Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 213 ] Új hír írása

versenyek : magyar Tudásbajnokság, "Anyanyelv", országos döntő 2017.05.22.

Gratulálunk Skrabák Virágnak (5.a) és Skrabák Boglárkának (7.a) is, akik a Tudásbajnokság anyanyelvi levelezős verseny fordulóiból továbbjutva a Szegeden megrendezett országos döntőben végül korosztályuk győztesei lettek.

 

Tanáraik:

 

Szabóné Moncz Éva  - Anyanyelv 5.,  Kiváló pedagógus díj, I. helyezett

 

Bakó Tünde - Anyanyelv 7., Kiváló pedagógus díj, I. helyezett


 
versenyek : matematika Kalmár László országos döntő 2017.05.22.

A Kalmár László matematikaverseny országos döntőjében  Páhán Anita (7.a) 9. helyen végzett. Tanára: dr. Horváth Eszter.

Szabó Erik Zalán (5.a) a 25. helyezést érte el. Tanára: Nagy Emese.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek Zuglói Táncfesztivál 2017.05.22.

Nagy Ábel (6.b) a hétvégén megrendezett XXXII. Zuglói Táncfesztivál-Országos Versenyen gyerek Hip-Hop szóló kategóriában I. helyezést ért el, Panic Phoebic formáció tagjaként szintén I. helyezést ért el, és a versenyen való szerepléséért különdíjat kapott.  Gratulálunk neki!


 
versenyek : fizika 7. évfolyam kerületi fizikaversenye 2017.05.20.

A kerületi fizika csapatversenyen a gimnáziumi kategóriában:

 

1. helyezett   Horváth Ákos és Sipos Zsombor  (7.a),

 

2. helyezett   Benedek Zoltán és Gombos Gergely    (7.a.

 

Tanáruk: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.05.19.

A Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny dél-budai fordulójában az általános iskolások korosztályában iskolánk csapata 1. lett.

A csapat tagjai: Bacsa Liza, Darvas Péter, Kaponits Julianna, Bocskay Dorka és Soltész Mirtill.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.05.19.

A Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny dél-budai fordulójában a középiskolások mezőnyében iskolánk csapata 1. lett.

A csapat tagjai: Lente Anna, Pataki Anna, Sípos Sándor, Szerdahelyi Dalma és Szabó-Salfai Zita.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny 2017.05.19.

A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában az általános iskolások korosztályában iskolánk csapata 1. lett, a fővárosi fordulóban a 18. helyen végzett.

A csapat tagjai: Bacsa Liza, Darvas Péter, Kaponits Julianna, Szalai Maja.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny 2017.05.19.

A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában a középiskolások mezőnyében  iskolánk csapata 1. lett, a fővárosi fordulóban a 19. helyen végzett.

A csapat tagjai: Lente Anna, Pataki Anna, Szalai Mirjam és Sípos Sándor.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!


 
versenyek : informatika C#ntiCup informatika verseny 2017.05.19.

Csala Bálint (10.b), Csala Péter (10.b) és Glávits Balázs (11.a) csapata a C#ntiCup  többfordulós informatika versenyen 8. helyezést ért el. Gratulálunk!


 
versenyek : angol Benchmark- Budapesti Általános Iskolák Angol Nyelvi Vetélkedője 2017.05.19.

Kovács Vince 6.a osztályos tanuló a Benchmark- Budapesti Általános Iskolák Angol Nyelvi Vetélkedőjén első helyezést ért el kerületünk csapatával.

Gratulálunk neki!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 213 ] Új hír írása