Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása

versenyek : magyar Tudásbajnokság - levelezős verseny 2017.05.05.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében korosztályában  Skrabák Virág (5.a)  és Skrabák Boglárka (7.a)  első helyezett lett "Anyanyelv" kategóriában, Boglárka  pedig a "Matematika" kategóriában  is 2. helyezett.

Virág és Bogi Anyanyelv tárgyból ezzel az országos döntőbe jutott.

Rábai Gellért (5.a) is kiválóan teljesített: matematikából 2., anyanyelvből 3. helyezett lett.

Gratulálunk mindannyiuknak!

egyéb Atlétika verseny 2017.05.02.

Az Ecsedi László atlétikai emlékversenyen Gábossy Alex aranyérmet szerzett 1.55 m-es eredménnyel magasugrásban! Gratulálunk!

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2017.04.29.

Papp Luca 5. b osztályos tanulónk  a „12. Nemzetközi ATG-Cup Graz” meghívásos versenyen 2017. 04. 22-én korosztályában 8. helyezést szerzett ritmikus sportgimnasztikában. Eredményéhez gratulálunk!

Egy kis rövid városnéző, gimnasztikus rendhagyó film Grazról főszerepben Lucával:

versenyek : matematika Medve szabadtéri matematikaverseny 2017.04.28.

A Medve szabadtéri matematika versenyen

Surján Anett (11.a) és csapata 2. helyen végzett az Ursa Major kategóriában, ezzel arany fokozatban részesült.

Gratulálunk!

versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2017.04.27.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny döntőjének eredményei:

3. hely: Skrabák Boglárka (7.a), tanára: dr. Horváth Eszter

5. hely: Szabó Adél (6.a), tanára: Nagy Emese

5. hely: Skrabák Virág (5.a), tanára: Nagy Emese

rendezvények : sport Úszó OB siker 2017.04.25.

Takács Tamás (12.A) az országos felnőtt úszó bajnokságon az Egri Úszó Klub színeiben sérülten is vállalta az indulást a váltókban, ahol a mezőny egyik legjobb eredményét produkálva előbb a mix-vegyesváltóban, majd a férfi vegyesváltóban is dobogóra állhatott a csapat mellúszó tagjaként. Így bezsebelt egy ezüst- és egy bronzérmet. A váltókban csapattársa volt többek közt Cseh László és Burián Kata is. Gratulálunk!

4x100 vegyesváltó 4x100mix-vegyesváltó

versenyek : fizika Öveges József Országos Fizikaverseny 2017.04.25.

Tátos Vencel (8.a) és Jancsurák Marcell (8.a) bejutott az Öveges József Országos Fizikaverseny döntőjébe!

Gratulálunk teljesítményükhöz!

Felkészítő tanáraik: Németh Mihály, Csébics Anikó és Dezamicsné Babich Gertrud

versenyek : fizika Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny 2017.04.25.

A Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén Csörgits Máté (9.a) IV. helyezést, Csala Péter (10.b) és Jancsurák Marcell (8.a) V. helyezést ért el.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak: Csébics Anikónak, Németh Mihálynak, Simonné Tatár Zitának és Dezamicsné Babich Gertrudnak!

versenyek : fizika 8. évfolyam kerületi fizikaversenye 2017.04.25.

A Kerületi fizikaversenyen a 8. évfolyamosok között a gimnáziumi kategóriában Bárány Bálint és Kereszthury Péter (8.a) első, Szász Benjámin és Tátos Vencel (8.a) második, ill.  Jancsurák Marcel és Szilczer Ármin (8.a) pedig 3. helyezett lett. A versenyen a feladatokat a tanulók párban oldották meg.

Gratulálunk a  szép sikerhez!

Felkészítő tanáraik: Németh Mihály, Csébics Anikó és  Dezamicsné Babich Gertrud.

versenyek Tirol - projektverseny 2017.04.25.

A kerültei német országismereti projektversenyen az 5-6. osztályos kategóriában első helyezett lett a Kempelen csapata: Farkas Júlia, Mezei Réka, Oszlánszky Lili, Varga Dorottya (5.b), tanáruk: Sisak Andrásné.

A 7-8. osztályos kategóriában 2. helyezett: Bodnár Luca, Reif Márton, Varga Ingrid, Varga Zsófia (8.b), tanáruk Oroszi-Kuzmich Kinga.

A 9-10. osztályos kategóriában 1. helyzett: Hőnyi Panna Málna, Karácsony Zsuzsanna, Sándor Petra, Varga Borbála (10.b), tanáruk: Sisak Andrásné. 3. helyzett: Bukovszky Anna, Hunkár Anna, Kalkopulosz Eszter, Egyházy Hanna (9.b), tanáruk: Tolner-Pozsonyi Gabriella. 4. helyezett: Elek Lilla, Pintye Virág, Rompos Maja, Zilahy Botond (9.b), tanáruk: Tolner-Pozsonyi Gabriella.

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása