Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] .. [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] .. [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] .. [ 91 ] [ 116 ] Új hír írása

versenyek : informatika E-hód verseny eredményei 2017.11.21.

A november 13-17-e között megrendezett E-hód nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny magyarországi fordulójában 164 iskola és több mint 21 ezer diák indul öt korcsoportban. Iskolánk 6. és 12. évfolyamos diákjai vettek részt a versenyben, a következő eredményekkel:

 

Benjamin kategória (5-6. osztály), 5703 induló:

1. Szabó Erik Zalán, 6.a

4. Börzsönyi Emma, 6.a

5. Balogh Borbála, 6.a

 

7. Atzél Ilona Eszter, 6.a

7. Kozári Enikő, 6.a

7. Molnár Hunor, 6.a

7. Paréj Márk, 6.b

7. Zimonyi Barna, 6.b

9. Horváth Kinga, 6.b

9. Kózel Barna Kristóf, 6.a

 

Senior kategória (11-12. osztály), 2027 versenyző:

4. Varga Bonifác Péter, 12.a

8. Török Eszter, 12.a

8. Zsidákovits Ferenc, 12.b

10. Kapitány Angéla, 12.b

 

10. Odegnál Bettina Fanni, 12.a

 

 

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, első forduló 2017.11.21.

A matematika OKTV (II. kategória) első fordulójából a megadott ponthatárok alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani a versenybizottsághoz: Csala Bálint, Csala Péter (11.b), Pál Viktor, Surján Anett (12.a).

 

Tanáraik: Csébics Anikó és Romhányi Katalin tanárnők.

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : angol Angol OKTV, első forduló 2017.11.20.

Az angol OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani a versenybizottsághoz: Szél Fruzsina, Janurik Flóra, Dila Sarolta, Hőnyi Panna, Hajdú Ádám, Kállay Ágota, Török Márton, Nguyen Nancy, Torma Borbála, Rózsa Renáta, Benczik Szonja.

 

Tanáraik: Igaz Ágnes, Lindmayerné Rabi Márta, Mezei Fruzsina, Szabó Katalin.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

 


 
versenyek : sport Charousek Rezső sakk emlékverseny 2017.11.19.

Ónodi Tamás (5.a) második helyezést ért el a Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzata és a Nagytétényi Polgári Kör szervezésében november 18-án rendezett Charousek Rezső sakk emlékversenyen.

Ónodi Emese (7.a) ugyanezen a versenyen a legeredményesebb női versenyző kupáját kapta meg.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.11.18.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 7. helyezést ért el:

          Páhán Anita

          Skrabák Boglárka

          Benedek Zoltán

          Gombos Gergely

 

Tanáruk: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : sport A kerületi úszóverseny eredményei 2017.11.17.

A kerületi úszóverseny eredményei:

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
                                                                         Horváth Zsombor (5.a) - 2. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Farkas Júlia (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Tóth Fruzsina (6.a) - 4. helyezés
                                                                         Pálinkás Lili (6.a) - 5. helyezés
                                                                         Rakusz Hanna Rezeda (5.a) - 6. helyezés
                                                                         Zimonyi Barna (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Kapuvári Márton (6.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Tóth Fruzsina (6.a) - 2. helyezés
                                                                      Ludányi Zsófi (5.b) - 5. helyezés
                                                                      Rábai Gellért (6.a) - 5. helyezés

- 50 méteres mellúszás - "A" kategória: Horváth Zsombor (5.a) - 1. helyezés
- 50 méteres mellúszás - "B" kategória: Ludányi Zsófi (5.b) - 1. helyezés
                                                                     Pálinkás Lili (6.a) - 4. helyezés
                                                                    Skrabák Virág (6.a) - 5. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Farkas Júlia (6.b), Pálinkás Lili (6.a), Skrabák Virág (6.a), Tóth Fruzsina (6.a) - 1. helyezés

IV. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 2. helyezés
                                                                         Skrabák Boglárka (8.a) - 3. helyezés
                                                                         Pénzes Vanda (8.a) - 5. helyezés
                                                                         Török Zoltán (8.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 1. helyezés
                                                                     Galaskó Petra (8.a) - 6. helyezés

- 100 méteres mellúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Skrabák Boglárka (8.a) - 2. helyezés
                                                                       Rátkai Viktória (7.a) - 3. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Molnár Klaudia (7.a), Pénzes Vanda (8.a), Rátkai Viktória (7.a), Skrabák Boglárka (8.a) - 1. helyezés

V. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 2. helyezés 
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 4. helyezés  



Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi délutáni fogadóórák 2017.11.15.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy az őszi délutáni fogadóórák november 20-án és 21-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató


 
iskolavezetés információi Ablak a világra 2017.11.15.

Az "Ablak a világra" rendezvény 2017. november 14-én, kedden kerüt megrendezésre. Az idei vendégek listája az alábbi meghívón olvasható.

Ugyanezen a napon került megrendezésre a diákparlament is.


meghívó
 
versenyek : informatika Informatika OKTV (programozás, első forduló) 2017.11.15.

 

Az informatika OKTV programozás kategóriájából a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani az első forduló után a versenybizottsághoz:  Csala Péter, Csala Bálint (11.b), Kálmán Vince, Glávits Balázs (12.a).

Tanáraik: Békefi Gábor és Olejnik Árpád.

Gratulálunk nekik!


 
iskolavezetés információi Ady/Petőfi előadás 2017.11.15.

Az "Ablak a világra" rendezvényünk keretén belül a 8.a és a 11. évfolyam diákjai a Nézőművészeti kft. színházi társulat Ady/Petőfi című előadását nézhették meg iskolánkban.


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 91 ] [ 116 ] Új hír írása