Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] [ 100 ] [ 101 ] [ 102 ] [ 103 ] [ 104 ] [ 105 ] Új hír írása

versenyek : angol Angol OÁTV 2015.03.17.

Az angol OÁTV második fordulójába a következő tanulók jutottak be a 8.a osztályból: Nguyen Nancy, Kovács Bence, Dócs Benedek.

 

Tanáruk: Igaz Ágnes tanárnő.


 
versenyek Hét végi táncverseny 2015.03.16.

A hét végi Kluazál Kupa keretében megrendezett Országos Amatőr Táncversenyen művészeti tánc, gyermek kategóriában II. helyezést ért el Classic Dance csapata, benne Jágfalvi Szonja 5/b, Nagy Anna Léna 5/a és Lapos Nóra (jövendőbeli 5/a) tanulók Dzsungel Tánc nevű produkciójukkal.


 
egyéb Nemzetközi Atlétikai Torna 2015.03.13.

Kulcsár Panka nagyon szép eredményeket ért el Dortmundban a Nemzetközi Atlétikai Tornán.

Távolugrás: 1. helyezés

4x200 méteres váltó: 1. helyezés

300m futás: 1. helyezés

60m futás 2. helyezés

 

Gratulálunk a szép teljesítményhez!


 
versenyek : német Budapesti Német Versmondó Verseny 2015.03.12.

Gyenes Moira (8.b) a Budapesti Német Versmondó Versenyen a 7.-8. osztályosok között 7. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanára Sisak Andrásné tanárnő.


 
versenyek : német Német OÁTV, fővárosi forduló 2015.03.12.

A német OÁTV első fordulója után az alábbi tanulók jutottak be a fővárosi fordulóba.

 

7. évfolyam: Kolozsvári Márton.

8. évfolyam: Bálint Bianka, Dila Sarolta, Gyenes Moira, Hizsnyai Julianna, Kovács Levente Botond.

 

 

Tanáraik: Pozsonyi Gabriella és Sisak Andrásné tanárnők.


 
versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2015.03.11.

 

A hét végén Győrben megrendezett Úszás Diákolimpia országos döntőjének
eredményei:

Egyéni:
Török Eszter, 100m mellúszás - 3. hely
Böhm Sebestyén, 100m mellúszás - 3. hely
Szőke Viktória, 100m hátúszás - 2.hely, 100m mellúszás - 4. hely
Oláh Kinga, 100m gyorsúszás - 7. hely, 100m mellúszás - 11. hely

4x50m gyorsváltó:
Hatvani Dóra, Henz Tünde, Nikitscher Petra, Varga Borbála - 3. hely
Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell, Kereszthury Péter - 8. hely
Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia - 10. hely


 
versenyek Nemzetközi atlétikai torna 2015.03.10.

Kőszegi Míra (7.a) a dortmundi nemzetközi atlétikai tornán a 60 m-es futásban egyéniben - és Magyarország pontszerzőjeként is- első helyezet lett, a 4X100 m-es futásban pedig csapatban 2. helyezett lett.


 
versenyek : földrajz Földgömb - nemzetközi középiskolai földrajzverseny 2015.03.10.

A Földgömb Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny elődöntőjében Unzeitig Péter és Kovács Benedek csapata (11.b) holtversenyben 34. helyezett lett.

Tanáruk Vaskor Gabriella tanárnő.


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny, a területi forduló eredményei 2015.03.10.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi fordulójában iskolánkból az alábbi diákok érték el a legjobb eredményeket.

 

5. évfolyam:

1. Páhán Anita

18. Skrabák Boglárka

 

6. évfolyam:

3. Tasnádi-Tulogdi Zsófia

12. Szász Benjamin

 

7. évfolyam:

1. Csörgits Máté

3. Nyári Bíborka

14. Szilágyi Emese

20. Ilyés Botond

 

8. évfolyam:

4. Plachi Dóra

7. Gombos Laura

10. Csillag Balázs

 

9. évfolyam:

6. Kapitány Adrienn

 

12. évfolyam:

2. Laczkó Levente

 

Csapatban az ötödik évfolyam csapata 5., a hatodik évfolyam csapata 2., a hetedik évfolyam csapata 1., a nyolcadik évfolyam csapata 2. lett!

 

A díjazottak tanárai: Csébics Anikó, dr. Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Romhányi Katalin és Simonné Tatár Zita tanárnők.

 


 
versenyek : fizika Öveges József Országos Fizikaverseny 2015.03.06.

Az Öveges József Országos Fizikaverseny első fordulójából a következő 8. osztályos tanulók jutottak tovább: Kulcsár Panka, Csala Péter, Csala Bálint, Dila Sarolta, Bálint Bianka.

 

Tanáraik: Simonné Tatár Zita tanárnő és Németh Mihály tanár úr.


 
1 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] [ 100 ] [ 101 ] [ 102 ] [ 103 ] [ 104 ] [ 105 ] Új hír írása