Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] .. [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : sport Kerületi úszóverseny, II. korcsoport - eredmények 2015.11.20.

A kerületi úszóverseny II. korcsoportjában Major Bulcsú (5.a) a mellúszás versenyszámban az 5. helyen végzett. Sztanek Szilvia (5.a) hátúszásban és gyorsúszásban is 5. helyezett lett.

Gratulálunk az eredményekhez!


 
iskolavezetés információi Márton-nap 2015.11.20.

A "jeles napok" keretében november 12-én tartottuk meg a Márton-napi mulatságot.

 

Köszönjük a szervező tanárok és támogató szülők munkáját.


Jelenet Vetélkedő1 Vetélkedő2
 
versenyek : angol Kerületi angol nyelvi verseny 2015.11.20.

A november 19-iki kerületi angol nyelvi versenyen a következő szép eredmények születtek:

 

7. évfolyam:

1. helyezett: Mogyorósi Dániel

3. helyezett: Bartos Sára

Tanáruk Szabó Katalin tanárnő.

 

8. évfolyam:

1. helyezett: Szerdahelyi Dalma

3. helyezett: Kiss-Puskár Milán

Tanáraik: Mezei Fruzsina és Schwarckopf Ágnes tanárnők.


 
versenyek : magyar Bolyai anyanyelvi verseny, országos döntő 2015.11.18.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

 

5. évfolyam:

 

5. hely: Juhász Viola, Bodor Zsuzsanna, Kálny Barbara, Schmidt Emma 5.b

7. hely: Berki Bánk, Nagy Sólyom, Dudás Zsófi, Ányos Eszter 5.b

10. hely: Érsek Georgina, Kocsis Boglárka, Ónodi Emese 5.a

24. hely: Bimbó Balázs, Szabó Adél, Yu Lang Richard, Béres Bálint 5.a

30. hely: Lapos Nóra, Németh Veronika, Reif Zsuzsanna, Závody Eszter 5.a és 5.b

40. hely: Juhász Janka, Molnár Klaudia, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia 5.a

 

6. évfolyam:

 

1. hely: Németh Borbála, Skrabák Boglárka, Takács Anna, Páhán Anita 6.a döntősek

9. hely: Dulin Dorka, Moldicz Nóra, Pénzes Vanda, Szabó Zita 6.a

17. hely: Balog Eszter, Galaskó Petra, Nagy Anna Léna, Vári Diána 6.a

27. hely: Harkai Bíborka, Jágfalvi Szonja, Bodor Sára, Baranyi Henriett 6.b

27. hely: Balog Csenge, Börzsönyi Réka, Kis Veronika, Vári Anna 6.a

 

7. évfolyam, gimnáziumi kategória:

 

2. hely: Kereszthury Péter, Glávits Anna, Lengyel Barnabás, Bartos Sára 7.a

4. hely: Horváth Nóra, Moizsis Boglárka, Gyugos Fanni, Tasnádi-Tulogdi Zsófia 7.b

10. hely: Jancsurák Marcell, Tátos Vencel, Szász Benjámin, Nádor Kristóf 7.a

13. hely: Novák Bálint, Bedőcs Bálint, Benczik Benjámin, Reif Márton 7.b

14. hely: Varga Zsófia, Bodnár Luca, Szőke Viktória, Víg Csongor 7.b

 

Felkészítő tanáraik: Bakó Tünde, Cselényi Péter, Felföldiné Székely Dóra, Görög Zsófia, Törökné Vermes Judit


 
iskolavezetés információi szülői fogadóóra 2015.11.13.

Tisztelt Szülők!

 

A 2015. november 16-ai és 17-ei szülői fogadóórák beosztása itt található.

 

Békefi Gábor

igazgató


 
iskolavezetés információi Meghívó a Kempelen Farkas Gimnázium felvételi tájékoztatójára 2015.11.13.

Sok szeretettel várjuk a negyedik osztályos diákok szüleit 2015. november 16-án, hétfőn a gimnázium épületében 18 órakor kezdődő felvételi tájékoztatóra. A megbeszélésen részletes tájékoztatást adunk nyolc évfolyamos gimnáziumunk programjáról, a felvételi eljárás folyamatáról, az ezzel kapcsolatos fontos határidőkről, szülői feladatokról.

A felvételi eljárás folyamatáról a "Felvételi" menüpont alatt részletsen is olvashatnak.

 

A bemutatóórákkal egybekötött nyílt napunk 2015. december 2-án, szerdán 9 órától lesz.

 

Békefi Gábor

   igazgató

 


 
iskolavezetés információi Iskolai rangsorok 2015.11.13.

A HVG idei középiskolai rangsorában, "A 100 legjobb gimnázium és szakközépiskola" című kiadványban iskolánk a 33. helyen áll.

 

A Nők Lapja különszámában, az Iskolaválasztóban pedig a 10 legsikeresebb állami gimnázium rangsorában a 6. helyezettek lettünk.

 


 
iskolavezetés információi Szakmai nap - 2015 2015.11.13.

Az idei szakmai napot 2015. november 10-én, kedden tartottuk.

Ezúton is köszönjük vendégeinknek, hogy meghívásunkat elfogadták, jelenlétükkel megtiszteltek minket.

Külön köszönjük a szervező tanároknak, dolgozóinknak és a segítő diákoknak is a sok munkát.

 

A meghívottak részletes listája itt olvasható.

 

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : angol Angol OKTV, I. kategória 2015.11.13.

Az angol OKTV I. kategóriájából a megadott ponthatár alapján Tóth Dávid, Winkler Márk, Nagy Tamás és Polacsek Péter (12.a) dolgozatát lehetett továbbítani.

Tanáruk Mezei Fruzsina tanárnő.

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : sport Kerületi úszóverseny - eredmények 2015.11.13.

A kerületi úszóversenyen iskolánk diákjai egyéniben és csapatban az alábbi eredményeket érték el:

III. korcsoport:
- gyorsúszás: Török Zoltán (6.b) - 2. helyezés, Skrabák Boglárka (6.a) - 1. helyezés, Molnár Klaudia (5.a) - 2. helyezés
- mellúszás: Török Zoltán (6.b) - 2. helyezés, Skrabák Boglárka (6.a) - 1. helyezés, Rátkai Viktória (5.a) - 3. helyezés, Pénzes Vanda (6.a) - 6. helyezés
- hátúszás: Molnár Klaudia (5.a) - 1. helyezés, Schmidt Emma (5.b) - 2. helyezés
- 4x50 méteres gyorsváltó: Skrabák Boglárka (6.a) - Varga Zsófia (7.b) - Pénzes Vanda (6.a) - Jáki Lili (5.b): 2. helyezés, Schmidt Emma (5.b) - Molnár Klaudia (5.a) - Bocskai Dorottya (5.a) - Rátkai Viktória (5.a): 3. helyezés

IV. korcsoport:
- gyorsúszás: Oláh Kinga (8.a) - 1. helyezés, Hatvani Dóra (8.b) - 2. helyezés
- mellúszás: Oláh Kinga (8.a) - 1. helyezés, Hatvani Dóra (8.b) - 2. helyezés
- 4x50 méteres gyorsváltó:
Fodor Kristóf (8.a) - Jancsurák Marcell (7.a) - Gyenizse Vilmos (8.a) - Bedőcs Bálint (7.b): 1. helyezés

V-VI. korcsoport:
- gyorsúszás: Malaczkov Antal (12.a) - 3. helyezés, Galambos Attila (12.a) - 4. helyezés, Henz Tünde (9.b) - 3. helyezés
- mellúszás: Galambos Attila (12.a) - 3.helyezés , Nikitscher Petra (10.a) - 1. helyezés
- hátúszás: Malaczkov Antal (12.a) - 2. helyezés, Henz Tünde (9.b) - 3. helyezés






 
1 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása