Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 103 ] Új hír írása

versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2019.03.06.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

5.osztály:Dévényi Márton

             Mezei Gábor

6.osztály:Ludányi Zsófi

             Sebestyén Sára

             Mensáros Dominika

7.osztály:Dévényi Álmos

             Polgár Eszter

             Skrabák Virág

8.osztály:Yu Lang Richárd

             Kovács Domonkos

             Lapos Nóra

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
versenyek : magyar AEGON tehetségfejlesztő verseny 2019.03.05.

Az AEGON tehetségfejlesztő versenyén ("Kortárs irodalmat az iskolákba!") a 10. évfolyamos korosztályban 92%-os teljesítménnyel ért el dobogós helyezést Varga Zsófia 10.b osztályos tanuló. Az IRODALOM MÁSKÉPP -verseny országos döntőjébe került diákunk március végén a bajai Petőfi-szigeten megszervezett háromnapos projekt részese lehet.

Tanára Cselényi Péter tanár úr.

 


 
versenyek : kémia Heves kémiaverseny, kerületi forduló 2019.03.05.

A kerületi versenyen az alábbi eredmények születtek.

 

7. évfolyam: Tersztenyák Alíz első, Somogyi Kincső második, Hódi Flóra harmadik lett.

 

8. évfolyam: Yu Lang Richárd második, Varga Szilárd Mihály harmadik lett.

 

 
Továbbjutók: Tersztenyák Alíz (7.b), Somogyi Kincső (7.b) és Yu Lang Richard (8.a).
 
 
Tanáraik: Gajdosné Szabó Márta és Tóth Szilvia. 
 
Gratulálunk!

 

 
versenyek : biológia Herba medica tanulmányi verseny 2019.03.05.

Bebesi Ákos 11.b osztályos tanuló bejutott a Herba medica tanulmányi verseny országos döntőjébe. A versenyt a SZTE GYTK Farmakognózia Intézete hirdette meg. Az emelt szintű biológia és kémia tananyag mellett orvosi-és gyógyszerésztudományi egyetemi ismeretekre is szükség volt a döntőbe jutáshoz. Szaktanárai Bálint Martin és Juhász Gergely, a felkészülésben Tóth Szilvia segítette. A döntő 2019. március 22-án lesz Szegeden. 


 
versenyek Versenytánc 2019.03.04.

Bednarik Bianka 7. b oszt.-os tanuló a Pest megyei Területi Bajnokságon standard táncból 1. helyezést, latin táncból 3. helyezést ért el a táncoslábú "párjával". Erdeményéhez szívből gratulálunk!


 
versenyek : magyar Országos Móra Ferenc novellaelemző és -író verseny 2019.02.28.

A XXVII. Országos Móra Ferenc novellaelemző és -író verseny budapesti előválogató fordulójából Parti Nagy Lajos szövegének elemzésével négy diákunk - Glávits Anna (10.a), Varga Zsófia (10.b), Csörgits Máté és Németh Ágoston (11.a) -jutott be az országos döntőbe. 

Tanáraik: Cselényi Péter és Felföldiné Székely Dóra


 
versenyek : német DSD vizsgaeredmények 2019.02.27.

Megérkeztek a 12.b osztály DSDII eredményei, amelyek idén is kiválóak lettek.

Az írásbeli és szóbeli vizsgák összesített eredményei alapján mind a 9 tanuló C1-es nyelvvizsgát szerzett.

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak, Sisak Andrásné,  Lauthné Url Csilla és Silke Zimmermann tanárnőknek.

 


 
versenyek Bolyai természettudományi verseny, körzeti forduló 2019.02.27.

A BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY körzeti fordulóján az alábbi szép eredmények születtek.

 

Az 5.a osztályból Lévay Levente, Csige Zsófia, Kerekes Kázmér és Nagy Rebeka második helyezest értek el , Spéth Veronika, Illés Csanád, Tóth Kolos Barnabás és Rédei Márk ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Müller Emese tanárnő.

 

A 6.a osztályból Barabás Kitti, Benedek-Fazakas Beatrix, Kardos Boróka és Kósa Fruzsina ötödik helyezést értek el.

Tanáruk Tóth Szilvia tanárnő

 

A 8.a osztályból szerveződött csapatok a gimnáziumi kategóriában az első hat helyből ötöt is elhoztak.

·         2. helyezettek lettek: Gyarmati Fanni, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi Eszter;

·         3. helyezettek lettek: Érsek Georgina, Igaz Laura Elena, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia;

·         4. helyezettek lettek: Béres Bálint, Nagy Ákos, Pudner Anna, Tarr Csilla Tünde;

·         5. helyezettek lettek: Berczik Attila, Bimbó Balázs Norbert, Lapos Nóra, Yu Lang Richard;

·         6. helyezettek lettek: Kocsis Boglárka, Németh Veronika Anna, Ónodi Emese, Szabó Adél Anna.

Tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Tóth Szilvia, Vaskor Gabriella.

 

Gratulálunk a szép sikerhez!

 


 
versenyek : fizika Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 2019.02.26.

Az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny megyei fordulójába jutott Yu Lang Richard (8.a), Kovács Domonkos (8.a), Kovács Marcell (8.b), Pudner Anna (8.a), Gyarmati Fanni (8.a), Rédei Viktória (8.b), Nagy Zsófia (8.b), Dudás Zsófia (8.b) Szabó Adél (8.a), Érsek Georgina (8.a), Zulauf Henrik (8.b) és Ányos Eszter (8.b).

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrúd és Simonné Tatár Zita tanárnőnek!


 
versenyek : matematika Nemzetközi matematikaverseny 2019.02.26.

A Nemzetközi matematikaverseny 2. fordulójának díjazottjai iskolánkból:

5. évfolyam: Tóth Kolos Barnabás, Harkai Boróka Napsugár, Uzsonyi-Nagy Kolos;

6. évfolyam: Sebestyén Sára.

 

A döntőbe Harkai Boróka Napsugár jutott.

Tanáraik: Nayg Emese, Tolnai Judit, Rakota Ilona.

Gratulálunk nekik!

 


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 103 ] Új hír írása