Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 224 ] Új hír írása

versenyek : sport Asztalitenisz 2017.12.19.

Gratulálunk Paréj Márknak (6.b), aki a Budapesti Asztalitenisz Diákolimpián első helyezett lett.

egyéb Karacsonyi üdvözlet 2017.12.19.

A tanáraink és diákjaink által készített kis összeállítással kívánok kellemes ünnepeket a Kempelen Farkas Gimnázium közössége nevében.

Bízom benne, hogy az itt található „képeslap” oldalait lapozgatva igazi karácsonyi hangulatba kerülnek.

Békefi Gábor

igazgató

versenyek : sport Úszás 2017.12.18.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Pécsen, a Dél-dunántúli cikluszáró úszóversenyen 2 arany és 1 bronzérmet szerzett egyéni számaiban.

versenyek : matematika Matematika OKTV 2017.12.15.

Gratulálunk Csala Bálintnak (11.b) és Pál Viktornak (12.b), mindkettőjük bejutott a matematika OKTV második fordulójába!

Tanáraik: Romhányi Katalin, Csébics Anikó és Bakosné Novák Andrea tanárnők.

Gratulálunk a kiváló eredményhez!

egyéb Angol kerületi szépkiejtési verseny 2017.12.14.

Az angol kerületi szépkiejtési versenyen 7-8. évfolyamon Németh Veronika (7a) első helyezést, Kiss Veronika (8a) második helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Tanáraik: Igaz Ágnes, Felföldiné Székely Dóra

versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő 2017.12.11.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjében iskolánk két csapata is kimagasló eredményt ért el.

Az 5.b. osztály csapata (Zagarics Lili, Feinek Fruzsina, Sebestyén Sára, Ludányi Zsófia)  a 14. helyet szerezte meg.

A 8.a osztály csapata (Kis Veronika, Németh Borbála, Páhán Anita, Skrabák Boglárka) pedig az előkelő 1. helyen végzett. Ők így már háromszoros országos bajnokok.

Felkészítő tanáraik: Bakó Tünde és Miernik Beáta

Gratulálunk a fantasztikus eredményekhez.

A bajnokok

egyéb Hetedhét országban jártunk! - projektmunka 2017.12.11.

December 15-én (pénteken) a Hetedhét országban jártunk című projektmunka 1. alkalma kerül megrendezésre, mely a külföldön töltött cserediákság pozitívumait és negatívumait helyezi középpontba.

versenyek : sport Karate 2017.12.11.

Malinák Áron 5.a. osztályos tanuló a hétvégén megrendezett Gankaku-Óbuda Kupa Goju-kai Karate Bajnokságon fiú kumite versenyszámban II. helyezést ért el.

versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2017.12.11.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett Szabadfogású Birkózó Országos Csapatbajnokságon a Vasas SC csapatával a 4. helyen végzett.

gazdasági információk Ebédbefizetés - 2018. január 2017.12.08.

2017. DECEMBER 11-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 –IG

Befizetés: 2018. január 1 - 31. közötti időszakra (21 napra)

Pótbefizetés: DECEMBER 18-án (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig