Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] Új hír írása

versenyek : sport Kerületi mezei futóverseny 2015.03.19.

 

A kerületi mezei futóversenyen a IV. korcsoport fiú csapata (Csörgits Máté, Dani András, Dani Péter, Kocsis Ákos, Kocsis Márk) a 4. helyen végzett, egyéniben Dani Péter 8. helyezett lett.


 
versenyek : biológia Bolyai Természettudományi Csapatverseny 2015.03.19.

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójában nagyon szép eredményeket értek el iskolánk csapatai.

 

Az 5. osztályos kategóriában a Tismeret csapat (Kis Veronika, Németh Borbála, Páhán Anita, Skrabák Boglárka) 5. helyezést ért el.

 

A 6. évfolyamosok között az Óriás amőbák (Boldis Balázs, Jancsurák Marcell, Szász Benjámin, Tátos Vencel) 1. helyen végeztek. A 48 év tapasztalat nevű csapat (Glávits Anna, Gömörei Márton, Kereszthury Péter, Lengyel Barnabás) a 4. helyezést, a Masnis barik csapata (Bodnár Luca, Gyugos Fanni, Szőke Viktória, Varga Zsófia) pedig az 5. helyezést szerezte meg.

 

A 7. évfolyamosok gimnáziumi kategóriájában a Foltos szalamandrák (Csörgits Máté, Ilyés Botond, Németh Ágoston) a 2. helyen, az Emberzöldek (Kolozsvári Márton, Kővári Kristóf, Papp Márton, Sasi Domonkos) pedig a 3. helyen végeztek.

 

A 8. osztályosok gimnáziumi kategóriájában a Giliszták csapata (Nguyen Nancy, Rózsa Renáta, Sebesi Jázmin, Szél Fruzsina) 1. helyezést ért el.

 

Gratulálunk a szép teljesítményért a csapatok tagjainak, illetve az őket felkészítő, természettudományos tantárgyakat tanító tanáraiknak, Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrud, Szabó Mónika, Vaskor Gabriella, Gajdosné Szabó Márta tanárnőknek és Juhász Gergely, Németh Mihály és Mura-Mészáros tanár uraknak.

 

Az eredmények alapján az országos döntőbe jutott a hatodikos Óriás amőbák és a nyolcadikos Giliszták csapat. Nekik külön gratulálunk, és sok sikert kívánunk a döntőre!


 
versenyek : angol Angol OÁTV 2015.03.17.

Az angol OÁTV második fordulójába a következő tanulók jutottak be a 8.a osztályból: Nguyen Nancy, Kovács Bence, Dócs Benedek.

 

Tanáruk: Igaz Ágnes tanárnő.


 
versenyek Hét végi táncverseny 2015.03.16.

A hét végi Kluazál Kupa keretében megrendezett Országos Amatőr Táncversenyen művészeti tánc, gyermek kategóriában II. helyezést ért el Classic Dance csapata, benne Jágfalvi Szonja 5/b, Nagy Anna Léna 5/a és Lapos Nóra (jövendőbeli 5/a) tanulók Dzsungel Tánc nevű produkciójukkal.


 
egyéb Nemzetközi Atlétikai Torna 2015.03.13.

Kulcsár Panka nagyon szép eredményeket ért el Dortmundban a Nemzetközi Atlétikai Tornán.

Távolugrás: 1. helyezés

4x200 méteres váltó: 1. helyezés

300m futás: 1. helyezés

60m futás 2. helyezés

 

Gratulálunk a szép teljesítményhez!


 
versenyek : német Budapesti Német Versmondó Verseny 2015.03.12.

Gyenes Moira (8.b) a Budapesti Német Versmondó Versenyen a 7.-8. osztályosok között 7. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanára Sisak Andrásné tanárnő.


 
versenyek : német Német OÁTV, fővárosi forduló 2015.03.12.

A német OÁTV első fordulója után az alábbi tanulók jutottak be a fővárosi fordulóba.

 

7. évfolyam: Kolozsvári Márton.

8. évfolyam: Bálint Bianka, Dila Sarolta, Gyenes Moira, Hizsnyai Julianna, Kovács Levente Botond.

 

 

Tanáraik: Pozsonyi Gabriella és Sisak Andrásné tanárnők.


 
versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2015.03.11.

 

A hét végén Győrben megrendezett Úszás Diákolimpia országos döntőjének
eredményei:

Egyéni:
Török Eszter, 100m mellúszás - 3. hely
Böhm Sebestyén, 100m mellúszás - 3. hely
Szőke Viktória, 100m hátúszás - 2.hely, 100m mellúszás - 4. hely
Oláh Kinga, 100m gyorsúszás - 7. hely, 100m mellúszás - 11. hely

4x50m gyorsváltó:
Hatvani Dóra, Henz Tünde, Nikitscher Petra, Varga Borbála - 3. hely
Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell, Kereszthury Péter - 8. hely
Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia - 10. hely


 
versenyek Nemzetközi atlétikai torna 2015.03.10.

Kőszegi Míra (7.a) a dortmundi nemzetközi atlétikai tornán a 60 m-es futásban egyéniben - és Magyarország pontszerzőjeként is- első helyezet lett, a 4X100 m-es futásban pedig csapatban 2. helyezett lett.


 
versenyek : földrajz Földgömb - nemzetközi középiskolai földrajzverseny 2015.03.10.

A Földgömb Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny elődöntőjében Unzeitig Péter és Kovács Benedek csapata (11.b) holtversenyben 34. helyezett lett.

Tanáruk Vaskor Gabriella tanárnő.


 
1 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] Új hír írása