1 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] .. [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása

iskolavezetés információi Díjazottak 2016.03.11.

Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzata 2016. március 10-én tartotta ünnepi Képviselő-testületi ülését, melyen az önkormányzat által alapított díjak is kiosztásra kerültek.

Az idei év díjazottjai között több kempelenes is szerepelt.

Szabóné Moncz Éva tanárnő „Mihalik Sándor” díjban („Év Pedagógusa”), Győri Mikes (6.a) és Kőszegi Míra (8.a) „Jó tanuló, jó sportoló” díjban részesült.

versenyek : biológia Biológia OKTV I. és II. kategória - országos döntő 2016.03.11.

Nagyszerű eredmények érkeztek a biológia OKTV második fordulója után.

Az I. kategóriából Kontor Márton, Marczell Ágota és Pál Szilveszter, a II. kategóriából Kovács Gergő jutott a verseny döntőjébe!!!!

Gratulálunk az emelt szintet tanító Juhász Gergely tanár úrnak és az elmúlt években őket tanító Mura-Mészáros Csaba tanár úrnak is.

gazdasági információk Ebédbefizetési rend - 2016 2016.03.11.

Kérjük a tisztelt szülőket, hogy az ebédbefizetés rendjében történt változásokat olvassák el itt figyelmesen!

A kért nyilatkozatokat 2016. március 16-án mindenképpen küldjék be az iskolába!

versenyek : sport Torna Diákolimpia, országos elődöntő 2016.03.11.

A Torna Diákolimpia országos elődöntőjét 2016. március 7-én rendezték meg Pécsett.

Már az is kiváló teljesítmény volt, hogy az Ács Győző tanár úr által vezetett délutáni edzéseken készülő fiú tornász csapat a III.-IV. korcsoportban bejutott az országos elődöntőbe, ahol végül 4. helyezettek lettek. Gratulálunk a szép eredményhez!

A csapat tagjai: Cseh Norbert (7.b), Gyenizse Vilmos (8.a), Csörgits Máté (8.a), Kocsis Ákos (8.a), Kocsis Márk (8.a), Adámy Márton (8.b).

Köszönjük Ács Győző tanár úr munkáját is.

versenyek : sport ISM-Berlin 2016.03.08.

Takács Tamás (11.a) Berlinben az ISM-2016 elnevezésű nemzetközi úszóversenyen 100 méter mellúszásban korosztályában ezüstérmet szerzett. Idejével kvalifikálta magát az esti "A" döntőbe (legjobb 10.), ahol a 9. helyet szerezte meg. Ezen a napon rajta kívül a magyarok közül csak Cseh László, Tomi csapattársa került "nagy (A)" döntőbe. :-)

Tomi

versenyek : magyar Bendegúz NyelvÉsz verseny 2016.03.08.

A Bendegúz NyelvÉsz versenyen a megyei fordulóba jutottak az iskola következő tanulói: Érsek Georgina (5.a), Németh Borbála (6.a) és Skrabák Boglárka (6.a).

Gratulálunk a versenyzőknek!

iskolavezetés információi Ideiglenes felvételi jegyzék 2016.03.07.

Tisztelt Szülők!

A leendő ötödikes diákok ideiglenes felvételi jegyzéke itt olvasható!

Békefi Gábor

igazgató

versenyek : matematika Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei forduló 2016.03.07.

Gratulálunk nekik és tanáraiknak.

versenyek : sport Dancestar Hungary 2016 2016.03.06.

Tarr Norbert (9.b) a Cool Dance School csoporttal bejutott a European Show Dance Union által megrendezett,  idei World Dance Masters nemzetközi versenyre, amelyet a gyönyörű Porec városában, Horvátországban rendeznek meg. A Dancestar Hungary 2016 elnevezésű minősítő táncverseny Nagykanizsán volt a múlt héten. Gratulálunk nekik!

A Cool Dance csapat a Dancestar Hungary versenyen. A Cool Dance school versenycsapata

versenyek : sport JUDO Országos diákolimpia 2016.03.03.

Bodor Sára (6.b) ezüstérmet nyert a 2016. évi JUDO Országos Diákolimpán.

1 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása