Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] .. [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 224 ] Új hír írása

rendezvények : sport Párbajtőr Országos Bajnokság 2016.06.20.

Kulcsár Viktor (5A) a Párbajtőr Országos Bajnokságon a Vasas csapat tagjaként ARANYÉRMET nyert.

egyéb Nyári közösségi szolgálat 2016.06.14.

Kedves Gyerekek!

A Csodák Palotája a Múzeumok Éjszakájára (június 25-ére, szombatra) segítséget vár mindkét helyszínén.

Továbbá az önkormányzati napközis táborba is várnak benneteket. Ha lehet, még a héten jelentkezzetek, hogy el tudják készíteni a beosztást.

Természetesen mindkét helyen egész nyáron szívesen fogadják a közösségi szolgálatra jelentkezőket, az elérhetőségeket itt találjátok.

Simonné Tatár Zita

versenyek Kosárlabda 2016.06.07.

Major Bulcsú (5.a) a budapesti kosárlabda-bajnokságon 1. helyezett lett a Fürge Vasas csapatának tagjaként.

versenyek : sport   2016.06.06.

Nádor Balázs (10a) június 4-én a keszthelyi triatlon verseny sprint távján bronzérmes lett korosztályában, összesítésben a 260 indulóból az abszolut 21. helyen végzett.

iskolavezetés információi Szülői értekezlet 2016.05.31.

2016. június 1-jén, szerdán 18 órától szülői értekezletet tartunk a 2016/17-es tanévre felvett ötödikeseink szüleinek.

Békefi Gábor igazgató

versenyek Kosárlabda 2016.05.31.

Várszegi Réka (8.a) és Hunkár Anna (8.b) csapatával a kosárlabda Serdülő Bajnokság országos döntőjén 6. helyet szerzett.

versenyek : matematika Kalmár László Matematikaverseny 2016.05.30.

Gratulálunk Páhán Anitának (6.a), aki a rangos Kalmár László Matematikaversenyen országos 6. helyezett lett.

Tanára dr. Horváth Eszter tanárnő.

egyéb MLTSZ-Magyar Bajnoki cím 2016.05.30.

Tarr Norbert (9.b.), a Cool Dance School tánccsoport tagjaként, 1. helyezést ért el a Magyar Látványtánc Szövetség  táncverseny országos bajnokságán. Gratulálunk!

versenyek : magyar Tudásbajnokság országos döntő 2016.05.28.

Skrabák Boglárka 6.a osztályos tanuló a Bendegúzakadémia Tudásbajnokság versenyén anyanyelv kategóriában országos 1. helyezést ért el.

Ragyogó teljesítményéhez gratulálunk!

Tanára Bakó Tünde tanárnő.

versenyek : történelem Szépművészeti Múzeum, verseny 2016.05.27.

A Szépművészeti Múzeum görög-perzsa háborúkkal kapcsolatos országos versenyén a 10. helyet szerezte meg a 6.a csapata: Árkosi Ivett, Kis Veronika, Páhán Anita, Skrabák Boglárka.