Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] .. [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 91 ] [ 121 ] Új hír írása

egyéb Torna diákolimpia 2018.03.23.

Országos szertorna döntő (03.11.):

 

leány csapat 11. hely: Bacsa Liza, Pokoly Panna, Sándor Petra, Szabó Zita, Szabó-Salfay Zita, Szalai Maya,

 

fiú csapat 4. hely: Adámy Márton, Benkó Csaba, Cseh Norbert, Csörgits Máté, Gátmezei Kornél, Kocsis Ákos, Kocsis Márk.

 

Tanáruk Ács Győző tanár úr.


 
versenyek : matematika Sziporka matematikaverseny országos döntő 2018.03.22.

A Sziporka matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

 

5. osztály: Ludányi Zsófi, Schadl Dóra

6. osztály: Polgár Eszter, Skrabák Virág, Dévényi Álmos

8. osztály: Skrabák Boglárka

 

tanáraik: Rakota Ilona, Sági Orsolya és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2018.03.22.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

 

5.osztály: Ludányi Zsófi, Szabó Bálint, Nagy Ádám, Mensáros Dominuka, Sebestyén Sára, Feinek Fruzsina, Kovács Artúr

6.osztály: Dévényi Álmos, Polgár Eszter, Skrabák Virág

7.osztály: Yu Lang Richárd, Kovács Domonkos

8.osztály:Skrabák Boglárka

 

tanáraik:dr. Horváth Eszter, Rakota Ilona és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : sport Szinkronúszás 2018.03.21.
Farkas Júlia 6/b és Jáky Lili 7/b osztályos tanulók a Budafóka Se csapatának tagjaként a  2018.03.16-18. között megrendezésre kerülő nemzetközi Orka Cup 2018 szinkronúszó versenyen kategóriájukban az 1. helyen végeztek! Gratulálunk!
 

 
versenyek : angol Angol nyelvi verseny 2018.03.20.

Gratulálunk Jancsurák Marcellnek (9.a), aki az International FOX competition angol nyelvi versenyen a 368 induló versenyző közül a 21. helyen végzett!

Tanára Szabó Katalin tanárnő.

 


 
versenyek : sport Birkózás 2018.03.20.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a németországi Aichachban, 7 ország több mint 500 sportolója részvételével megrendezett "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű szabadfogású birkózó versenyen harmadik helyezést ért el.

Gratulálunk az újabb szép sikerhez!


 
versenyek PTE Hyperión verseny 2018.03.18.

Glávits Anna 9. a osztályos tanuló

a pécsi klasszika-filológia kar által hirdetett kultúrtörténeti verseny döntőjének

"Blog az antik Rómában" kategóriájában,

mely a tárgyi tudás mellett  kreativitást és íráskészséget is megkövetel,

országos II.  helyezést ért el.

Tanára Felföldiné Székely Dóra tanárnő.

Gratulálunk a szép eredményhez! 


 
versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny Regionális Forduló 2018.03.16.

Kovács Domonkos (7.a), Páhán Anita (8.a) és Skrabák Boglárka (8.a) a regionális fordulóban megírt dolgozata alapján bejutott a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjébe.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrudnak és dr. Horváth Eszternek!


 
versenyek országos ütőhangszeres verseny 2018.03.14.

Béndek Simon a hétvégi országos ütőhangszeres versenyen a duótársával a korcsoportjában 1. helyezést ért el.


 
versenyek : sport Röplabda diákolimpiai bajnokság 2018.03.13.

Iskolánk röplabda csapata is indult a 2017/2018-as tanév Diákolimpiáján. A VI. korcsoport zárt leány rájátszásban az 1-6. helyért minden meccsüket megnyerték, így első helyen végeztek a budapesti fordulóban.

Ezzel a csapat kijutott az országos versenyre.

 

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

 

Gratulálunk!


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 121 ] Új hír írása