Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] .. [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 91 ] [ 113 ] Új hír írása

egyéb Hip-hop verseny 2018.02.28.

Nagy Ábel (7.b) február 24-én a Ritmus Csapatok Országos Táncversenyén  I. helyezett lett "Gyerek B szóló" kategóriában! Ezzel kvalifikálta magát a májusi zágrábi világbajnokságra. Gratulálunk.  


 
versenyek Országos fuvolaverseny 2018.02.28.

A IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti döntőjében Skrabák Virág (6.a) ezüst minősítést szerzett.


 
versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló 2018.02.26.

Remekül szerepeltek iskolánk diákjai a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján. Az eredményhirdetés során kiderült, hogy a szoros versenyben a következő helyezéseket szereztük meg:

 

5. osztályos kategória

3. hely (díjazott csapat): Kis tudósok (Boros Noémi, Csuti Szilvia, Széll Anna)

5. hely (díjazott csapat): Természeti pattanások (Dudás Gergő Péter, Lévai Dávid, Vida Benedek, Vincze Keve)

6. hely (díjazott csapat): Hóbaglyok (Ludányi Zsófi, Sebestyén Sára, Szántó Levente, Szikora Zorán)

11. hely: Természetjárók (Ormos Mihály, Sike Zoltán, Szabó Bálint, Székely Marcell)

Felkészítő tanáruk: Szirtes Anilla

 

6. osztályos kategória

1. hely (díjazott csapat): Azt hittük, matekverseny (Bende Barnabás, Dévényi Álmos Tamás, Polgár Eszter, Skrabák Virág)

4. hely (díjazott csapat): Newton almái (Lipkovics Ádám, Pachmann Balázs, Pick Leonárd Ádám, Szabó Erik Zalán)

11. hely: Névtelenek (Markovics Mirjam, Oszlánszky Lili, Papp Luca, Somogyi Kincső)

14. hely: Mi és a Lőrincz (Farkas Botond Máté, Komáromi Bence, Szabó-Perényi Áron, Szél Benedek)

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin és Vaskor Gabriella

 

7. osztályos gimnáziumi kategória

3. hely (díjazott csapat): Zolika (Érsek Georgina, Igaz Laura, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia)

5. hely (díjazott csapat): Természetesek (Béndek Simon, Berczik Attila, Bimbó Balázs, Yu Lang Richard)

13. hely: Gázok (Berki Bánk, Ganyecz Gergely, Nagy Sólyom, Perlai Bálint)

17. hely: Kaktuszok (Gyarmati Fanni, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi Eszter)

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Gajdosné Szabó Márta, Simonné Tatár Zita, Szirtes Anilla, Vaskor Gabriella

 

 

8. osztályos gimnáziumi kategória

2. hely (díjazott csapat): LeCSUKAtott csukák (Kis Veronika, Németh Borbála, Páhán Anita, Skrabák Boglárka)

5. hely (díjazott csapat): Tyúkos pite (Balog Eszter, Galaskó Petra, Kovács Lili, Vári Diána)

9. hely: Sorvasztók (Nyári Zaránd, Szalai Botond, Sziva Márton, Varga Levente)

11. hely: Nárcisz4444 (Balog Csenge, Börzsönyi Réka, Kajári Lilian, Vári Anna)

Felkészítő tanáraik: Gajdosné Szabó Márta, Dr. Horváth Eszter, Juhász Gergely

 

Gratulálunk az eredményesen szereplő diákoknak és felkészítő tanáraiknak.

Külön gratulálunk a hatodik osztályos Azt hittük, matekverseny (Bende Barnabás, Dévényi Álmos Tamás, Polgár Eszter, Skrabák Virág) csapatnak, akik bejutottak az országos döntőbe. Sok sikert kívánunk nekik!


 
versenyek PTE Hyperión verseny 2018.02.25.

A Pécsi Tudományegyetem ókori kultúrtörténeti versenyének területi fordulójából az országos döntőbe jutott Glávits Anna 9. a osztályos tanulónk.  Gratulálunk és szurkolunk neki a továbbiakban is!

Tanára Felföldiné Székely Dóra tanárnő.


 
versenyek : sport Budapesti sakk diákolimpia 2018.02.24.

A budapesti sakk csapat diákolimpián a "felsős fiú" kategóriában iskolánk csapata a 11. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a)


 
versenyek : magyar Vers-és prózamondó verseny 2018.02.23.

A kerületi vers-és prózamondó versenyen Nagy Ádám (próza) 5. b osztályos tanuló 3. helyzést ért el. Béndek Simon (vers) 7.a osztályos tanuló 3. helyzést ért el. Gratulálunk mindkét tanulónak! Tanáruk: Miernik Beáta


 
iskolavezetés információi Az egyházak képviselőinek tájékoztatója 2018.02.23.

Tisztelt Szülők!

 

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánkban a következő tanév hit- és erkölcstan oktatásával kapcsolatos szülőknek szervezett tájékoztatót az egyházak képviselői 2018. március 9-én, pénteken 18 órától tartják az iskola ebédlőjében. 

 

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny 2018.02.22.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny második fordulójába jutott Kereszthury Péter (9.a), Szász Benjámin (9.a), Tátos Vencel (9.a) és Nyári Bíborka (10.a).

Gratulálunk szép teljesítményükhöz!

Felkészítő tanáraik: Csébics Anikó és Dezamicsné Babich Gertrud


 
versenyek : sport Úszás 2018.02.21.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén a Budapest Kupa I. fordulója úszóversenyen korcsoportjában váltóban 1 bronzérmet szerzett.


 
versenyek : kémia Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny 2018.02.20.

Gratulálunk Hájer Andreának (10.a), aki az Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny második fordulójába jutott.

Tanára Bálint Martin tanár úr.


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 113 ] Új hír írása