Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] .. [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 110 ] [ 114 ] Új hír írása

rendezvények : sport XIII. Delfin Cup 2017 Szinkronúszó Verseny 2017.05.24.

Farkas Júlia (5.b)  és Jáky Lili (6.b) a május 19-21. között Monoron megrendezésre került XIII. Delfin Cup 2017 szinkronúszó versenyen Free Routin Combination kategóriában a Budafóka Sportegyesület csapatának tagjaként 2.helyezést értek el. Az eredményükhöz szívből gratulálunk!


 
versenyek Zuglói táncfesztivál 2017.05.23.

Lapos Nóra (6.a) és Nagy Anna Léna (7.a) a Class Dance formáció "Ego" című előadásával ezüstérmet nyertek az elmúlt hétvégén rendezett XXXII. Zuglói Táncfesztivál Országos Amatőr Táncversenyen.

 


 
versenyek : sport Jégkorong 2017.05.23.

Nádor Kristóf (8.a) jégkorongcsapatával a május 21-én megrendezésre került Bauer Inline Magyar Kupa U14-es kategóriájában az I. helyen végzett. Az eredményhez gratulálunk!


 
versenyek Művészeti Látványtánc Magyar Bajnokság 2017.05.23.
Hódi Flóra 5.b osztályos tanuló a Látványtánc Magyar Bajnokságon Művészeti látványtáncok kategóriában, csapatban, "A" kategóriájú Arany minősítést ért el. Sikeréhez gratulálunk!
 

 
versenyek : fizika Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 2017.05.22.

Jancsurák Marcell (8.a) az Öveges József Fizika Verseny országos döntőjében 26. helyezést, Tátos Vencel 69. helyezést ért el. A verseny az elmúlt hét végén volt Győrben. Az eredményekhez gratulálunk!

Felkészítő tanáraik voltak Németh Mihály, Csébics Anikó és Dezamicsné Babich Gertrud.


 
versenyek : magyar Tudásbajnokság, "Anyanyelv", országos döntő 2017.05.22.

Gratulálunk Skrabák Virágnak (5.a) és Skrabák Boglárkának (7.a) is, akik a Tudásbajnokság anyanyelvi levelezős verseny fordulóiból továbbjutva a Szegeden megrendezett országos döntőben végül korosztályuk győztesei lettek.

 

Tanáraik:

 

Szabóné Moncz Éva  - Anyanyelv 5.,  Kiváló pedagógus díj, I. helyezett

 

Bakó Tünde - Anyanyelv 7., Kiváló pedagógus díj, I. helyezett


 
versenyek : matematika Kalmár László országos döntő 2017.05.22.

A Kalmár László matematikaverseny országos döntőjében  Páhán Anita (7.a) 9. helyen végzett. Tanára: dr. Horváth Eszter.

Szabó Erik Zalán (5.a) a 25. helyezést érte el. Tanára: Nagy Emese.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek Zuglói Táncfesztivál 2017.05.22.

Nagy Ábel (6.b) a hétvégén megrendezett XXXII. Zuglói Táncfesztivál-Országos Versenyen gyerek Hip-Hop szóló kategóriában I. helyezést ért el, Panic Phoebic formáció tagjaként szintén I. helyezést ért el, és a versenyen való szerepléséért különdíjat kapott.  Gratulálunk neki!


 
versenyek : fizika 7. évfolyam kerületi fizikaversenye 2017.05.20.

A kerületi fizika csapatversenyen a gimnáziumi kategóriában:

 

1. helyezett   Horváth Ákos és Sipos Zsombor  (7.a),

 

2. helyezett   Benedek Zoltán és Gombos Gergely    (7.a.

 

Tanáruk: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.05.19.

A Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny dél-budai fordulójában az általános iskolások korosztályában iskolánk csapata 1. lett.

A csapat tagjai: Bacsa Liza, Darvas Péter, Kaponits Julianna, Bocskay Dorka és Soltész Mirtill.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 110 ] [ 114 ] Új hír írása