Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 213 ] Új hír írása

versenyek : sport Vívás 2017.05.12.

A Győri Szabadidő és Vívó Egyesület szervezésében megrendezésre került Beliczay Sándor emlékversenyen  Kajári Lilian 7.a. osztályos tanuló korcsoportjában 2. helyezést ért el tőrvívásban.

versenyek : magyar XVIII. NyelvÉSZ verseny országos döntő 2017.05.12.

A 2017. május 6-án Szegeden megrendezett XVIII. NyelvÉSZ verseny országos döntőjében Skrabák Boglárka (7.a) a verseny győztese lett (!!), Skrabák Virág (5.a) is a 20. helyen végzett, Kovács Márton (5.b) 26. lett.

Mindannyiuk teljesítményéhez gratulálunk!

Tanáraik: Bakó Tünde, Felföldiné Székely Dóra és Szabóné Moncz Éva tanárnők.

versenyek : sport Fókaolimpia úszóverseny 2017.05.12.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Boglárka (7.a) korosztályában gyorsúszásban aranyérmet, mellúszásban ezüstérmet nyert; Skrabák Virág (5.a) korosztályában mellúszásban ezüstérmet nyert.

Gratulálunk nekik!

iskolavezetés információi Budafoki Nyolc Évfolyamos Oktatásért Alapítvány - 1 % 2017.05.12.

Tisztelt Szülők!

Az elkövetkező időszakban is szeretnénk az iskolai alapítvány segítségével a diákok idegen nyelvi és informatikai képzését és az iskolai szabadidős rendezvényeket (5labdafesztivál, Kempelen-nap stb.) támogatni, a könyvtár fejlesztését segíteni, emellett a kiemelkedően teljesítő diákok munkáját Kempelen-díjjal jutalmazni.

Kérjük ezért, hogy amennyiben módjukban áll, személyesen vagy cégeiken keresztül 1%-os befizetéseikkel támogassák a Budafoki Nyolc Évfolyamos Oktatásért Alapítványt.

A kedvezményezett adószáma: 18230941-1-43

Köszönettel:

Békefi Gábor

igazgató

gazdasági információk ebédbefizetés 2017.05.11.

2017. MÁJUS 15-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 –IG

Befizetés: 2017. június 1 - 15. közötti időszakra (6 napra)

Fizetési módok:

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

- csoportos beszedési megbízással (inkasszó)

- WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

Ünnepnap: 2017. június 5. (hétfő, Pünkösd)

Belső vizsgák: 2017. június 12-től 2017. júnus 15-ig - nincs közétkeztetés

versenyek : történelem Szépművészeti Múzeum, verseny 2017.05.05.

A Szépművészeti Múzeum (N)agymenők nevű, Odüsszeusszal foglalkozó, komplex történelmi-művészettörténeti csapatversenyén a 8-11. évfolyamosok közel száz csapata közül 2. helyezést ért el: Jancsurák Marcell, Lengyel Barnabás, Szász Benjámin és Tátos Vencel (8.a).

versenyek : sport Országos Szertornaverseny 2017.05.05.

Az országos szertornaverseny döntőjében a lányok csapata haladó kategóriában 7. lett. A csapat tagjai: Sándor Petra, Pokoly Petra, Pokoly Panna, Török Eszter, Szabó-Salfay Zita Hanna, Szabó Zita.

A fiúk csapata haladó kategóriában 5. lett. A csapat tagjai: Benkó Csaba, Gátmezei Kornél, Csörgits Máté, Kocsis Ákos, Kocsis Márk, Cseh Norbert.

A diákok mellett gratulálunk felkészítő tanáruknak, Ács Győző tanár úrnak is!

versenyek : magyar Tudásbajnokság - levelezős verseny 2017.05.05.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében korosztályában  Skrabák Virág (5.a)  és Skrabák Boglárka (7.a)  első helyezett lett "Anyanyelv" kategóriában, Boglárka  pedig a "Matematika" kategóriában  is 2. helyezett.

Virág és Bogi Anyanyelv tárgyból ezzel az országos döntőbe jutott.

Rábai Gellért (5.a) is kiválóan teljesített: matematikából 2., anyanyelvből 3. helyezett lett.

Gratulálunk mindannyiuknak!

egyéb Atlétika verseny 2017.05.02.

Az Ecsedi László atlétikai emlékversenyen Gábossy Alex aranyérmet szerzett 1.55 m-es eredménnyel magasugrásban! Gratulálunk!

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2017.04.29.

Papp Luca 5. b osztályos tanulónk  a „12. Nemzetközi ATG-Cup Graz” meghívásos versenyen 2017. 04. 22-én korosztályában 8. helyezést szerzett ritmikus sportgimnasztikában. Eredményéhez gratulálunk!

Egy kis rövid városnéző, gimnasztikus rendhagyó film Grazról főszerepben Lucával:

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 213 ] Új hír írása