Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : magyar Országos Móra Ferenc novellaelemző és -író verseny 2019.02.28.

A XXVII. Országos Móra Ferenc novellaelemző és -író verseny budapesti előválogató fordulójából Parti Nagy Lajos szövegének elemzésével négy diákunk - Glávits Anna (10.a), Varga Zsófia (10.b), Csörgits Máté és Németh Ágoston (11.a) -jutott be az országos döntőbe. 

Tanáraik: Cselényi Péter és Felföldiné Székely Dóra


 
versenyek : német DSD vizsgaeredmények 2019.02.27.

Megérkeztek a 12.b osztály DSDII eredményei, amelyek idén is kiválóak lettek.

Az írásbeli és szóbeli vizsgák összesített eredményei alapján mind a 9 tanuló C1-es nyelvvizsgát szerzett.

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak, Sisak Andrásné,  Lauthné Url Csilla és Silke Zimmermann tanárnőknek.

 


 
versenyek Bolyai természettudományi verseny, körzeti forduló 2019.02.27.

A BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY körzeti fordulóján az alábbi szép eredmények születtek.

 

Az 5.a osztályból Lévay Levente, Csige Zsófia, Kerekes Kázmér és Nagy Rebeka második helyezest értek el , Spéth Veronika, Illés Csanád, Tóth Kolos Barnabás és Rédei Márk ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Müller Emese tanárnő.

 

A 6.a osztályból Barabás Kitti, Benedek-Fazakas Beatrix, Kardos Boróka és Kósa Fruzsina ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Tóth Szilvia tanárnő

 

A 8.a osztályból szerveződött csapatok a gimnáziumi kategóriában az első hat helyből ötöt is elhoztak.

·         2. helyezettek lettek: Gyarmati Fanni, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi Eszter;

·         3. helyezettek lettek: Érsek Georgina, Igaz Laura Elena, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia;

·         4. helyezettek lettek: Béres Bálint, Nagy Ákos, Pudner Anna, Tarr Csilla Tünde;

·         5. helyezettek lettek: Berczik Attila, Bimbó Balázs Norbert, Lapos Nóra, Yu Lang Richard;

·         6. helyezettek lettek: Kocsis Boglárka, Németh Veronika Anna, Ónodi Emese, Szabó Adél Anna.

Tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Tóth Szilvia, Vaskor Gabriella.

 

Gratulálunk a szép sikerhez!

 


 
versenyek : fizika Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 2019.02.26.

Az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny megyei fordulójába jutott Yu Lang Richard (8.a), Kovács Domonkos (8.a), Kovács Marcell (8.b), Pudner Anna (8.a), Gyarmati Fanni (8.a), Rédei Viktória (8.b), Nagy Zsófia (8.b), Dudás Zsófia (8.b) Szabó Adél (8.a), Érsek Georgina (8.a), Zulauf Henrik (8.b) és Ányos Eszter (8.b).

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrúd és Simonné Tatár Zita tanárnőnek!


 
versenyek : matematika Nemzetközi matematikaverseny 2019.02.26.

A Nemzetközi matematikaverseny 2. fordulójának díjazottjai iskolánkból:

5. évfolyam: Tóth Kolos Barnabás, Harkai Boróka Napsugár, Uzsonyi-Nagy Kolos;

6. évfolyam: Sebestyén Sára.

 

A döntőbe Harkai Boróka Napsugár jutott.

Tanáraik: Nayg Emese, Tolnai Judit, Rakota Ilona.

Gratulálunk nekik!

 


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny, országos döntő, 9-12. 2019.02.25.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében (!!!) 

 

a 9. évfolyamos "Egyenes egyenlet" csapat (Horváth Ákos, Liziczay Bence, Rózsa Ákos, Sziva Márton) 6. helyezést ért el.

 

Tanáraik:dr.  Horváth Eszter és Rakota Ilona

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2019.02.25.

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe jutott:

Dévényi Álmos (7.a); Skrabák Virág (7.a); Tersztenyák Alíz (7.b).

 

Tanáraik: Rakota Ilona, Nagy Emese, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY 2019.02.25.

A BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY körzeti fordulóján az 5.a osztályból Lévay Levente, Csige Zsófia,  Kerekes Kázmér és Nagy Rebeka masodik helyezest értek el , Spéth Veronika,  Illés Csanád, Tóth Kolos Barnabás és Rédei Márk ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Müller Emese tanárnő

Gratulálunk neki! 


 
versenyek : angol Kerületi angol verseny 2019.02.22.

A kerületi angol versenyen az ötödik osztályosok között Illés Csanád első helyezést ért el, a hatodikosok csoportjában Rizmayer János első, Kovács-Tuba Kristóf harmadik lett. A versenyen szép eredményt ért el Zagarics Zétény, Takács Linda és Nagy Anna az ötödik, Ferencz Dominika és  Magyar Ábel a hatodik osztályból.

Tanáruk: Schwarckopf Ágnes


 
versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny 2019.02.21.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny második fordulójába jutott Jancsurák Marcell (10.a), Kereszthury Péter (10.a), Szász Benjámin (10.a), Gombos Gergely (9.a), Horváth Ákos (9.a), Sipos Zsombor (9.a), Skrabák Boglárka (9.a),  Aszódi Anna (9.b) és Berczi Róza (9.b).

Gratulálunk szép teljesítményükhöz!

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrud, dr. Horváth Eszter, Bakosné Novák Andrea

 


 
1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása