Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] [ 100 ] [ 101 ] .. [ 105 ] Új hír írása

versenyek : sport Öttusa Magyar Kupa 2015.04.30.

Pozsgai Péter (6.b) a Magyar Öttusa Szövetség által 2015. április 18-án megrendezett Magyar Kupa I.fordulójában a Budapesti Honvéd Sportegyesület színeiben versenyezve csapatával a III. helyezést érte el. Gratulálunk!

versenyek : sport Extrém akadályfutó verseny 2015.04.29.

Lükő Annaróza (12.a) április 18-án részt vett a Spartan Race Hungaroring extrém akadályfutó versenyen. Az ezer női indulóból a 265. helyet érte el. Gratulálunk a teljesítményéhez!

versenyek : sport országos atlétika verseny 2015.04.29.

Országos versenyen Dani Péter (9.b) 3. helyen, Dani András (9.b) 6. helyen végzett 8000 méteres gyaloglásban.

versenyek Mozaik Országos verseny 2015.04.27.

A Mozaik verseny országos döntőjében Surján Anett 9.a osztályos tanuló több tantárgyból is részt vett. Fizikából 1., matematikából 2., történelemből 3. és magyar nyelvből 4. helyen végzett. Gratulálunk!

versenyek : matematika Sziporka országos matematika verseny 2015.04.27.

A hét végén rendezték a Sziporka matematika verseny országos döntőjét Hatvanban, ahol Vári Anna (5.a) 9. helyezést ért el, és Dani Péter (9.b) 2.lett. Gratulálunk nekik!

versenyek : angol Kerületi angol szépkiejtési verseny 2015.04.24.

A kerületi angol szépkiejtési versenyen a 8.a osztály tanulói nagyon eredményesen szerepeltek:

1. helyezett lett Könyves-Tóth Emma,

2. helyezett lett Aczél Sára,

4. helyezett lett Török Márton.

Tanáruk Igaz Ágnes tanárnő.

versenyek : matematika Matematika OKTV, országos döntő 2015.04.23.

Gratulálunk Bakos Bence 11.a osztályos tanulónak, aki az iskola történetében az eddigi legjobb matematika OKTV eredményt érte el: az országos döntőben 7. helyezett lett:)

Tanárai: Csébics Anikó, Rakota Ilona.

versenyek : sport Tánc - kimagasló eredmény 2015.04.22.

Simon Vivien 10.A osztályos tanuló a 2015.04.12-én megrendezett MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokságon felnőtt kategóriában partnerével Latin és Standard táncokban is első helyezést ért el.

Nagyszerű eremdényeihez szeretettel gratulálunk!

egyéb Kosárlabda Nemzeti Junior Bajnokság 2015.04.21.

Mócsán Bálint (11. A) a hét  végén csapatával (MAFC) országos bajnoki címet szerzett, valamint az All Sar csapat tagja és a torna MVP játékosa lett.

egyéb Nemzetközi kosárlabda torna 2015.04.21.

Várszegi Réka (7.a) a bécsi nemzetközi kosárlabda tornán az 1. helyezett csapat tagja volt.

1 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] [ 100 ] [ 101 ] [ 105 ] Új hír írása