Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] .. [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 89 ] Új hír írása

egyéb Ritmikus Sportgimnasztika 2017.03.14.

Papp Luca Anna 5. b osztályos tanuló, a 4 th International Tavaszi Kupa - 2017. március 11-12. között megrendezett Ritmikus Sportgimnasztika Versenyén 3. helyezett lett szabad- és karikagyakorlatban is. Eredményeihez szívből gratulálunk!

versenyek Mozaik országos tanulmányi verseny 2017.03.14.

Laczkó Laura (5.a) a Mozaik országos tanulmányi versenyen az elődöntők alapján első helyen jutott az országos döntőbe természetismeretből.
Tanára Bálint Martin tanár úr.

Gratulálunk!

versenyek : matematika Pangea matematikaverseny 2017.03.14.

A Pangea matematikaverseny országos döntőjébe jutottak az 5. évfolyamról:

Tersztenyák Aliz

Pick Leonárd

Palotás Levente

Molnár Hunor

Tanáraik: Tolnai Judit és Nagy Emese

versenyek VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny 2017.03.13.

Skrabák Virág (5.a) a VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Versenyen korcsoportjában ezüst minősítést nyert.

versenyek : biológia Biológia OKTV II. kategória, a 2. forduló eredménye 2017.03.13.

Gratulálunk Marcell Ágotának (12.b), aki a tavalyi sikerét megismételve idén is a biológia OKTV második fordulójából az országos döntőbe jutott.

Tanára Juhász Gergely tanár úr.

versenyek : biológia Biológia OKTV I. kategória, a 2. forduló eredménye 2017.03.13.

Gratulálunk Benkó Csabának (11.b), aki a biológia OKTV I. kategóriájában a második fordulóból az országos döntőbe jutott.

Tanárai Vaskor Gabriella tanárnő és Juhász Gergely tanár úr.

versenyek : informatika Informatika OKTV programozói kategória, országos döntő 2017.03.13.

Gratulálunk Kálmán Vincének (11.a), aki az informatika OKTV programozói kategóriájában az ország legjobbjai között 37. lett.

Tanára Békefi Gábor tanár úr.

versenyek : sport Judo ezüst 2017.03.13.

Igaz Laura (6.a) a Budaörs Kupa elnevezésű versenyen U13-as korosztályban ezüstérmet szerzett. Gratulálunk!

versenyek : magyar Nyelvtan OKTV, második forduló 2017.03.08.

Gubicza Míra 11.b osztályos tanuló a nyelvtan OKTV második fordulójában a pályamunkák értékelése után a második helyen áll. Innen folytatja áprilisban a versenyzést immár a döntőben. Pályamunkájában a gasztronómia nyelvének változásait vizsgálta a régi receptkönyvektől a gasztroblogokig. Gratulálunk Mírának és tanárának Asboltné Czapári Beátának!

iskolavezetés információi Kisfelvételi eredmények 2017.03.08.

A kisfelvételi eredményei március 10-étől, pénteken reggel 8 órától az iskolában tekinthetők meg.