Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 224 ] Új hír írása

iskolavezetés információi Határidő - jelentkezés a kisfelvételi írásbeli vizsgára 2017.12.07.

Tájékoztatjuk a negyedik osztályos diákok szüleit, hogy az írásbeli vizsgára az Oktatási Hivatal honlapjáról letölthető "Tanulói jelentkezési lap" benyújtásával lehet jelentkezni.

 

A kitöltött nyomtatványt a titkárságon 2017. december 8-áig lehet leadni.

 

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : angol Angol OÁTV 2017.12.07.

Az Országos angol nyelvi verseny első fordulójából a megadott ponthatár alapján a következő diákok dolgozatait lehetett a versenyszervezőkhöz továbbítani:

  • 7. évfolyam: Moldicz Nóra, Kovács Vince, Yu Lang Richárd, Kiss-Puskár Anna, Závodi Eszter, Németh Veronika, Molnár Áron, Juhász Janka, Gyarmati Fanni
  • 8. évfolyam: Kis Veronika, Pénzes Vanda, Kovács Lili, Horváth Ákos, Varga Levente, Szabó Zita, Sziva Márton, Benedek Zoltán

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Felföldiné Székely Dóra, Igaz Ágnes és Schwarckopf Ágnes tanárnők.


 
versenyek : informatika Ericsson Programozó Bajnokság 2017 2017.12.07.

Gratulálunk Csala Bálintnak és Csala Péternek (11.B), akik csapatukkal részt vehettek az idei Ericsson Programozó Bajnokság döntőjében, és megszerezték a legjobb középiskolás csapat különdíját!


 
versenyek : informatika OKTV - Informatika II. 2017.12.07.

Az OKTV Informatika II. (programozás) kategóriában Csala Bálint és Csala Péter (11.B) is bejutott a verseny második fordulójába. Gratulálunk!

 

Tanáruk: Olejnik Árpád


 
versenyek : sport Szinkronúszás 2017.12.06.
Farkas Júlia 6/b. és Jáky Lili 7/b. osztályos tanulók a Budafóka Sportegyesület csapatának tagjaként a dec.1-2-án megrendezett V. Aquatic kupa szinkronúszó versenyen kategóriájukban 1. helyezést értek el.
Erdeményükhöz gratulálunk!
 

 
versenyek : német Német szépkiejtési verseny 2017.12.05.

A kerületi német szépkiejtési versenyen az alábbi eredmények születtek:

Oszlánszky Lili (6.b) - 1. helyezett

Máthé Kristóf (7.b) - 3. helyezett

Kalkopulosz Eszter (10.b) - 1. helyezett

 

Gratulálunk nekik!

Tanáraik: Sisak Andrásné, Oroszi-Kuzmich Kinga és Lauthné Url Csilla tanárnők.


 
versenyek : történelem BKV közlekedéstörténeti verseny 2017.12.04.

A BKV közlekedéstörténeti versenyének budapesti döntőjén Kajári Lilian, Kis Veronika és Páhán Anita második helyezést ért el.


 
versenyek : sport Úszás 2017.12.04.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Székesfehérváron a 8-11. korosztályos úszóversenyen 1 aranyérmet szerzett egyéni számában, váltóban 1 ezüstérmet.

 


 
iskolavezetés információi Szalagavató 2017.12.04.

Iskolánk végzőseinek szalagavató bálját 2017. december 2-án tartottuk a Klauzál Gábor Budafok-Tétény Művelődési Központban.

Reméljük, hogy a résztvevők mindannyian jól érezték magukat a színvonlas műsorral egybekötött bálon.


 
egyéb Ezüstérem az osztrák judo utánpótlásverseny 2017.12.04.

Igaz Laura (7.a) második helyen végzett az Osztrák Judoszövetség által kiírt nemzetközi U14-es judoversenyen.


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 224 ] Új hír írása