Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] .. [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 91 ] [ 109 ] Új hír írása

rendezvények : sport Műkorcsolya- Valentin kupa 2018.02.04.

A Vasas Jégcentrumban megrendezett nemzetközi műkorcsolya versenyen Balog Eszter (8.a) a Basic Novice B kategóriában bronzérmet szerzett.


 
versenyek : sport Műkorcsolya 2018.02.04.
Mezei Réka 6. b osztályos tanuló a hétvégén megrendezésre került Nemzetközi Valentin Kupán 3. helyezést ért el Basic Novice A kategóriában. Kedves Réka, szívből gratulálunk a sikeredhez! :)
 

 
versenyek : sport Kerületi sakkverseny 2018.02.01.

A kerületi sakkversenyen Szász Benjámin (9.a) egyéniben első helyezett lett. A Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Lévai Dávid (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a) összetételű csapat szintén az első helyen zárt.

A sikerekhez gratulálunk!


 
versenyek : sport Sakk diákolimpia - Kerületi forduló 2018.01.31.

Január 30-án került megrendezésre a XXII. kerületi sakk diákolimpia.

Iskolánk egy vegyes csapatot indított a "felsős fiú" kategóriában, akik megérdemelten hozták el az aranyérmet és így továbbjutottak a budapesti döntőbe.

 

A csapat tagjai:

Kitanits Nádja 5.b

Juhász Janka 7.a

Ónodi Emese 7.a

Lévai Dávid 5.b

Ónodi Tamás 5.a


Kerületi sakk diákolimpia
 
versenyek : sport Úszás 2018.01.30.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Székesfehérváron a 12+ úszóversenyen 1 bronzérmet szerzett egyéni számában.


 
versenyek : magyar Magyar Nyelvészeti Diákolimpia 2018.01.25.

Gratulálunk Gubicza Mírának (12. B), aki a Magyar Nyelvészeti Diákolimpia 2017/2018. évi internetes fordulóin nyújtott teljesítménye alapján bejutott a magyarországi elődöntőbe!

Tanára: Asboltné Czapári Beáta


 
versenyek : sport Kézilabda diákolimpiai bajnokság 2018.01.25.
  Lezárult a 2017/2018-as tanév V-VI. korcsoportos amatőr fiú kézilabda diákolimpiai bajnokság alapszakasza, melyben iskolánk csapata nagyszerűen szerepelt, így bejutottunk a rájátszás felső házába! Gratulálunk a fiúknak!
     Eredmények:
Fasori Evangélikus Gimn. - Kempelen  19:16
Kempelen - Pogány                               29:12
Kempelen - Eötvös                                16:11
Szent István Gimn.- Kempelen              12:14
Kempelen - Madách                               20:18
Kempelen - Verebély                              55:5
 
Tanáruk Varga Lóránt tanár úr.

 
versenyek : magyar Kerületi Kazinczy-verseny 2018.01.24.

Gratulálunk Polgár Eszter 6.a osztályos tanulónak, aki a kerületi Kazinczy-versenyen korosztályában 3. helyezett lett.

Tanára Szabóné Moncz Éva.

 


 
versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2018.01.24.

2018. január 20-án rendezték a BVSC Sportuszodában a Budapesti Úszó Diákolimpiát, amelyen iskolánkat többen is sikerrel képviselték. Az eredményekhez gratulálunk az indulóknak!

 

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás: Molnár Dóra (5.a) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó: Farkas Júlia (6.b), Pálinkás Lili (6.a), Skrabák Virág (6.a), Tóth Fruzsina (6.a) - 2. helyezés

 

IV. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás: Győri Mikes (8.a) - 4. helyezés, Molnár Klaudia (7.a) - 10. helyezés, Skrabák Boglárka (8.a) - 11. helyezés

- 100 méteres mellúszás: Győri Mikes (8.a) - 3. helyezés, Skrabák Boglárka (8.a) - 10. helyezés, Rátkai Viktória (7.a) - 12. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Molnár Klaudia (7.a) - 3. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó: Molnár Klaudia (7.a), Pénzes Vanda (8.a), Rátkai Viktória (7.a), Skrabák Boglárka (8.a) - 3. helyezés

 

V-VI. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás: Hatvani Dóra (10.b) - 12. helyezés

- 100 méteres mellúszás: Hatvani Dóra (10.b) - 12. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Szőke Viktória (9.b) - 1. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Heinz Tünde (10.b) - 13. helyezés

 


 
egyéb Bolyai Matematika Csapatverseny 2018.01.20.

A 9-12. évfolyamosok számára rendezett Bolyai Matematika Csapatverseny budai körzeti fordulójának eredményei:

 

9. évfolyam

 

4. hely: Jancsurák Marcell, Szász Benjámin, Tasnádi-Tulogbi Zsófia, Tátos Vencel

 

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona

 

10.. évfolyam

 

3. hely: Csörgits Máté, Gajdos Levente, Ilyés Botond

 

Tanáruk: Csébics Anikó

 

11. évfolyam

 

2. hely: Bakos Dorottya, Kulcsár Panka, Nguyen Nancy, Plachi Dóra

4. hely: Csala Bálint, Tárnok Márton, Varga Borbála, Varga Hanga

 

Tanáruk: Romhányi Katalin

  

Gratulálunk!


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 91 ] [ 109 ] Új hír írása