Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 214 ] Új hír írása

versenyek : biológia Biológia OKTV, országos döntő 2017.04.19.

A biológia OKTV országos döntőjében az I. kategóriában Benkó Csaba 34., a II. kategóriában Marcell Ágota 44. helyezett lett.

Gratulálunk nekik a szép eredményhez!

Tanáraik: Vaskor Gabriella tanárnő és Juhász Gergely tanár úr.

versenyek : német DSDII eredményei 2017.04.19.

A 12.b osztály DSDII eredményei kiemelkedően jók lettek, az írásbeli és szóbeli vizsgák összesített eredményei alapján az alábbi tanulók C1 nyelvvizsgát kaptak:

13. Vuics Márton

A csoportot Lauthné Url Csilla és Silke Zimmermann tanárnők tanították.

egyéb Nemzetközi Harcművészeti Verseny 2017.04.18.

Varga Dorottya 5. b osztályos tanuló a Bicske Nyílt Meghívásos Nemzetközi Harcművészeti Versenyen Kata gyakorlatban I. helyezést, míg a Light Contactban II. helyezett lett. Eredményéhez szívből gratulálunk!

versenyek : magyar Bendegúz Anyanyelvi verseny 2017.04.16.

Örömmel adjuk hírül, hogy a verseny országos döntőjébe a területi első helyezett 7.a osztályos Skrabák Boglárka és az 5. a osztályos Skarabák Virág mellé az 5.b osztályos Kovács Mártont is behívták a megszerzett pontjai alapján!

Szurkolunk nekik május 6-án!

versenyek : sport Judo Magyar Kupa 2017.04.11.

Igaz Laura (6.a) a Debrecenben megrendezett Magyar Kupa elnevezésű nemzetközi judoversenyen -40kg súlykategóriában ezüstérmet szerzett. Gratulálunk!

versenyek Cziffra György Tanulmányi Verseny 2017.04.10.

A Cziffra György Tanulmányi Versenyen Oláh Kinga (9.a) oboa szóló kategóriában kiemelt arany minősítést, duó kategóriában arany minősítést szerzett. Szilágyi Emese (9.a) furulya szóló kategórában kiemelt arany minősítést, zongora négykezesben arany minősítést ért el.

versenyek : sport Vivicittá 2017.04.10.

Dani Péter (11.b) a 32. Telekom Vivicittá versenyen félmaraton-váltóban 8. helyen végzett.

Kapitány Adrienn is sikeresen teljesítette a Minicittá 2500 méteres távját az Ökumenikus Segélyszervezet csapatát erősítve.

Gratulálunk!

versenyek : magyar Fővárosi vers- és prózamondó verseny 2017.04.10.

Jancsurák Marcell (8.a) képviselhette kerületünket a korosztályában prózamondás kategóriában, és a versenyben a IV. helyen végzett!

Gratulálunk a szép eredményhez!

versenyek HUNGARIEN HIP HOP DANCE CHAMPIONSHIP 2017 2017.04.10.

Nagy Ábel (6.b) HUNGARIEN HIP HOP DANCE CHAMPIONSHIP 2017 versenyen gyerek szóló kategóriában II. helyezett, serdülő formáció kategóriában I. helyezett lett. Különdíjként pedig a serdülő formációban való szerepléseként a  "legtehetségesebb táncos" díjat kapta. Gratulálunk neki!

egyéb Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017.04.08.

Reif Márton 8. b osztályos tanuló a Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny megyei/budapesti fordulóján a 8. osztályos kategóriában 2. helyezést ért el és egyben továbbjutott az országos/nemzetközi döntőbe. Eredményéhez szívből gratulálunk!

Tanára: Juhász Gergely, versenyfelkészítő tanára: Vaskor Gabriella.

1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 214 ] Új hír írása