Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] .. [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : történelem Klauzál-verseny 2016.04.22.

A 2016. évi "Klauzál napok Tétényben" rendezvénysorozat keretében került sor a Klauzál Gábor életrajzára épülő Klauzál-versenyre.

A vetélkedőn iskolánk 8. b osztályos diákjai -Kolozsvári Márton, Kővári Kristóf, Sasi Domonkos - negyedikek lettek.

Felkészítő tanáruk Pósch László tanár úr.

versenyek : német Kerületi német projektverseny 2016.04.21.

Ebben a tanévben is iskolánk adott otthont a kerületi német projektversenynek, ahol diákjaink szép eredményeket érték el.

A 2. kategóriában (5.-6. osztályosok) Pozsonyi Gabriella tanárnő tanítványai - Ányos Eszter, Dudás Zsófia, Rédei Viktória, Jáky Lili (5.b) – első helyezettek lettek.

A 3. kategóriában (7.-8. osztályosok) Oroszi-Kuzmich Kinga tanárnő tanítványai - Garam Regina, Lovász Laura, Tulipánt Sára (7.b) - első helyezettek lettek.

A 4. kategóriában (9.-10. osztályosok) Sisak Andrásné tanárnő tanítványai - Pankotai Dóra, Kovács Levente, Hőnyi Panna (9.b) – második helyezettek lettek.

versenyek : matematika Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2016.04.21.

10. évfolyam:

Pál Viktor                       megyei 11.helyezett        országos 27.helyezett

12. évfolyam:

Bakos Bence                   megyei 10.helyezett       országos 46.helyezett

Tanáraik:Bakosné Novák Andrea, Csébics Anikó, dr. Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Tolnai Judit

Gratulálunk nekik.

versenyek Országos grafikai verseny 2016.04.19.

A VI. Országos Grafikai Versenyen a II. korcsoportban Máthé Kristóf (5.b) III. díjat nyert.

versenyek : fizika Kerületi fizika csapatverseny, 8. évfolyam 2016.04.19.

A kerületi fizikaversenyen a 8. évfolyamosok között a gimnáziumi kategóriában Farkas Bence és Tersztenyák Balázs (8.b) első, Nyári Bíborka és Csörgits Máté (8.a) pedig 3. helyezett lett. A versenyen a feladatokat a tanulók párban oldották meg.

Gratulálunk a  szép sikerhez!

Tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrud és Csébics Anikó tanárnők.

versenyek : matematika Pangea matematika verseny országos döntő 2016.04.18.

A Pangea matematikaverseny országos döntőjének legjobb eredményei:

Kereszthury Péter (7.a) különdíjas, 7.hely

Hájer Andrea (8.a) 16.hely

Jancsurák Marcell (7.a) 19. hely

Skrabák Boglárka (6.a) 23. hely

Gratulálunk nekik és tanáraiknak.

Tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona és dr. Horváth Eszter tanárnők.

egyéb Úszó OB jelentés 2016.04.17.

Takács Tamás (11.a) Az Úszó Országos Felnőtt Bajnokságon két egyéni 7. helyet szerzett 100 és 200 méteres mellúszásban,

valamint bronzérmet a 4x100 méteres mix vegyesváltóval és ezüstérmet a 4x100 méteres férfi vegyesváltóval.

Mindkét váltóban példaképével, Cseh Lászlóval volt egy csapatban. Gratulálunk!!!

eredmény hírdetés 4x100 férfi vegyesváltó

egyéb Varga Tamás Matematikaverseny 2016.04.13.

A Varga Tamás Matematikaverseny szervezőbizottsága Tátos Vencel 7.a osztályos tanulót különdíjban részesítette, mert a verseny II., budapesti fordulójában 6. helyezést ért el kategóriájában.

Kiváló eredményéhez gratulálunk!

egyéb Cselgáncs Magyar Kupa, aranyérem 2016.04.12.

Igaz Laura (5. a) aranyérmet szerzett a Debrecenben megrendezett Magyar Kupa országos judoversenyen.

versenyek : biológia Bológia OKTV, országos döntő 2016.04.12.

Diákjaink kiemelkedően szerepeltek az idei biológia OKTV versenyen. Az iskolából négy tanuló is bejutott a háromfordulós verseny országos döntőjébe.

Az I. kategóriában Kontor Márton országos 12., Marczell Ágota 34., Pál Szilveszter Zsombor 36. lett. Mindannyian a 11. b osztály tanulói.

A II. kategóriában Kovács Gergely (12.a) a 41. helyen végzett.

Gratulálunk az emelt szintet tanító Juhász Gergely tanár úrnak és az elmúlt években őket tanító Mura-Mészáros Csaba tanár úrnak is.

1 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása