Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 88 ] Új hír írása

versenyek : magyar Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.08.

Polgár Eszter (6.a) a Tudásbajnokság megyei döntőjén irodalom tantárgyból 1.helyezést ért el!!! Ezzel az újabb kimagasló eredménnyel Eszti a verseny országos döntőjébe jutott!

Gratulálunk és sok sikert kívánunk a továbbiakban!

versenyek : biológia Bendegúz Tudásbajnokság –Természetismeret 6. 2018.05.07.

Bendegúz Tudásbajnokság –Természetismeret 6.

A természetismeret verseny megyei döntőjében a 6.a osztályból Farkas Botond Máté 5., Laczkó Laura 11., a 6.b osztályból Oszlánszky Lili 15. lett.

Tanáraik: Vaskor Gabriella tanárnő és Bálint Martin tanár úr.

egyéb Karateverseny 2018.05.06.

Kisjenői nemzetközi karateversenyen Varga Dorottya Petra (6.b) kataban és kumitében is ezüst, Tersztenyák Balázs (10.b) kataban ezüst, kumiteben arany és Tersztenyák Aliz (6.b) kumiteben bronz érmet szerzett. Gratulálunk nekik!

versenyek : fizika Kerületi Fizika Csapatverseny, 7. évfolyamosok 2018.05.04.

A Kerületi Fizika Csapatversenyen a 7. évfolyamosok között a gimnáziumi kategóriában Gyarmati Fanni és Závodi Eszter (7.a) második, Szabó Adél és Ónodi Emese  (7.a) harmadik helyezés ért el. A versenyen a feladatokat a tanulók párban oldották meg.

Gratulálunk a  szép sikerhez!

Felkészítő tanáruk: Dezamicsné Babich Gertrud

versenyek : matematika Bonifert Domonkos matematikaverseny 2018.05.04.

A Bonifert Domonkos nemzetközi matematikaverseny országos döntőjében

Yu Lang Richárd (7.a) kiemelt első díjban részesült,

Dévényi Álmos (6.a) 2. díjat kapott,

Feinek Fruzsina (5.b) és Szabó Bálint (5.b) 5. díjasok lettek.

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona.

Gratulálunk!

versenyek : informatika Fővárosi alkalmazói informatika verseny döntő 2018.05.04.

Dudás Zsófia 7.b osztályos tanuló a FÁIAV Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Verseny döntőjében 42 induló között (ők a kerületek legjobbjai) 5. helyezést ért el Prezentációkészítés kategóriában. Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Felkészítő tanára: Sági Orsolya

versenyek : matematika Kalmár László Matematikaverseny 2018.05.02.

Páhán Anita 8.a osztályos tanuló a Kalmár László Matematikaverseny megyei fordulóján 7. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel bejutott az országos döntőbe.

Tanára: dr. Horváth Eszter

egyéb Labdarúgó diákolimpia 2018.05.02.

A IV. korcsoportos körzeti labdarúgó diákolimpián a Kempelen Farkas Gimnázium 3. helyezést ért el.

versenyek : sport Tánc 2018.05.02.

Berec Bettina 6.a osztályos tanuló a Ritmuscsapatok és a HIP-HOP UNITE Európa Bajnoksági Kvalifikációján egyéniben 19 induló közül a II. helyet szerezte meg, trióban 15 induló közül II. helyezést értek el és csoportban 9 induló közül elsők lettek.

Gratulálunk neki!

egyéb Judo aranyérem a nemzetközi mezőnyben 2018.05.01.

Közép-Kelet-Európa egyik legjelentősebb judo utánpótlásversenyén, a 25 ország sportolóit felvonultató Budapest Kupán a 13 éves judoka, Igaz Laura (7.a) U15-ös korosztályban aranyérmet szerzett. Gratulálunk az újabb jelentős sikerhez!

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 88 ] Új hír írása