Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 235 ] Új hír írása

versenyek : sport Birkózás 2018.04.05.

 

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló az ünnepi hétvégén Észtországban vett részt a több mint 30 nemzet 2100 sportolóját felvonultató "Tallin Open" Világkupán. Az első napon rendezett kötöttfogású versenyen 4., a másnapi szabadfogású viadalon 3. helyezést ért el.


 
versenyek : sport Úszás Diákolimpia, eredmények (kiegészítés) 2018.04.05.

A 2018-as Úszás Diákolimpián diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

- Győri Mikes (8.a) - "A" kategória, 100 méteres mellúszás - 9. helyezés,

- Molnár Dóra (5.a) - "A" kategória, 100 méteres hátúszás - 8. helyezés,

- Molnár Klaudia (7.a) - "B" kategória, 100 méteres hátúszás - 10. helyezés.

 

 


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő 2018.04.05.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében iskolánk diákjai kiemelkedően szerepeltek.

Rábai Gellért (6.a) a döntőben 27., Páhán Anita (8.a) 32. helyezett lett.

Tanáraik: Nagy Emese és dr. Horváth Eszter.

Gratulálunk a szép sikerekhez!


 
versenyek : német Német OKTV, országos döntő 2018.04.05.

Gubicza Míra az idei tanévben is kiemelkedő eredményt ért el a középiskolások legrangosabb versenyén, az OKTV-n.

A német OKTV (I. kategória) országos döntőjében a 15. helyet szerezte meg!!!!

Gratulálunk neki és tanárának, Lauthné Url Csilla tanárnőnek!

 

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny és Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.04.04.

Gratulálunk Páhán Anita 8.a  osztályos tanulónak, aki az idei tanévben is remek eredményeket ért el korosztálya matematikaversenyein.

 

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjében III. helyezett lett, a Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjében pedig a 32. helyen végzett.

 

Tanára dr. Horváth Eszter tanárnő.


 
versenyek Hír címe 2018.04.04.

Tarr Csilla Tünde (7.a) a Weiner Leó Zeneiskola növendékeként társaival, a 2018-as Weiner Kamarazenei Fesztiválon ezüst minősítést kapott! Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi Esti fogadóórák 2018.04.04.

SZÜLŐI FOGADÓÓRA 2018. április 9 - 10.

 

név

mikor

terem

Asboltné Czapári Beáta

hétfő

201

Bakó Tünde

hétfő

212

Bakosné Novák Andrea

kedd

211

Bálint Martin

kedd

203

Békefi Gábor

kedd

igazgatói iroda

Berei Zoltán

kedd

201

Bihariné Nagy Andrea

hétfő

108

Csébics Anikó

kedd

kistanári

Cselényi Péter

hétfő

202

Dezamicsné Babich Gertrúd

kedd

kistanári

Felföldiné Székely Dóra

hétfő

206

Gaál Renáta

hétfő

testnevelés szertár

Gajdosné Szabó Márta

hétfő

term. tud. szertár

Dr. Horváth Eszter

kedd

204

Horváth Tamás

kedd

207

Igaz Ágnes

hétfő

208

Juhász Gergely

kedd

Kitaibel Pál terem

Kertész Éva

hétfő

bio-föci tanári

Komlódi Balázs

hétfő

204

Lauthné Url Csilla

hétfő

211

Lindmayerné Rabi Márta

hétfő

110

Mezei Fruzsina

kedd

210

Miernik Beáta

hétfő

302

Müller Emese

kedd

F1

Nagy Andrea

kedd

108

Nagy Emese

kedd

205

Olejnik Árpád

kedd

stúdió

Oroszi-Kuzmich Kinga

hétfő

205

Pósch László

kedd

110

Rakota Ilona

hétfő

128

Romhányi Katalin

kedd

igazgatóhelyettesi iroda

Sági Orsolya

hétfő

kistanári

Schwarckopf Ágnes

hétfő

303

Simonné Tatár Zita

kedd

208

Sisak Andrásné

hétfő

207

Szabó Katalin

hétfő

F1

Szabóné Moncz Éva

hétfő

igazgatóhelyettesi iroda

Dr. Szász Erzsébet

hétfő

203

Tolnai Judit

kedd

202

Tolner-Pozsonyi Gabriella

hétfő

210

Törökné Vermes Judit

hétfő

Kitaibel Pál terem

Varga Lóránt

hétfő

209

Vaskor Gabriella

kedd

128

Végh Patrícia

hétfő

129

 


 
DÖK hírek Iskolai papírgyűjtés 2018.04.04.

A diákönkormányzat szervezésében a tavaszi iskolai papírgyűjtés április 9-étől 13-áig tart. A gyűjtés az őszihez hasonló módon zajlik, a papírt otthon kell lemérni, majd a mért súlyt a portán kell bediktálni. 

 
Pollák Dalma 
DÖK elnök

 
versenyek : kémia Hevesy kémiaverseny, fővárosi forduló 2018.04.04.

A Hevesy kémiaverseny fővárosi fordulójában Yu Lang Richard (7.a) 12., Páhán Anita (8.a) 38. helyezett lett.

Tanáruk: Gajdosné Szabó Márta.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek Úszás 2018.04.03.

Gratulálunk Szőke Viktória, 9.b osztályos tanulónak, aki a 2018-as Úszás Diákolimpia 100 méteres hátúszás számában országos 3. helyezést ért el!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 235 ] Új hír írása