Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : sport Úszás 2018.02.21.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén a Budapest Kupa I. fordulója úszóversenyen korcsoportjában váltóban 1 bronzérmet szerzett.


 
versenyek : kémia Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny 2018.02.20.

Gratulálunk Hájer Andreának (10.a), aki az Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny második fordulójába jutott.

Tanára Bálint Martin tanár úr.


 
versenyek : német DSDII vizsgaeredmények 2018.02.19.

Megérkeztek a 12.b osztály DSDII eredményei, amelyek idén is kiválóak lettek.

Az írásbeli és szóbeli vizsgák összesített eredményei alapján 9 tanuló C1-es, 5 tanuló B2-es nyelvvizsgát szerzett.

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak, Lauthné Url Csilla és Silke Zimmermann tanárnőknek.


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny, országos döntő 2018.02.19.

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjébe bejutott iskolánk három tanulója.

7. évfolyam:  Dudás Zsófia, Légrádi Kristóf 

8. évfolyam: Páhán Anita

Tanáraik: Horváth Eszter és Tolnai Judit.

 

Gratulálunk!

 


 
iskolavezetés információi Alapítványi bál 2018.02.16.

2018. február 9-én tartottuk hagyományos alapítványi bálunkat.

A műsorról készített felvétel itt tekinthető meg. Köszönjük Aszódi Attillának.

 

Békefi Gábor


 
versenyek : sport Birkózás 2018.02.13.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló 2018.02.03-án a Kötöttfogású Birkózó Budapest Bajnokságon 2. helyezést ért el.

Gratulálunk az újabb szép sikerhez!


 
versenyek : német Német OKTV, országos döntő 2018.02.13.

Gratulálunk Gubicza Mírának (12.b), aki a német OKTV második fordulójából a verseny országos döntőjébe jutott!!!

Tanára Lauthné Url Csilla tanárnő.

 


 
versenyek : magyar Novellaelemző verseny 2018.02.13.

Gratulálunk Varga Zsófiának (9.b), aki írásával bejutott a győri Móra Ferenc Novellaelemző Verseny kreatív fordulójába.

Tanára Cselényi Péter tanár úr.


 
egyéb Szertorna eredmények 2018.02.12.

Országos szertorna elődöntő:

leány csapat 5. hely: Bacsa Liza, Szalai Maya, Pokoly Panna, Szabó Zita, Szabó-Salfay Zita, Sándor Petra

fiú csapat 2. hely: Csörgits Máté, Adámy Márton, Benkó Csaba, Gátmezei Kornál, 

Egyéni összetett 6. hely: Sándor Petra

Tanáruk Ács Győző tanár úr.


 
egyéb Kerületi és budapesti sakkverseny 2018.02.12.

A kerületi sakkverseny csapat eredménye:

1. helyezett: Ónodi Emese, Ónodi Tamás, Juhász Janka, Lévai Dávid, Kitanits Nádja

 

Budapesti diákolimpia egyéni eredményei:

5. helyezett: Lengyel Barnabás

6. helyezett: Szász Benjámin


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása