nagy Emese tanárnő

 

Gratulálunk!


 
versenyek : magyar NyelvÉsz verseny 2021.03.19.

A NyelvÉsz verseny megyei fordulójában két diákunk is eredményesen szerepelt.

Skrabák Balázs (6.a) 1. helyezést ért el korosztályában, és ezzel az eredményével az országos döntőbe jutott.

Bajusz Petra (7.a) évfolyamában a 2. helyet szerezte meg.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak: Cselényi Péter tanár úrnak és Bakó Tünde tanárnőnek.

 


 
versenyek : magyar Helyesírási verseny 2021.03.19.

A XXIV. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2. fordulójába jutottak iskolánk tanulói:

 

- Illés Zsombor (5.a)

- Horváth Bence (5.a)

- Skrabák Balázs (6.a)

- Illés Csanád (7.a)

- Ludányi Zsófi (8.b)

 

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak: Cselényi Péter tanár úrnak, Bakó Tünde és Miernik Beáta tanárnőknek.


 
iskolavezetés információi Ideiglenes felvételi jegyzék (2021) 2021.03.18.

Kedves Szülők!

 

Az ideiglenes felvételi jegyzéket itt nézhetik meg. Ezt a listát adjuk le a győri felvételi központnak.

 

Azok a gyermekek, akik mindkét osztályba jelentkeztek, mindkét listában szerepelnek. Természetesen a végső listán csak az egyik osztályba kerülnek be.

 

A végleges osztálynévsorokat az önök által a győri központnak megadott – általunk nem ismert – jelentkezések és a mostani lista alapján a győri központ állapítja meg. Erről várhatóan április 23-a után levélben értesítjük Önöket.

 

Békefi Gábor

igazgató

 


 
iskolavezetés információi Szóbeli kisfelvételi 2021.03.05.

Kedves Szülők!

 

A szombati kisfelvételit a meghirdetettek szerint megtartjuk.

 

Azokat, akik (betegség vagy karantén miatt) nem tudtak részt venni a szóbeli meghallgatáson, külön keresni fogjuk legkésőbb a hétfői napon.

 

A 17/2021. (III.5.) EMMI határozat értelmében 2021. március 22-ére módosul az ideiglenes felvételi lista nyilvánosságra hozásának ideje.

 

Békefi Gábor

igazgató


 
iskolavezetés információi Digitális oktatás 2021.03.05.

Kedves Szülők és Diákok!

 

A kormány döntése alapján 2021. március 8-ától az iskolák digitális oktatásra állnak át.

A mi iskolánkban a tantermen kívüli oktatás a már kialakított rend szerint folyik tovább.

Az ezzel kapcsolatok speciális szabályok a házirendben találhatók.

 

Békefi Gábor

igazgató


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2021.03.01.

Az Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulójában az alábbi tanulók dolgozatának pontszáma érte el a továbbküldéshez szükséges ponthatárt.

 

9. évfolyamról: Atzél Ilona Eszter, Dévényi Álmos Tamás, Kapuvári Márton, Laczkó Laura, Skrabák Virág, Tersztenyák Aliz

10. évfolyamról: Légrádi Kristóf Dániel


Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Felkészítő tanáraik: Pach-Pluhár Gabriella és Simonné Tatár Zita


 
iskolavezetés információi Egyházak tájékoztatója 2021.03.01.

Tisztelt Szülők!

Az egyházak képviselői (kivéve a reformátusok) 2021. március 12-én, pénteken 17 órától tartják az iskolában a szokásos éves tájékoztatójukat.

A reformátusok tájékoztatója itt olvasható.

Békefi Gábor igazgató

 


 
versenyek : fizika Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 2021.02.22.

Az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny megyei fordulójába jutott

Aszódi Attila (8.a), Kardos Boróka (8.a), Kovács Artúr (8.b), Kovács-Tuba Kristóf (8.a), Ónódi Tamás (8.a), Seregdi Máté (8.b), Szabó Bálint (8.b), Székely Marcell (8.b) és Szikora Zorán (8.b).

 

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Bakosné Novák Andrea és Simonné Tatár Zita tanárnőnek!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 130 ] Új hír írása