Tanárok

Név Osztály Fogadóóra E-mail Megjegyzés
Asboltné Czapári Beáta 6.B csütörtök 5. óra aczapi.b_kukac_gmail.com  
Bacsinszki Petra   kfg.bacsinszkipetra_kukac_gmail.com iskolapszichológus
Bakó Tünde   csütörtök 4. óra tunde_kukac_kfg.hu magyar munkacsoport-vezető
Bakosné Novák Andrea   szerda 3. óra novak.andrea_kukac_freemail.hu  
Bálint Martin 8.A kedd 8. óra balint_m_kukac_kfg.hu  
Békefi Gábor   kedd 6. és 7. óra bekefi_kukac_kfg.hu igazgató
Berei Zoltán 9.A hétfő 7. óra brzltn_kukac_freemail.hu DÖK segítő
Bihariné Nagy Andrea   csütörtök 2. óra andreabiharine_kukac_gmail.com német nyelvi munkacsoport-vezető
Csébics Anikó   csütörtök 1. óra aniko.csebics_kukac_freemail.hu  
Cselényi Péter   hétfő 5. óra ubi6504_kukac_gmail.com  
Dezamicsné Babich Gertrúd 12.B csütörtök 2. óra dbgertrud_kukac_freemail.hu fizika, kémia, informatika munkacsoport-vezető
Felföldiné Székely Dóra 11.A csütörtök 4. óra doraszekelyf_kukac_gmail.com  
Gaál Renáta   csütörtök 3. óra gaal.renata90_kukac_gmail.com  
Gajdosné Szabó Márta   hétfő 2. óra gmarta_kukac_kfg.hu  
Dr. Horváth Eszter   péntek 2. óra horv55eszter_kukac_gmail.com  
Horváth Tamás   csütörtök 2. óra horwath.t_kukac_citromail.hu  
Juhász Gergely 10.A csütörtök 3. óra g.juhasz88_kukac_gmail.com természetismeret, biológia, földrajz munkaközösség-vezető
Kertész Éva   csütörtök 4. óra eva_kukac_kfg.hu  
Lauthné Url Csilla   szerda 3. óra lauthcsilla_kukac_yahoo.de  
Lindmayerné Rabi Márta   csütörtök 3. óra fabit_kukac_t-online.hu  
Mezei Fruzsina   csütörtök 4. óra m.fruzsi_kukac_t-online.hu  
Miernik Beáta 7.B szerda 3. óra yevinn_kukac_gmail.com  
Molnár Imre Attila      
Müller Emese 6.A szerda 4. óra mueller.emese_kukac_gmail.com  
Nagy Emese   kedd 2. óra mesinagy_kukac_freemail.hu  
Olejnik Árpád   kedd 3. óra kfg.olejnik_kukac_gmail.com  
Oroszi-Kuzmich Kinga   kuzmich.kinga_kukac_gmail.com  
Pósch László 11.B szerda 2. óra posch.laszlo_kukac_t-online.hu  
Rakota Ilona   kedd 4. óra rakota.ilona.ofo_kukac_gmail.com  
Romhányi Katalin   kedd 5. óra katarom_kukac_freemail.hu igazgatóhelyettes, BECS munkacsoport-vezető
Sándorfi Gyöngyvér   hétfő 6. óra    
Schwarckopf Ágnes 7.A péntek 4. óra schwarckopf_kukac_freemail.hu angol nyelvi munkacsoport-vezető
Simonné Tatár Zita   szerda 3. óra otthon.simon_kukac_gmail.com matematika munkacsoport-vezető
Sisak Andrásné   hétfő 2. óra asisak_kukac_freemail.hu  
Szabó Gergely     könyvtáros tanár
Szabóné Moncz Éva   szerda 5. óra meva_kukac_kfg.hu igazgatóhelyettes, osztályfőnöki munkacsoport-vezető
Dr. Szász Erzsébet 12.A szerda 2. óra eszasz_kukac_freemail.hu történelem munkacsoport-vezető
Szépvölgyiné Falvai Eszter   hétfő 3. óra falvai.eszter_kukac_gmail.com  
Tolnai Judit 9.B hétfő 3. óra judit.tolnai_kukac_freemail.hu  
Tóth Katalin      
Tóth Szilvia   szerda 4. óra    
Tóthné Komáromi Csilla   csütörtök 2. óra komacsilla_kukac_gmail.com  
Törökné Vermes Judit   kedd 2. óra vermesjutka_kukac_gmail.com  
Varga Lóránt 10.B csütörtök 2. óra varga.lori1979_kukac_gmail.com  
Vaskor Gabriella 8.B csütörtök 4. óra gabriella.vaskor_kukac_kfg.hu  
Végh Patrícia   hétfő 3. óra patricia_kukac_kfg.hu  
Zimmermann Silke     német anyanyelvi tanár