Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] .. [ 90 ] [ 100 ] [ 107 ] Új hír írása

egyéb Klauzál Kupa - Táncverseny 3. helyezés 2016.03.15.

Tarr Norbert (9.b.), a Cool Dance School tánccsoport tagjaként, 3-ik helyezést ért el a XIV. Klauzál Kupa Országos Amatőr Táncversenyen, 2016. március 12-én. Gratulálunk!

A Cool Dance csapat a XIV. Klauzál Kupán..

versenyek : sport Judo Budaörs Kupa 2016.03.15.

Igaz Laura (5.a) a Budaörs Kupa nemzetközi judoversenyen korosztályában első helyezést ért el.

versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntője 2016.03.15.

2016. március 12-én a Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében a 8. osztályosok csapata (Gajdos Levente, Ilyés Botond, Nyári Bíborka, Szerdahelyi Dalma, Szilágyi Emese) 7. helyezett, a 7. osztályosoké (Boldis Balázs, Jancsurák Marcell, Szász Benjámin, Tátos Vencel) 5. helyezett lett. Tanáraik: Csébics Anikó, Gajdosné Szabó Márta, Mura-Mészáros Csaba, Németh Mihály. Köszönjük a kísérő szülők segítő munkáját! (Mura-Mészáros Csaba)

iskolavezetés információi Díjazottak 2016.03.11.

Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzata 2016. március 10-én tartotta ünnepi Képviselő-testületi ülését, melyen az önkormányzat által alapított díjak is kiosztásra kerültek.

Az idei év díjazottjai között több kempelenes is szerepelt.

Szabóné Moncz Éva tanárnő „Mihalik Sándor” díjban („Év Pedagógusa”), Győri Mikes (6.a) és Kőszegi Míra (8.a) „Jó tanuló, jó sportoló” díjban részesült.

versenyek : biológia Biológia OKTV I. és II. kategória - országos döntő 2016.03.11.

Nagyszerű eredmények érkeztek a biológia OKTV második fordulója után.

Az I. kategóriából Kontor Márton, Marczell Ágota és Pál Szilveszter, a II. kategóriából Kovács Gergő jutott a verseny döntőjébe!!!!

Gratulálunk az emelt szintet tanító Juhász Gergely tanár úrnak és az elmúlt években őket tanító Mura-Mészáros Csaba tanár úrnak is.

gazdasági információk Ebédbefizetési rend - 2016 2016.03.11.

Kérjük a tisztelt szülőket, hogy az ebédbefizetés rendjében történt változásokat olvassák el itt figyelmesen!

A kért nyilatkozatokat 2016. március 16-án mindenképpen küldjék be az iskolába!

versenyek : sport Torna Diákolimpia, országos elődöntő 2016.03.11.

A Torna Diákolimpia országos elődöntőjét 2016. március 7-én rendezték meg Pécsett.

Már az is kiváló teljesítmény volt, hogy az Ács Győző tanár úr által vezetett délutáni edzéseken készülő fiú tornász csapat a III.-IV. korcsoportban bejutott az országos elődöntőbe, ahol végül 4. helyezettek lettek. Gratulálunk a szép eredményhez!

A csapat tagjai: Cseh Norbert (7.b), Gyenizse Vilmos (8.a), Csörgits Máté (8.a), Kocsis Ákos (8.a), Kocsis Márk (8.a), Adámy Márton (8.b).

Köszönjük Ács Győző tanár úr munkáját is.

versenyek : sport ISM-Berlin 2016.03.08.

Takács Tamás (11.a) Berlinben az ISM-2016 elnevezésű nemzetközi úszóversenyen 100 méter mellúszásban korosztályában ezüstérmet szerzett. Idejével kvalifikálta magát az esti "A" döntőbe (legjobb 10.), ahol a 9. helyet szerezte meg. Ezen a napon rajta kívül a magyarok közül csak Cseh László, Tomi csapattársa került "nagy (A)" döntőbe. :-)

Tomi

versenyek : magyar Bendegúz NyelvÉsz verseny 2016.03.08.

A Bendegúz NyelvÉsz versenyen a megyei fordulóba jutottak az iskola következő tanulói: Érsek Georgina (5.a), Németh Borbála (6.a) és Skrabák Boglárka (6.a).