Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] .. [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : sport Charousek Rezső sakk emlékverseny 2017.11.19.

Ónodi Tamás (5.a) második helyezést ért el a Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzata és a Nagytétényi Polgári Kör szervezésében november 18-án rendezett Charousek Rezső sakk emlékversenyen.

Ónodi Emese (7.a) ugyanezen a versenyen a legeredményesebb női versenyző kupáját kapta meg.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.11.18.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 7. helyezést ért el:

          Páhán Anita

          Skrabák Boglárka

          Benedek Zoltán

          Gombos Gergely

 

Tanáruk: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : sport A kerületi úszóverseny eredményei 2017.11.17.

A kerületi úszóverseny eredményei:

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
                                                                         Horváth Zsombor (5.a) - 2. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Farkas Júlia (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Tóth Fruzsina (6.a) - 4. helyezés
                                                                         Pálinkás Lili (6.a) - 5. helyezés
                                                                         Rakusz Hanna Rezeda (5.a) - 6. helyezés
                                                                         Zimonyi Barna (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Kapuvári Márton (6.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Tóth Fruzsina (6.a) - 2. helyezés
                                                                      Ludányi Zsófi (5.b) - 5. helyezés
                                                                      Rábai Gellért (6.a) - 5. helyezés

- 50 méteres mellúszás - "A" kategória: Horváth Zsombor (5.a) - 1. helyezés
- 50 méteres mellúszás - "B" kategória: Ludányi Zsófi (5.b) - 1. helyezés
                                                                     Pálinkás Lili (6.a) - 4. helyezés
                                                                    Skrabák Virág (6.a) - 5. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Farkas Júlia (6.b), Pálinkás Lili (6.a), Skrabák Virág (6.a), Tóth Fruzsina (6.a) - 1. helyezés

IV. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 2. helyezés
                                                                         Skrabák Boglárka (8.a) - 3. helyezés
                                                                         Pénzes Vanda (8.a) - 5. helyezés
                                                                         Török Zoltán (8.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 1. helyezés
                                                                     Galaskó Petra (8.a) - 6. helyezés

- 100 méteres mellúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Skrabák Boglárka (8.a) - 2. helyezés
                                                                       Rátkai Viktória (7.a) - 3. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Molnár Klaudia (7.a), Pénzes Vanda (8.a), Rátkai Viktória (7.a), Skrabák Boglárka (8.a) - 1. helyezés

V. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 2. helyezés 
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 4. helyezés  



Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi délutáni fogadóórák 2017.11.15.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy az őszi délutáni fogadóórák november 20-án és 21-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató


 
iskolavezetés információi Ablak a világra 2017.11.15.

Az "Ablak a világra" rendezvény 2017. november 14-én, kedden kerüt megrendezésre. Az idei vendégek listája az alábbi meghívón olvasható.

Ugyanezen a napon került megrendezésre a diákparlament is.


meghívó
 
versenyek : informatika Informatika OKTV (programozás, első forduló) 2017.11.15.

 

Az informatika OKTV programozás kategóriájából a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani az első forduló után a versenybizottsághoz:  Csala Péter, Csala Bálint (11.b), Kálmán Vince, Glávits Balázs (12.a).

Tanáraik: Békefi Gábor és Olejnik Árpád.

Gratulálunk nekik!


 
iskolavezetés információi Ady/Petőfi előadás 2017.11.15.

Az "Ablak a világra" rendezvényünk keretén belül a 8.a és a 11. évfolyam diákjai a Nézőművészeti kft. színházi társulat Ady/Petőfi című előadását nézhették meg iskolánkban.


 
versenyek : sport Úszás 2017.11.13.

Molnár Dóra 5.a osztályos tanuló 2017. november 11-én az ausztriai 17. Nemzetközi Simmeringer Delphincup úszóversenyen korosztályában 2 arany és 1 bronzérmet szerzett egyéni számaiban, váltóban további 2 aranyérmet.


 
versenyek : sport Nemzetközi judoverseny Galántán 2017.11.13.

Igaz Laura (7.a) első helyen végzett a szlovákiai Galántán rendezett judoversenyen. Gratulálunk!


 
versenyek : sport Karate 2017.11.13.

A hétvégén  megrendezésre került  A.J.K.A. Osrszágos Shotokan Karate Bajnokságon  Gyarmati Fanni (7.a) korosztályában (13-14 éves lány ) egyéni KATA-ban I. helyezett lett.

 


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása