Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] .. [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : magyar Fővárosi prózamondó verseny, döntő 2016.04.07.

Gratulálunk Jancsurák Marcellnek (7.a), aki a kerületet is képviselve megnyerte az ide fővárosi prózamondó versenyt a 7.-8. évfolyamosok kategóriájában!

 

Tanára Felföldiné Székely Dóra tanárnő.


 
versenyek : sport Kerületi mezei futóverseny 2016.04.07.

Az április 6-án, a Kastélyparkban megrendezésre került Mezei futóverseny eredménysora:

III. korcsoport, lánycsapat - Balog Eszter, Juhász Viola, Rátkai Viktória, Vári Anna, Vári Diána - 1. hely
Egyéni helyezések: Vári Diána 1., Balog Eszter 3., Juhász Viola 4., Rátkai Viktória 7., Vári Anna 9.

IV. korcsoport, fiúcsapat - Csörgits Máté, Kiss-Puskár Milán, Kocsis Ákos, Kocsis Márk - 3. hely
Egyéni helyezés: Csörgits Máté 1.

Gratulálunk a sikeres szereplésért minden indulónak!

Tanáraik: Kertész Éva tanárnő és Komlódi Balázs és Varga Lóránt tanár urak.


 
versenyek : történelem Horváth Mihály történemi tanulmányi verseny, 2. forduló, eredmények 2016.04.07.

A Horváth Mihály történelmi verseny második fordulójában nyújtott szép teljesítmények alapján "A Báthoryak kora" témában a szóbeli döntőbe két diákunk is bejutott.

 

Gratulálunk Párducz Árpádnak (10.b) és Radnóti Dórinak (10.a) a döntőbe való bejutáshoz!

Felkészítő tanáruk Pósch László tanár úr.


 
egyéb Nemzetközi atlétikai verseny 2016.04.05.

Kulcsár Panka 9.a osztályos tanuló ismét szép eredménnyel zárta az idei Nemzetközi Atlétikai Versenyt Dortmundban.

1. nap   60m - 1. hely, váltó (4x200m) - 2. hely, távolugrás - 3. hely

2. nap   60m - 1. hely, 200m - 2. hely

Gratulálunk!


 
versenyek : földrajz Teleki Földrajz-Földtan Verseny, fővárosi forduló 2016.04.05.

A Teleki Földrajz-Földtan Verseny fővárosi fordulójában diákjaink szépen szerepeltek. A nyolcadikosok mezőnyében Zilahy Botond (8.b) 15. helyezett, Sasi Domonkos (8.b) 28. helyezett lett.

A hetedikesek fővárosi mezőnyében Reif Márton (7.b) 3. lett, így bejutott a verseny országos döntőjébe.

 

Tanáraik: Vaskor Gabriella tanárnő és Mura-Mészáros tanár úr.


 
versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2016.04.05.

Csala Péter (9.b) a Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny országos döntőjébe jutott!

Gratulálunk szép teljesítményéhez!

Felkészítő tanára: Simonné Tatár Zita


 
versenyek : német OÁTV budapesti forduló 2016.04.05.

Gratulálunk Hunkár Annának (8. b.) a budapesti OÁTV-n elért 13. helyezéséért!

 

Tanára: Tolner-Pozsonyi Gabriella


 
versenyek : sport Műkorcsolya 2016.04.04.

Balog Eszter 6.a osztályos tanuló, a 11. Avas Kupa Rekreációs és Adult Műkorcsolya Országos Bajnokságon, Rekreáció C arany kategóriában II. helyezést ért el. 

 

Gratulálunk neki!


 
versenyek : informatika OKTV informatika I. kategória - döntő 2016.03.31.

Gratulálunk Madarász Bencének (12.b), aki az informatika OKTV döntőjében az alkalmazás kategóriában országos 34. helyezett lett!!

 

Tanárai: Prim András, Békefi Gábor.


 
iskolavezetés információi Esti fogadóórák 2016.03.31.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy a tavaszi esti fogadóórák április 4-én és 5-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató


 
1 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása