Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] .. [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] [ 121 ] Új hír írása

versenyek : földrajz Teleki Földrajz-Földtan Verseny, fővárosi forduló 2016.04.05.

A Teleki Földrajz-Földtan Verseny fővárosi fordulójában diákjaink szépen szerepeltek. A nyolcadikosok mezőnyében Zilahy Botond (8.b) 15. helyezett, Sasi Domonkos (8.b) 28. helyezett lett.

A hetedikesek fővárosi mezőnyében Reif Márton (7.b) 3. lett, így bejutott a verseny országos döntőjébe.

 

Tanáraik: Vaskor Gabriella tanárnő és Mura-Mészáros tanár úr.


 
versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2016.04.05.

Csala Péter (9.b) a Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny országos döntőjébe jutott!

Gratulálunk szép teljesítményéhez!

Felkészítő tanára: Simonné Tatár Zita


 
versenyek : német OÁTV budapesti forduló 2016.04.05.

Gratulálunk Hunkár Annának (8. b.) a budapesti OÁTV-n elért 13. helyezéséért!

 

Tanára: Tolner-Pozsonyi Gabriella


 
versenyek : sport Műkorcsolya 2016.04.04.

Balog Eszter 6.a osztályos tanuló, a 11. Avas Kupa Rekreációs és Adult Műkorcsolya Országos Bajnokságon, Rekreáció C arany kategóriában II. helyezést ért el. 

 

Gratulálunk neki!


 
versenyek : informatika OKTV informatika I. kategória - döntő 2016.03.31.

Gratulálunk Madarász Bencének (12.b), aki az informatika OKTV döntőjében az alkalmazás kategóriában országos 34. helyezett lett!!

 

Tanárai: Prim András, Békefi Gábor.


 
iskolavezetés információi Esti fogadóórák 2016.03.31.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy a tavaszi esti fogadóórák április 4-én és 5-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny, országos döntő 2016.03.29.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjében

 

5. évfolyamon       Nagy Ábel (5.b)                 36.helyezést,

6. évfolyamon       Horváth Ákos (6.a)            31. heleyezést,

                            Páhán Anita (6.a)              33. helyezést     ért el.

 

Gratulálunk az elért eredményhez.

 

Tanáraik:   Tolnai Judit, Horváth Eszter.


 
versenyek : matematika Pangea Matematikaverseny, országos döntő 2016.03.23.

A Pangea Matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

5. évfolyam: Juhász Janka, Závodi Eszter
6. évfolyam: Skrabák Boglárka
7. évfolyam: Jancsurák Marcell, Kereszthury Péter, Tasnádi-Tulogdi Zsófia
8. évfolyam: Hájer Andrea, Németh Ágoston
10. évfolyam: Dani Péter, Kapitány Adrienn, Petró Péter
Gratulálunk az elért eredményekhez!

Tanáraik: Csébics Anikó, dr. Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona


 
versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2016.03.22.

Az Úszás Diákolimpia országos döntőjének ebben az évben Miskolc és a dr. Kemény Dénes Városi Sportuszoda adott otthont. Iskolánk versenyzői szépen szerepeltek a hét végén, eredményeikhez gratulálunk!

Egyéni:
Molnár Klaudia (5.a), 100m hátúszás - 12. helyezés
Oláh Kinga (8.a), 100m gyorsúszás - 6. helyezés, 100 méteres mellúszás - 12. helyezés
Schmidt Emma (5.b), 100m hátúszás - 18. helyezés
Skrabák Boglárka (6.a), 50m mellúszás - 18. helyezés
Török Zoltán (6.b), 100m gyorsúszás - 12. helyezés

4x50m lány gyorsváltó - Molnár Klaudia (5.a), Pénzes Vanda (6.a), Skrabák Boglárka (6.a), Varga Zsófia (7.b) - 7. helyezés
4x50m fiú gyorsváltó - Bedőcs Bálint (7.b), Fodor Kristóf (8.a), Gyenizse Vilmos (8.a), Jancsurák Marcell (7.a) - 10. helyezés



 
versenyek : sport Egyéni Amatőr Sakk Diákolimpia 2016.03.22.

Ónodi Emese (5.a) az Országos Egyéni Amatőr Sakk Diákolimpián 12. helyezést ért el.


 
1 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] [ 121 ] Új hír írása