Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] .. [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása

egyéb karate 2016.04.28.

Gyarmati Fanni (5.a) aranyérmet szerzett a Sensei Safar International  Shoto Cup  karate versenyen 13-14 éves lány egyéni KATA-ban.


 
versenyek : angol Kerületi angol szépkiejtési verseny 2016.04.28.

A kerületi angol szépkiejtési versenyen a 7.-8. osztályosok között Hizsnyai Eszter (7.a) első helyezést ért el.

Gratulálunk a szép sikerhez!

Tanára Szabó Katalin tanárnő

 


 
versenyek : fizika Öveges József Országos Fizikaverseny 2016.04.27.

Csörgits Máté (8.a) bejutott az Öveges József Országos Fizikaverseny döntőjébe!

Gratulálunk neki és felkészítő tanárának, Csébics Anikónak!


 
versenyek : fizika Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny 2016.04.27.

Adámy Márton (8.b) a Jedlek Ányos Fizikaverseny országos döntőjén IV.díjazottként végzett.

 

Gratulálunk neki és felkészítő tanárának Dezamicsné Babich Gertrud tanárnőnek! 


 
versenyek : kémia Mozaik Országos Tanulmányi Verseny, kémia 2016.04.26.

A Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen kémiából a 10. évfolyamosok között Surján Anett (10.a) III. helyezett lett.

 

Gratulálunk neki!

 

Tanára Bálint Martin tanár úr.


 
versenyek : kémia Kémia Derbi, országos döntő 2016.04.25.

A Kémia Derbi országos döntőjében a 8. évfolyamosok mezőnyében Illyés Botond (8.a) első, Papp Márton (8.b) második, Gajdos Levente (8.a) harmadik lett. A hetedikesek között Kalmár Kristóf (7.b) az első helyet szerezte meg.

 

Tanáruk Gajdosné Szabó Márta tanárnő.


 
versenyek : történelem Horváth Mihály történemi tanulmányi verseny, döntő 2016.04.25.

A Horváth Mihály fővárosi történelmi tanulmányi verseny döntőjében Párducz Árpád (10.b) 8. helyezett, Radnóti Dóra (10.a) 15. helyezett lett.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Pósch László tanár úrnak.


 
versenyek : matematika Sziporka országos matematika verseny 2016.04.25.

A Sziporka matematika verseny országos döntőjében a 10.b osztályból

Dani Péter 4. helyen, Dani András 6. helyen végzett.

Tanáraik: Csébics Anikó és Simonné Tatár Zita tanárnők.

 

Leendő ötödikeseink is ügyesen szerepeltek:

Polgár Eszter 4. helyen, Skrabák Virág 6. helyen végzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : történelem Klauzál-verseny 2016.04.22.

A 2016. évi "Klauzál napok Tétényben" rendezvénysorozat keretében került sor a Klauzál Gábor életrajzára épülő Klauzál-versenyre.

A vetélkedőn iskolánk 8. b osztályos diákjai -Kolozsvári Márton, Kővári Kristóf, Sasi Domonkos - negyedikek lettek.

Felkészítő tanáruk Pósch László tanár úr.


 
versenyek : német Kerületi német projektverseny 2016.04.21.

Ebben a tanévben is iskolánk adott otthont a kerületi német projektversenynek, ahol diákjaink szép eredményeket érték el.

 

A 2. kategóriában (5.-6. osztályosok) Pozsonyi Gabriella tanárnő tanítványai - Ányos Eszter, Dudás Zsófia, Rédei Viktória, Jáky Lili (5.b) – első helyezettek lettek.

A 3. kategóriában (7.-8. osztályosok) Oroszi-Kuzmich Kinga tanárnő tanítványai - Garam Regina, Lovász Laura, Tulipánt Sára (7.b) - első helyezettek lettek.

A 4. kategóriában (9.-10. osztályosok) Sisak Andrásné tanárnő tanítványai - Pankotai Dóra, Kovács Levente, Hőnyi Panna (9.b) – második helyezettek lettek.

 


 
1 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása