Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 150 ] Új hír írása

versenyek : sport Úszás, világbajnokság 2022.06.28.

Gratulálunk Molnár Dórának (9.a), aki utánpótlás korú versenyzőként úszhatott a hazai rendezésű vizes világbajnokságon. Eredményei egészen hihetetlenek: 200 m háton egyéniben hetedik, a 4X200 női gyorsváltóban pedig (a legjobb európai csapat tagjaként) 5. helyezett lett.

iskolavezetés információi augusztusi osztályozó vizsgák 2022.06.28.

2022. augusztus végén az alábbi osztályozó vizsgákat tervezzük:

• 2022. augusztus 25. angol nyelv írásbeli
  • 2022. augusztus 26. angol nyelv szóbeli, testnevelés
  • 2022. augusztus 29. német nyelv írásbeli, angol nyelv szóbeli
  • 2022. augusztus 31. német nyelv írásbeli (csak Tátos Valéria), német nyelv szóbeli, művészetek, technika...

A vizsgákról külön értesítést nem küldünk.

Kérjük, hogy a vizsgára jelentkezett tanulók pontosan 8:45-re jöjjenek.

iskolavezetés információi nyári ügyelet 2022.06.28.

A gimnáziumban a nyári szünetben minden szerdán tartunk ügyeletet 8-13 óráig.

Vezetői ügyeletek:

2022. június 29.

2022. július 13.

2022. július 27.

2022.augusztus 10.

2022. augusztus 24.

egyéb Ifjúsági Európa-bajnok 2022.06.27.

Igaz Laura (11.a) aranyérmet szerzett a Horvátországban rendezett Ifjúsági Judo Európa-bajnokságon, így ő lett az új kontinensbajnok! Gratulálunk!

egyéb Úszás 2022.06.17.

Molnár Dóra hatalmas sikert aratott az Országos Ifi Bajnokságon. Váltókban első hely, 100 m gyors 1.hely, 100 m hát 2. hely,50 m hát 2.hely, 200 m gyors 1.hely,200 m hát 1.hely.Gratulálunk!

egyéb Magyarország jó tanulója, jó sportolója 2022.06.16.

Igaz Laura ˙(11.a) többszörös magyar bajnok, Európa-kupa érmes judoka elnyerte Magyarország jó tanulója, jó sportolója címet. Gratulálunk!

versenyek : matematika Abacus pontverseny 2022.06.10.

45.hely: Bányai Bálint (6.b), tanára: Nagy Emese

Gratulálunk a kitűnő eredményekért, egész tanévet átölelő fáradságos munkájukért!

versenyek : sport Úszás 2022.06.08.

Molnár Dóra (9.a) osztályos tanuló a Kaposváron megrendezésre került XCIV. Ifjúsági Országos Bajnokságon egyéni számokban 3-2-2 arany, ezüst és bronzérmet , váltó tagként 3 aranyérmet szerzett.

Gratulálunk!

egyéb Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj 2022.06.06.

Skrabák Balázs (7.a) a tanév során gordonkaversenyeken elért két országos első, egy nemzetközi első és egy nemzetközi harmadik helyezésével az idei évben is a Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj nyertese lett.

versenyek : magyar Nyelvész verseny 2022.06.06.

Skrabák Balázs (7.a) a Nyelvész verseny országos döntőjében 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Cselényi Péter tanár úr