Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] .. [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] .. [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása

versenyek : fizika kerületi fizika 7. osztályos csapatverseny 2015.05.28.

A kerületi fizika csapatversenyen a 7. évfolyamosok szépen szerepeltek. A gimnazisták között első helyen végzett Adámy Márton és Gátmezei Kornél 7.b osztályos tanuló.

Felkészítő tanáruk: Dezamicsné Babich Gertrud 


 
versenyek : sport Táncverseny 2015.05.27.

Tarr Norbert (8.b.) a Cool Dance School egyesület hip-hop tánccsapatával az elmúlt időszakban nagyon eredményesen szerepelt: 04.12-én a VIII. ECDS Országos Táncversenyen II. helyezést, majd 05.17-én a XXVIII. Zuglói Országos Táncfesztiválon III. helyezést ért el. Gratulálunk Nekik!!!


 
versenyek : fizika Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny, döntő 2015.05.19.

Gratulálunk Csala Bálint 8. b osztályos tanulónak, aki a Az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny döntőjében 2. díjazott lett, ezzel az országos verseny összesítésében a 12. helyen végzett.

Tanára Simonné Tatár Zita tanárnő.

 


 
versenyek Kiskobak országos világismereti verseny 2015.05.19.

A Kiskobak országos világismereti versenyen a mi iskolánk lett a legeredményesebb.

Eredményeink:

1. hely: Páhán Anita (5.a)

1. hely: Tátos Vencel (6.a)

4. hely: Jancsurák Marcell (6.a)

10. hely: Kajári Lilian (5.a)

Gratulálunk nekik!


 
táborok Angol nyelvi tábor 2015.05.15.

A július 27-től 31-ig tartó balatoni angol nyelvi táborba még lehet jelentkezni Schwarckopf Ágnes tanárnőnél.


 
versenyek : történelem Egy birodalom bukása - pályázat 2015.05.15.

A Szépművészeti Múzeum „Egy birodalom bukása” című pályázatán 172 csapat közül a 7.a osztály csapata 45., a 10. a osztály csapata 35., az 5. a osztály Őskövületek csapata a 31.helyen, a 6. osztály Névtelen Nullák nevű csapata (Kereszthury, Péter, Szilczer Ármin, Tóth Bálint, Lengyel Barnabás) a 11. helyen végzett. A csapat mozaikja, amelyet Kereszthury Péter készített, különdíjban részesült és megtekinthető a Magyar Nemzeti Galériában.(Felkészítő tanárok: Dr. Szász Erzsébet és Schwarckopf Ágnes)


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2015.05.13.

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet Elsősegélynyújtó versenyén a Gazdag Csaba, Kapitány Ágota, Koncz Eszter, Kovács Gergely, Lente Sándor összeállíású csapat (11.a) ifjúsági kategóriában 4. helyezést ért el.

Gratulálunk a felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikónak is.

 


 
versenyek Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny, középiskolai korcsoport 2015.05.13.

A Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny középiskolás kategóriájában a Dömötör Blanka, Gazdag Csaba, Koncz Eszter, Lente Sándor (11.a) összeállítású csapat a kerületi versenyt megnyerte, a fővárosi fordulóban pedig 2. helyezett lett.

Köszönjük a védőnő, dr. Lenténé Győri Anikó felkészítő munkáját.


 
versenyek Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny, általános iskolai kategória 2015.05.13.

A Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny általános iskolai kategóriájában a Bacsa Liza, Lente Anna, Pataki Anna, Szalai Mirjam (7.a, 6.a) összeállítású csapat a kerületi versenyt megnyerte, a fővárosi fordulóban pedig 9. helyezett lett.

Köszönjük a védőnő, dr. Lenténé Győri Anikó felkészítő munkáját.


 
versenyek : történelem Kerületi Klauzál-verseny 2015.05.13.

Gratulálunk a kerületi Klauzál-versenyen elindult 8.a osztályos csapatoknak, akik a szoros versenyben az alábbi helyezéseket érték el:

4. helyezettek lettek: Tóth Eszter, Kállay Ágota,

5. helyezettek lettek: Török Márton, Csillag Balázs, Szél Fruzsina.

Tanáruk: dr. Szász Erzsébet.

 


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása