Tanárok

Név Osztály Fogadóóra E-mail Megjegyzés
Asboltné Czapári Beáta   péntek 3. óra aczapi.b_kukac_gmail.com magyar munkacsoport-vezető
Bacsinszki Petra   bacsinszki.petra_kukac_kfg.hu iskolapszichológus
Bakó Tünde 12.A hétfő 6. óra tunde_kukac_kfg.hu  
Bakosné Novák Andrea 12.B péntek 6. óra novak.andrea_kukac_freemail.hu  
Bálint Martin 6.A szerda 4. óra balint_m_kukac_kfg.hu  
Békefi Gábor   szerda 6. és 7. óra bekefi_kukac_kfg.hu igazgató
Berei Zoltán 7.A péntek 3. óra brzltn_kukac_freemail.hu  
Bihariné Nagy Andrea   csütörtök 3. óra andreabiharine_kukac_gmail.com német nyelvi munkacsoport-vezető
Csébics Anikó   csütörtök 4. óra aniko.csebics_kukac_freemail.hu  
Cselényi Péter   péntek 5. óra ubi6504_kukac_gmail.com  
Dezamicsné Babich Gertrúd 10.B hétfő 5. óra dbgertrud_kukac_freemail.hu fizika, kémia, informatika munkacsoport-vezető
Felföldiné Székely Dóra 9.A péntek 6. óra doraszekelyf_kukac_gmail.com  
Gaál Renáta   hétfő 4. óra gaal.renata90_kukac_gmail.com DÖK segítő
Gajdosné Szabó Márta   szerda 4. óra gmarta_kukac_kfg.hu  
Dr. Horváth Eszter   kedd 5. óra horv55eszter_kukac_gmail.com  
Horváth Tamás   hétfő 5. óra horwath.t_kukac_ciromail.hu  
Igaz Ágnes 11.A csütörtök 4. óra iagi_kukac_freemail.hu közalkalmazotti tanács tag
Juhász Gergely   szerda 3. óra g.juhasz88_kukac_gmail.com természetismeret, biológia, földrajz munkaközösség-vezető
Kertész Éva   hétfő 5. óra eva_kukac_kfg.hu testnevelés és művészetek munkacsoport-vezető
Komlódi Balázs 8.A péntek 3. óra komlodi.balazs_kukac_gmail.com  
Lauthné Url Csilla   szerda 2. óra lauthcsilla_kukac_yahoo.de  
Lindmayerné Rabi Márta   csütörtök 3. óra fabit_kukac_t-online.hu  
Mezei Fruzsina   csütörtök 5. óra m.fruzsi_kukac_t-online.hu  
Miernik Beáta 5.B csütörtök 4. óra yevinn_kukac_gmail.com  
Müller Emese      
Nagy Andrea   nightingale75tea_kukac_gmail.com Tanulószoba
Nagy Emese   hétfő 4. óra mesinagy_kukac_freemail.hu  
Németh Mihály   misi_kukac_kfg.hu  
Olejnik Árpád   péntek 3. óra kfg.olejnik_kukac_gmail.com  
Oroszi-Kuzmich Kinga 9.B csütörtök 2. óra kuzmich.kinga_kukac_gmail.com  
Pósch László   kedd 5. óra posch.laszlo_kukac_t-online.hu  
Rakota Ilona   hétfő 4. óra rakota.ilona.ofo_kukac_gmail.com  
Romhányi Katalin   kedd 1. óra katarom_kukac_freemail.hu igazgatóhelyettes, BECS munkacsoport-vezető
Sági Orsolya   hétfő 4. óra sagi.orsolya_kukac_gmail.com  
Schwarckopf Ágnes 5.A csütörtök 1. óra schwarckopf_kukac_freemail.hu angol nyelvi munkacsoport-vezető
Simonné Tatár Zita   kedd 2. óra otthon.simon_kukac_gmail.com matematika munkacsoport-vezető
Sisak Andrásné 11.B hétfő 3. óra asisak_kukac_freemail.hu közalkalmazotti tanács tag
Strógerné Simon Piroska   st.simon.piroska_kukac_gmail.hu könyvtáros
Szabó Katalin   péntek 2. óra szabokata33_kukac_gmail.com  
Szabóné Moncz Éva   csütörtök 2. óra meva_kukac_kfg.hu igazgatóhelyettes, osztályfőnöki munkacsoport-vezető
Dr. Szász Erzsébet 10.A kedd 6. óra eszasz_kukac_freemail.hu történelem munkacsoport-vezető, közalkalmazotti tanács elnök
Szirtes Anilla Ella   hétfő 3. óra szianel_kukac_gmail.com  
Tolnai Judit 7.B péntek 3. óra judit.tolnai_kukac_freemail.hu  
Tolner-Pozsonyi Gabriella   kedd 3. óra pozsonyigabi_kukac_freemail.hu  
Törökné Vermes Judit   hétfő 4. óra atorok_kukac_ella.hu  
Varga Lóránt 8.B péntek 4. óra varga.lori1979_kukac_gmail.com  
Vaskor Gabriella 6.B hétfő 5. óra gabriella.vaskor_kukac_kfg.hu  
Végh Patrícia   péntek 5. óra patricia_kukac_kfg.hu  
Zimmermann Silke     német anyanyelvi tanár