Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] .. [ 90 ] [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] Új hír írása

versenyek : sport Kerületi úszóverseny 2016.11.24.

2016. november 11-én megrendezésre került Budafok-Tétény Hajós Alfréd Tanuszoda kerületi úszóversenye, melyen iskolánk mind egyéni, mind váltó számokban remek eredményeket ért el.


A lányok IV. korcsoportjában a 4x50 méteres gyors váltó kategóriában első helyen végzett az iskolánk. A csapat tagjai: Galaskó Petra (7.a), Oláh Kinga (9.a), Pénzes Vanda (7.a), Skrabák Boglárka (7.a).
A III. korcsoport 4x50 méteres gyors váltójában negyedik helyezést ért el csapatunk, melynek tagjai: Kiss-Puskár Panna (6.a), Rátkai Viktória (6.a), Sztanek Szilvia (6.a), Varga Dorottya (5.b).
Egyéniben a lányok III. korcsoportjában 50 méteres mellúszásban Rátkai Viktória (6.a) első helyezést ért el.
Egyéniben a IV. korcsoportban 100 méteres gyorsúszásban Oláh Kinga (9.a) második, Skrabák Boglárka (7.a) negyedik helyezést ért el, a 100 méter mellúszás futamában Oláh Kinga első, Skrabák Boglárka harmadik, Varga Dorottya (5.b) negyedik helyen csapott a célba, míg 100 méter háton Galaskó Petra (7.a) ötödik helyezett lett.
Szintén egyéniben a fiúk IV. korcsoportjában Jancsurák Marcell (8.a) 100 méter gyorson és a 100 méter mellúszás versenyszámában ötödikként ért célba. Török Zoltán (7.b) a 100 méteres mellúszásban hatodikként végzett.

Gratulálunk az eredményekhez!


 
versenyek : fizika Fizika OKTV (I. kategória) 2016.11.24.

A fizika OKTV I. kategóriájából a megadott ponthatár alapján Pál Viktor Tamás (11.b) dolgozata volt továbbítható. Gratulálunk!

Tanára: Bakosné Novák Andrea tanárnő

 


 
versenyek : matematika Matematika OKTV 2016.11.22.

A matematika OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Pál Viktor (11.b) és Surján Anett (11.a) dolgozata továbbítható.

Felkészítő tanáruk Csébics Anikó tanárnő.


 
versenyek : angol Angol OKTV 2016.11.21.

Az angol (I.) OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Janurik Flóra (11.a), Weinhardt Ákos (12.a) és Simon Csaba (12.a) dolgozatát lehetett továbbítani.

Tanáraik: Szabó Katalin és Mezei Fruzsina tanárnők.


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, területi forduló 2016.11.21.

A Bolyai Anyanyelvi Verseny területi fordulójában az alábbi szép eredmények születtek.

 

8. évfolyam, gimnáziumi kategória:

·         8.a csapata – Bartos Sára, Glávits Anna, Jancsurák Marcell, Lengyel Barnabás – 1. helyezett

·         8.b csapata – Bodnár Luca, Szőke Viktória Varga Zsófia,– 3. helyezett

 

7. évfolyam, gimnáziumi kategória:

·         7.a csapata – Árkosi Ivett, Kis Veronika, Páhán Anita, Skrabák Boglárka – 1. helyezett

 

6. évfolyam:

·         6.a csapata – Igaz Laura, Juhász Janka, Kocsis Boglárka, Németh Veronika – 5. helyezett

 

5. évfolyam:

·         5.a csapata: Bende Barnabás, Polgár Eszter, Siristye Léna, Skrabák Virág – 2. helyezett

Tanáraik: Bakó Tünde, Felföldiné Székely Dóra, Miernik Beáta, Szabóné Moncz Éva

 

A nyolcadikos és hetedikes első helyezett csapatok az országos döntőbe jutottak!


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny, országos döntő 2016.11.21.

A hétvégén zajlott a Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntője.

Csapataink nagyon szépen szerepeltek:

 

 

5. évfolyam

 

7. helyezett: Szaniszló Blanka, Zimonyi Barna, Kovács Márton, Palotás Levente

 

6. évfolyam

 

9. helyezett: Ányos Eszter, Dudás Zsófi, Jáky Lili, Rédei Viki 

 

7. évfolyam

 

5. helyezett: Árkosi Ivette, Benedek Zoltán, Sipos Zsombor, Páhán Anita

 

 8. évfolyam

 

19. helyezett: Bárány Bálint, Diószegi Ádám, Gömörei Márton J., Kereszthury Péter

 

Büszkék vagyunk rájuk!

 

 Tanáraik: Csébics Anikó, Horváth Eszter, Rakota Ilona,Tolnai Judit.

 

 


 
versenyek : sport Karate 2016.11.21.

Szombaton került megrendezésre Tökölön a Sziget Kupa karate verseny, melyet 21 karate egyesület 300 nevezéssel tisztelt meg. A legfrissebb olimpiai sportág küzdelem (WKF kumite) versenyszámában, a 12-13 éves lány kategóriában, épp csak lemaradva a döntőről bronzérmet szerzett iskolánk tanulója, Pudner Anna, a 6.A-ból. Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi Nyílt nap 2016.11.18.

Sok szeretettel várjuk a negyedik osztályos diákokat és szüleiket az idei nyílt napunkra.

A bemutatóórákkal egybekötött program 2016. november 30-án, szerdán 9 órától 12 óráig tart.

Békefi Gábor igazgató

 


 
versenyek : sport Szabadfogású Birkózó Centrum Kupa 2016.11.18.

Zimonyi Barna (5.b) a november 12-én megrendezett Szabadfogású Birkózó Centrum Kupán aranyérmet szerzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : történelem  Budapesti Közlekedéstörténeti Verseny 2016.11.18.

A BKV múzeumok 2016. évi közlekedéstörténeti versenyén a 7.a csapata – Kajári Lilian, Kis Veronika, Páhán Anita – bejutott a verseny decemberi döntőjébe.

Gratulálunk a szép sikerhez!

 


 
1 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 110 ] [ 120 ] Új hír írása