Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] .. [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] .. [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 109 ] Új hír írása

versenyek Zuglói Táncfesztivál 2017.05.22.

Nagy Ábel (6.b) a hétvégén megrendezett XXXII. Zuglói Táncfesztivál-Országos Versenyen gyerek Hip-Hop szóló kategóriában I. helyezést ért el, Panic Phoebic formáció tagjaként szintén I. helyezést ért el, és a versenyen való szerepléséért különdíjat kapott.  Gratulálunk neki!


 
versenyek : fizika 7. évfolyam kerületi fizikaversenye 2017.05.20.

A kerületi fizika csapatversenyen a gimnáziumi kategóriában:

 

1. helyezett   Horváth Ákos és Sipos Zsombor  (7.a),

 

2. helyezett   Benedek Zoltán és Gombos Gergely    (7.a.

 

Tanáruk: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.05.19.

A Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny dél-budai fordulójában az általános iskolások korosztályában iskolánk csapata 1. lett.

A csapat tagjai: Bacsa Liza, Darvas Péter, Kaponits Julianna, Bocskay Dorka és Soltész Mirtill.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.05.19.

A Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny dél-budai fordulójában a középiskolások mezőnyében iskolánk csapata 1. lett.

A csapat tagjai: Lente Anna, Pataki Anna, Sípos Sándor, Szerdahelyi Dalma és Szabó-Salfai Zita.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny 2017.05.19.

A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában az általános iskolások korosztályában iskolánk csapata 1. lett, a fővárosi fordulóban a 18. helyen végzett.

A csapat tagjai: Bacsa Liza, Darvas Péter, Kaponits Julianna, Szalai Maja.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny 2017.05.19.

A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában a középiskolások mezőnyében  iskolánk csapata 1. lett, a fővárosi fordulóban a 19. helyen végzett.

A csapat tagjai: Lente Anna, Pataki Anna, Szalai Mirjam és Sípos Sándor.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek : informatika C#ntiCup informatika verseny 2017.05.19.

Csala Bálint (10.b), Csala Péter (10.b) és Glávits Balázs (11.a) csapata a C#ntiCup  többfordulós informatika versenyen 8. helyezést ért el. Gratulálunk!


 
versenyek : angol Benchmark- Budapesti Általános Iskolák Angol Nyelvi Vetélkedője 2017.05.19.

Kovács Vince 6.a osztályos tanuló a Benchmark- Budapesti Általános Iskolák Angol Nyelvi Vetélkedőjén első helyezést ért el kerületünk csapatával.

Gratulálunk neki!


 
versenyek : angol ELC Hungary országos olvasási verseny 2017.05.19.

Az MM Publications által hirdetett ELC Hungary országos olvasási versenyen Gyarmati Fanni és Soltész Tilda Mirtill 6.a osztályos tanulók megosztott 4. helyezést értek el.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematika Verseny, országos döntő 2017.05.19.

Csala Bálint 10.b osztályos tanuló az Arany Dániel Matematika Verseny döntő fordulójában 12. helyezést ért el.

Tanára Romhányi Katalin tanárnő.

Gratulálunk a szép eredményhez!

 


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 109 ] Új hír írása