Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] .. [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 91 ] [ 121 ] Új hír írása

iskolavezetés információi Esti fogadóórák 2018.04.04.

SZÜLŐI FOGADÓÓRA 2018. április 9 - 10.

 

név

mikor

terem

Asboltné Czapári Beáta

hétfő

201

Bakó Tünde

hétfő

212

Bakosné Novák Andrea

kedd

211

Bálint Martin

kedd

203

Békefi Gábor

kedd

igazgatói iroda

Berei Zoltán

kedd

201

Bihariné Nagy Andrea

hétfő

108

Csébics Anikó

kedd

kistanári

Cselényi Péter

hétfő

202

Dezamicsné Babich Gertrúd

kedd

kistanári

Felföldiné Székely Dóra

hétfő

206

Gaál Renáta

hétfő

testnevelés szertár

Gajdosné Szabó Márta

hétfő

term. tud. szertár

Dr. Horváth Eszter

kedd

204

Horváth Tamás

kedd

207

Igaz Ágnes

hétfő

208

Juhász Gergely

kedd

Kitaibel Pál terem

Kertész Éva

hétfő

bio-föci tanári

Komlódi Balázs

hétfő

204

Lauthné Url Csilla

hétfő

211

Lindmayerné Rabi Márta

hétfő

110

Mezei Fruzsina

kedd

210

Miernik Beáta

hétfő

302

Müller Emese

kedd

F1

Nagy Andrea

kedd

108

Nagy Emese

kedd

205

Olejnik Árpád

kedd

stúdió

Oroszi-Kuzmich Kinga

hétfő

205

Pósch László

kedd

110

Rakota Ilona

hétfő

128

Romhányi Katalin

kedd

igazgatóhelyettesi iroda

Sági Orsolya

hétfő

kistanári

Schwarckopf Ágnes

hétfő

303

Simonné Tatár Zita

kedd

208

Sisak Andrásné

hétfő

207

Szabó Katalin

hétfő

F1

Szabóné Moncz Éva

hétfő

igazgatóhelyettesi iroda

Dr. Szász Erzsébet

hétfő

203

Tolnai Judit

kedd

202

Tolner-Pozsonyi Gabriella

hétfő

210

Törökné Vermes Judit

hétfő

Kitaibel Pál terem

Varga Lóránt

hétfő

209

Vaskor Gabriella

kedd

128

Végh Patrícia

hétfő

129

 


 
DÖK hírek Iskolai papírgyűjtés 2018.04.04.

A diákönkormányzat szervezésében a tavaszi iskolai papírgyűjtés április 9-étől 13-áig tart. A gyűjtés az őszihez hasonló módon zajlik, a papírt otthon kell lemérni, majd a mért súlyt a portán kell bediktálni. 

 
Pollák Dalma 
DÖK elnök

 
versenyek : kémia Hevesy kémiaverseny, fővárosi forduló 2018.04.04.

A Hevesy kémiaverseny fővárosi fordulójában Yu Lang Richard (7.a) 12., Páhán Anita (8.a) 38. helyezett lett.

Tanáruk: Gajdosné Szabó Márta.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek Úszás 2018.04.03.

Gratulálunk Szőke Viktória, 9.b osztályos tanulónak, aki a 2018-as Úszás Diákolimpia 100 méteres hátúszás számában országos 3. helyezést ért el!


 
versenyek : informatika 27. Fővárosi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny 2018.03.28.

Iskolánk diákjai idén is sikerrel vettek részt a Fővárosi Informatikai Alkalmazói Verseny kerületi fordulójában. A megmérettetés több kategóriában és két korcsoportban zajlott.


Az 5-6. évfolyam Grafika kategóriájában Szaniszló Blanka (6.b) 3. helyezést ért el.

A 7-8. korosztályban Prezentáció kategóriában Dudás Zsófia Réka (7.b) 2. lett, míg Szövegszerkesztés kategóriában Závodi Eszter (7.a) 3. helyezést szerzett.


Dudás Zsófia Réka helyezésével a fővárosi döntőbe is bejutott.


Továbbá szeretnénk megköszönni a versenyzést Földvári Benedek (6.a), Szabó Erik Zalán (6.a), Hódi Flóra Tímea (6.b), Sztanek Szilvia (7.a) és Ányos Eszter (7.b) tanulóknak, aki a saját kategóriájukban mindannyian remekül helyt álltak.


Teljesítményükhöz szívből gratulálunk!

 

Felkészítő tanárok: Sági Orsolya és Olejnik Árpád


 
versenyek : matematika Arany Dániel matematikaverseny, országos döntő 2018.03.26.

Gratulálunk Szász Benjáminnak és Kereszthury Péternek (9.a), mindketten az Arany Dániel matematikaverseny országos döntőjébe jutottak.

 

Felkészülésüket segítették Rakota Ilona és dr. Horváth Eszter tanárnők.


 
versenyek : magyar NyelvÉsz verseny 2018.03.26.

A NyelvÉsz verseny megyei döntőjében a következő szép eredményeket érték el iskolánk tanulói:

1. hely: Skrabák Virág (6.a), Skrabák Boglárka (8.a)
6. hely: Németh Borbála (8.a)
7. hely: Bokros Anna (6.b), Polgár Eszter (6.a)

Gratulálunk a gyerekeknek és tanáraiknak (Bakó Tünde, Felföldiné Székely Dóra, Szabóné Moncz Éva)! 


 
versenyek : matematika Náboj Nemzetközi Matematika Verseny 2018.03.26.

A Náboj Nemzetközi Matematika versenyen iskolánk tanulói bár először vettek részt, ragyogó eredménnyel végeztek.

 

A Senior (11-12. évfolyam) csapat Magyarországon 18. helyezett lett 40 csapat között, a nemzetközi mezőnyben 80. helyezést értek el 486 induló csapat között.

A csapat tagjai: Csala Bálint, Csala Péter, Kapitány Adrienn, Pál Viktor, Sohodóczki Sára.

Tanáraik: Romhányi Katalin, Csébics Anikó, Bakosné Novák Andrea.

 

A Junior (9-10. évfolyam) csapat Magyarországon 12. helyezett lett 40 csapat között, a nemzetközi mezőnyben 79. helyezést értek el 490 induló csapat között.

A csapat tagjai: Adámy Márton, Csörgits Máté, Németh Ágoston, Nyári Bíborka, Sasi Domonkos.

Tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrúd, Nagy Emese.

 

Gratulálunk!

 

 


 
versenyek : sport asztalitenisz verseny 2018.03.26.

Paréj Márk  a hétvégén megrendezett Stiga kupa asztalitenisz versenyen kategóriájában 1. helyezést ért el. Gratulálunk!

 


 
rendezvények : ünnepélyek 2018. március 14. 2018.03.23.

Kedves Kempelenesek!

 

Ígéretünkhöz híven közzétesszük azon osztályok listáját, akik az 1848-as forradalom 170. évfordulója alkalmából rendezett eseményünkön a legtöbb pontot gyűjtötték a menetlevelükbe. Közülük az elsők már aznap átvehették a Dunakavics Díjat. Gratulálunk!

 

Az alsó évfolyamok legjobbjai:

         I. 6.a

           II. 8.b

           III. 7.a

 

A felsőbb évfolyamok legjobbjai:

         I. 12.b

           II. 12.a

           III. 9.b

 

Mindenkinek köszönjük a részvételt, és hogy együtt ünnepelhettünk!

 

A különböző helyszíneken készült fotók pedig megtekinthetők ezen a linken.


A 9.a nevében

Székely Dóra osztályfőnök


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 121 ] Új hír írása