Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 87 ] Új hír írása

egyéb Európa bajnokság 2018.05.14.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén Horvátországban megrendezett Zagreb-i International Dance Open Európa Bajnokságon, Children szolo SHOW kategóriában az  1. helyen végzett.

versenyek : sport Gátfutás 2018.05.14.

Kőszegi Míra (10.a), Kulcsár Panka (11.a) és Molnár Janka (11.b) a Magyarországi Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságon első helyezett lett!

versenyek : matematika Pangea matematikaverseny országos döntő 2018.05.14.

A Pangea matematikaverseny országos döntőjében Kereszthury Péter (9.a) 3.helyezett lett. Tanára: Rakota Ilona.

Gratulálunk a szép teljesítményért.

versenyek : sport Fudokan Karate Országos Bajnokság 2018.05.13.

Pudner Anna (7.a) kiskadett karate formagyakorlat (kata) versenyszámban stílus orszagos bajnok lett vasárnap (05.13.), ugyanitt csapatkatában bronzérmet szerzett. Gratulálunk neki!

egyéb Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2018.05.11.

Csala Bálint 11.b osztályos tanuló a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen 14. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Tanára Romhányi Katalin tanárnő.

versenyek Tudásbajnokság - eredmények 2018.05.11.

anyanyelv 6.:

Somogyi Kincső 1.hely   (bejutott az országos döntőre)

Skrabák Virág    2.hely

Rábai Gellért     6. hely

Bokros Anna      10.hely

Siristye Léna      17. hely

anyanyelv 8.:

Skrabák Boglárka             1.hely  (bejutott az országos döntőre)

természetismeret 6.:

Farkas Botond Máté       5.hely

Laczkó Laura      11.hely

Oszlánszky Lili Luca         15.hely

irodalom 6.

Polgár Eszter     1. hely  (bejutott az országos döntőre)

Somogyi Kincső                3. hely

Oszlánszky Lili Luca         9.hely

Gratulálunk a szép sikerekhez!

versenyek : sport 5vös5km 2018.05.10.

Csörgits Máté (10.A) megnyerte korcsoportjában a május 8-án megrendezett 5vös5km futóversenyt.

versenyek Vonós verseny 2018.05.10.

A Nádasdy Kálmán Zeneiskolában megrendezett vonós versenyen Skrabák Boglárka (8.a), hegedű arany minősítést nyert.

versenyek : sport Fókaolimpia 2018.05.10.

A május 5-én megrendezésre került Fókaolimpia úszóversenyen:

Skrabák Virág (6.a) korosztályában 50 m mellúszásban 2., 50 m hátúszásban 3. és 4 x 50 m gyorsváltóban 3. helyezést ért el.

Skrabák Boglárka (8.a) korosztályában 3 aranyérmet szerzett: 100 m gyors egyéni, 100 m vegyes egyéni és 4x 100 m gyorsváltóban.

egyéb Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.10.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében

Skrabák Virág (6.a) anyanyelv tárgyból 2., matematika tárgyból 4. helyezett lett,

Skrabák Boglárka (8.a) anyanyelv tárgyból 1., matematika tárgyból 2. helyezett lett.

Bogi ezzel az eredménnyel anyanyelv tárgyból a május 26-án Szegeden megrendezésre kerülő országos döntőbe jutott.

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 87 ] Új hír írása