Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] [ 62 ] .. [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 107 ] Új hír írása

versenyek : informatika Fővárosi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny 2017.03.22.

A Fővárosi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny kerületi fordulójában szövegszerkesztés kategóriában Kalmár Kristóf (8.b) első helyezést ért el, ezzel a fővárosi döntőbe jutott. Gratulálunk!

Tanára: Olejnik Árpád

egyéb ORKA CUP 2017. 2017.03.21.

Farkas Júlia (5.b)  és Jáky Lili (6.b) a hét végén Székesfehérváron megrendezésre került nemzetközi ORKA CUP 2017. szinkronúszó versenyen Free Routin Combination kategóriában a Budafóka Sportegyesület csapatának tagjaként 2.helyezést értek el. Elért eredményükhöz az iskola nevében gratulálunk! :)

versenyek : sport Torna Diákolimpia, elődöntő 2017.03.21.

A Torna Diákolimpia elődöntőjében indulóink a 6. helyen zártak, így továbbjutottak az országos versenyre. A csapat tagjai: Pokoly Panna (9.a), Pokoly Petra (11.a), Sándor Petra (10.b), Szabó Zita (11.b), Szabó-Salfay Zita (9.a), Török Eszter (11.a).

Felkészítő tanáruk Ács Győző tanár úr.

versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2017.03.21.

Debrecen városa adott otthont március 18-19-én az Úszás Diákolimpia Országos Döntőjének, ahol gimnáziumunk is képviseltette magát. A 4x50 méteres gyorsváltó a 8. helyen végzett. A csapat tagjai: Glávits Anna (8.a), Oláh Kinga (9.a), Pénzes Vanda (7.a), Skrabák Boglárka (7.a). Rátkai Viktória (6.a) az 50 méteres mellúszás versenyszámában 15. helyezett lett.

A szerepléshez és az elért eredményekhez gratulálunk!

versenyek : magyar "Bendegúz nyelvÉsz Verseny", megyei döntő 2017.03.21.

Az idei "Bendegúz nyelvÉsz Verseny" megyei döntőjében a következő kiváló eredmények születtek:

5. évfolyam: Skrabák Virág (5.a) első, Kovács Márton (5.b) hatodik lett;

7. évfolyam: Skrabák Boglárka (7.a) első lett.

Skarbák Virág és Skrabák Boglárka ezzel az országos döntőbe jutott. Gratulálunk nekik!

egyéb Langwest Országos Angol Nyelvi Verseny 2017.03.20.

Bokros Anna 5. b osztályos, iskolánkban német idegennyelvet tanuló diákunk, a Langwest Országos Angol Nyelvi Versenyen (2017) - országos 9. helyezést ért el.  Eredményét nagy örömmel vettük, gratulálunk! :)

egyéb Rajzpályázat 2017.03.20.

Miklós Dorka 6.b. osztályos tanuló a Magyarhoni Földtani Társulat Év ásványa és Év ősmaradványa programjának „Gyűjthető múlt” című rajzpályázatra beküldött pályaműve második helyezést ért el.

egyéb Tánc 2017.03.20.

Oszlánszky Lili Luca 5.b osztályos tanuló, az Országos Berczik Sára Emlékversenyen csapattagként, Klasszikus balett kategóriában országos 1. helyezett lett. Erdeményéhez szívből gratulálunk! :)

versenyek : történelem Horváth Mihály középiskolai történelemverseny, döntő 2017.03.20.

Gratulálunk Radnóti Dórának (11.a), aki a Horváth Mihály történelemversenyen az ókori témakörben - Nők, gyermekek, család az ókori Hellászba és az ókori Rómában - 14. helyezett lett.

Tanára Pósch László tanár úr.

versenyek : sport Tánc 2017.03.19.

Tarr Csilla (6.a.) tánccsapatával első helyzett lett a hét végén megrendezett Berczik Sára emlékversenyen karakter tánc kategóriában. Gartulálunk nekik!

1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] [ 62 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 107 ] Új hír írása