1 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 67 ] [ 68 ] [ 69 ] [ 70 ] [ 71 ] [ 72 ] [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] .. [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 108 ] Új hír írása

rendezvények : sport Streetball Fesztivál 2016.10.03.
Tisztelt Szülők és Diákok!

Iskolánkban a rossz idő ellenére is megrendezésre kerül a Streetball Fesztivál október 6-án és 7-én.
A meccsek 3 órakor kezdődnek a tornateremben és előreláthatólag 19-20 óráig tartanak.
Az egyes mérkőzések időpontjai az eredményektől függnek.

Mindenkit várunk sok szeretettel!

kuratórium A SZJA 1%-ából érkezett felajánlások 2016.09.30.

Örömmel tudatjuk a szülők közösségével, hogy az APEH átutalta az iskolai alapítvány számára az SZJA 1%-ából érkezett felajánlásokat.
A befizetésekből 3 045 452 Ft érkezett be, amit a kuratórium az alapító okiratban foglaltak szerint pályázatok útján az oktatás minőségi fejlesztésére, a nevelési feladatok segítésére, a közösségi programok támogatására fog a nevelőtestülettel együtt fordítani.
Köszönjük mindazok támogatását, akik felajánlásukkal minket segítettek. Reméljük, hogy a következő adóbevallási időszakban az alapítványon keresztül ismét diákjainkat támogatják.

Maruzsné Mihályfi Veronika, a kuratórium elnöke

egyéb Tehetségkutató 2016.09.28.

Dara Dániel (6.a.) az ExperiDance által szeptember 24-én megrendezett tehetségkutatón ösztöndíjat nyert.

Októbertől az ExperiDance Táncakadémián folytatja táncos tanulmányait.

egyéb Újabb judo siker 2016.09.26.

Az őszi versenyszezon következő állomásán, a Pakson megrendezett Atom Kupa országos rangsorversenyen a cselgáncsozó Igaz Laura (6. a) korcsoportjában újra az első helyen végzett.

versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2016.09.26.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett Szabadfogású Birkózó Budapest Csapatbajnokságon a Vasas SC. tagjaként bronzérmet szerzett.

Gratulálunk!

egyéb Félmaraton futóverseny 2016.09.25.

Nádor Balázs (11.a) szeptember 25-én a Bridgestone Budaörs Félmaraton futóversenyen csapatával a Budaörsi Triatlon Klubbal váltóban 1:20:43-as idővel a 3. helyet szerezte meg.

Gratulálunk nekik!

rendezvények FUTAFOK - információk 2016.09.23.

Kedves Szülők és Diákok!

Az október 1-jén, szombaton megrendezésre kerülő FUTAFOK verseny kiírása és időterve a táblázatban olvasható.

A versenyiroda a sátornál elhelyezett információs táblán folyamatosan tájékoztatja a résztvevőket az aktuális indítási időpontokról.

Köszönettel kérem, hogy minden résztvevő jelenjen meg a futásának tervezett rajtja előtt fél órával bemelegítés céljából.

9:40

Kísérős 1. futam (2009-ben és 2010-ben születtek)

1000 m

10:00

BÁTOR 1. futam (2009-ben és 2010-ben születtek)

Campona váltó 3. korcsoport (1997-2000)

Campona váltó, felnőtt (nincs korosztály megkötés)

4*500 m

12:00

FIGYELEM! A váltó futamok sorrendje változhat!

Jótékonysági VÁLTÓ

(cégek és civil szervezetek részére külön felhívás szerint)

15:10

Felnőtt futam (1997-ben vagy előbb születtek, továbbá minden „külsős” nevező életkorától függetlenül

3200 m

15:40

versenyek Judo arany 2016.09.20.

Igaz Laura (6.a) az Egerben megrendezett országos judo rangsorversenyben aranyérmet szerzett.

versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2016.09.19.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó Budapest Bajnokságon harmadik helyezést ért el.
Gratulálunk a szép teljesítményhez!

Díjkiosztó

versenyek : sport Magyar Drón Bajnokság Európa Bajnoksági qualifikáció 2016.09.18.

Gátmezei Zoltán (11.b) a Magyar Drón Bajnokság 5. futamában, amely egyben az Európa Bajnokság qualifikációs futama is volt, 3. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel bekerült a hazánkat képviselő csapatba, az Ibizán megrendezésre kerülő EB-n.