Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 213 ] Új hír írása

versenyek Ritmus Csapatok Országos Táncversenye 2017.04.03.

Nagy Ábel (6.b) a hét végén megrendezett  Ritmus Csapatok Országos Táncversenyén Hip-Hop gyerek szóló kategóriában a 20 induló versenyző közül a IV. helyen végzett.

versenyek : sport Kerületi asztalitenisz bajnokság 2017.04.03.

A kerületi asztalitenisz bajnokságon iskolánk lett a csapatverseny győztese! Egyéniben Sólyom Koppány (6.b) 1. helyezett lett, Gábossy Alex (7.b) a 3. helyen végzett, míg Bimbó Balázs (6.a) az 5. helyen zárt.Gratulálunk!

versenyek : sport Iwanch Kupa 2017.04.01.

Az Iwanch Kupán Tersztenyák Aliz a 11 évesek között és Tersztenyák Balázs a 16-17 évesek között katában aranyérmet, valamint kumitében is aranyérmet szereztek.

iskolavezetés információi délutáni fogadóórák 2017.03.30.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy a tavaszi délutáni fogadóórák április 3-án és 4-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató

versenyek Táncverseny 2017.03.30.

Lente Anna (9.a) az MLTSZ Budapesti Területi Táncversenyén Junior kategóriában az első helyezést szerzett páros tagja volt.

versenyek : informatika Fővárosi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny 2017.03.30.

A Fővárosi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny kerületi fordulójában táblázatkezelés kategóriában Tátos Vencel (8.a) első, Jancsurák Marcell (8.a) pedig második helyezést ért el, ezzel mindketten továbbjutottak a döntőbe.

A verseny prezentáció kategóriájában Varga Zsófia és Varga Ingrid (8.b) azonos pontszámmal a negyedik helyezést érték el.

Mindannyiuk szerepléséhez szívből gratulálunk!

Tanáruk: Olejnik Árpád

versenyek Cziffra György zenei tanulmányi verseny 2017.03.30.

A Cziffra György zenei versenyen Börzsönyi Emma (5.A) ezüst minősítést (II. korcsoport, furulya),  Börzsönyi Réka (7.A) arany minősítést (tanár-diák kamara, zongora) ért el. Mindkettőjüknek szívből gratulálunk!

egyéb Ciffra György verseny 2017.03.30.

Kovács Márton, 5. b osztályos tanuló bronz minősítést kapott a Ciffra György versenyen (II. korcsoport). Nagyon örültünk. :) Gratulálunk!

egyéb Cziffra György zenei tanulmányi verseny 2017.03.29.

A 2017. március 23-24-én a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola által megrendezett Cziffra György zenei tanulmányi versenyen Skrabák Virág 5.a (II. korcsoport, fuvola) arany minősítést ért el.

egyéb "Wittelsbacher Land-Tour", birkózás 2017.03.27.
Zimonyi Barna 5. b osztályos tanuló a hétvégén Aichachban a "Wittelsbacher Land-Tour" elnevezésű Szabadfogású Birkózó Európa Kupán,
46 kg-os kategóriában 3. helyezést ért el.