Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : magyar NyelvÉsz 2019.03.25.

Március 22-én lezajlott a NyelvÉsz verseny megyei fordulója, ahol iskolánk diákjai szép eredményeket értek el:

Igaz Laura (8.a) 6. hely

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak (Asboltné Czapári Beáta, Bakó Tünde, Miernik Beáta, Szabóné Moncz Éva, Törökné Vermes Judit).

versenyek : sport 10. Budaörs Kupa - Judo 2019.03.21.

Varga Dániel (5.b) a 2019.03.23-án megrendezett 10. Budaörs Kupa regionális ragsor judo versenyen a Diák B korcsoport, 32 kg-os kategóriában, népes mezőnyben az 5. helyen végzett.

iskolavezetés információi Lőrincze Lajos könyvtári állománygyarapítási pályázat, 2019 2019.03.19.

Iskolánk sikeresen pályázott a TINTA Könyvkiadó által kiírt Lőrincze Lajos könyvtári állománygyarapítási pályázaton, aminek köszönhetően a magyar nyelv és az idegen nyelv tantárgyak tanítását és tanulását segítő kiadványokkal gazdagodtunk.

Békefi Gábor igazgató

versenyek : informatika Informatika OKTV (programozás) döntő 2019.03.19.

A legrangosabb középiskolai tanulmányi versenyen, az OKTV-n az informatika programozás kategóriájában Csala Péter 12.b osztályos tanuló az országos döntőben 27. helyezett lett!!!!

Gratulálunk kiemelkedő szép sikeréhez!

Tanárai voltak: Sági Orsolya tanárnő és Olejnik Árpád tanár úr.

versenyek Hyperion Verseny 2019.03.18.

A Hyperión Verseny évek óta döntős tanulója, Glávits Anna (10.a) a kreatív szövegalkotás középiskolás kategóriájában, az országos döntőben 15. helyezett lett. Felkészítő tanára: Felföldiné Székely Dóra.

A kreatív szövegalkotás junior kategóriájában Juhász Janka (8.a) 8. helyezést ért el.

A HyperQuest online kvízben 9. helyen végzett Börzsönyi Emma, Laczkó Laura és Pénzes Júlia csapata (7.a), 14. lett Balogh Ármin, Császár Szabolcs és Pachmann Balázs csapata (7.a).

versenyek : informatika Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny 2019.03.18.

A Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny kerületi fordulójában a következő szép eredmények születtek:

1. helyezett: Szaniszló Blanka (7.b)

A fővárosi döntőbe jutottak (az 1. és 2. helyezettek): Zagarics Lili (6.b), Szaniszló Blanka (7.b), Ányos Eszter (8.b), Rédei Viktória (8.b).

Felkészítő tanáraik: Olejnik Árpád, Sági Orsolya és Simonné Tatár Zita

Gratulálunk!

egyéb Birkózás 2019.03.17.

Zimonyi Barna 7. b osztályos tanuló a németországi Aichachban 8 ország 430 birkózója részvételével megrendezett "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű nemzetközi szabadfogású birkózó versenyen második helyen végzett. Erdeményéhez nagy örömmel gratulálunk!

versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny Regionális Forduló 2019.03.12.

Kovács Domonkos (8.a), Kovács Marcell (8.b), Yu Lang Richard (8.a) és Tersztenyák Alíz (7.b) a regionális fordulóban megírt dolgozata alapján bejutott a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjébe.

Gratulálunk nekik!

Felkészítő tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrud és Simonné Tatár Zita

egyéb Verseny 2019.03.11.

Nagy Ábel (8.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Tavaszi kupán Hip-hop junior szóló kategóriában az 1. helyen végzett és a teljesítményével elhozta a legjobb táncos különdíját is. Csapatával pedig Hip-hop junior formációban szintén az 1. helyen végzett.