Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 116 ] Új hír írása

versenyek : sport Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokság 2019.12.01.

Szkalka Bíborka (6.b.) a november 30-án megrendezett Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokságon juvenilles korcsoportban nagyformációs ezüstérmet szerzett. 

Gratulálunk neki!


Dream (Rock and Magic SE)
 
versenyek : angol Angol OKTV, első forduló 2019.11.29.

Az angol OKTV (I. kategória) első fordulójából a megadott ponthatár alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani: Böjthe Adél (11.a), Gajdos Levente (12.a), Glávits Anna (11.a), Kocsis Ákos (12.a), Kocsis Márk (12.a), Tóth Vivien (11.a).

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Mezei Fruzsina, Sándorfi Gyöngyvér, Tóthné Komáromi Csilla tanárnők.

 


 
versenyek : angol Angol OÁTV, első forduló 2019.11.29.

Az angol OÁTV első fordulójából az alábbi tanulók dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

7. évfolyam: Aszódi Attila, Kovács-Tuba Kristóf, Nádudvari Máté, Rizmayer János, Szalmay Luca, Uhlár Fanni.

 

Tanáruk: Schwarckopf Ágnes tanárnő

 

8. évfolyam: Balogh Ármin, Balogh Borbála, Császár Szabolcs, Polgár Eszter.

Tanáraik: Mezei Fruzsina, Sándorfi Gyöngyvér

 

Gratulálunk nekik!

 

 

 


 
versenyek : biológia Biológia OKTV II. kategória, első forduló 2019.11.27.

A biológia OKTV II. kategóriájában az első fordulóban megírt dolgozatok közül Hajer Andrea (12.a), Bebesi Ákos (12.b), Hatvani Dóra (12.b), Pokoly Panna (12.a) és Nyári Bíborka (12.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

Tanáruk: Juhász Gergely.


 
versenyek : biológia Biológia OKTV I. kategória, első forduló 2019.11.27.

A biológia OKTV I. kategóriájában az első fordulóban megírt dolgozatok közül Bartos Sára (11.a), Boldis Balázs (11.a) és Varga Ingrid (11.b) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

Tanáruk  Tóth Szilvia tanárnő.


 
versenyek : földrajz Földrajz OKTV, második forduló 2019.11.27.

Gratulálunk Várnai Balázsnak (11.a), aki az első fordulóban megírt dolgozata alapján továbbjutott a verseny 2. fordulójába.

Tanára Vaskor Gabriella tanárnő

 

 


 
iskolavezetés információi Nyílt nap negyedikeseknek 2019.11.27.

Kedves Szülők!

 

Sok szeretettel várjuk a negyedik osztályos diákokat és szüleiket az idei nyílt napunkra.

A bemutatóórákkal egybekötött program 2019. november 28-án, csütörtökön 9 órától 12 óráig tart.

 

A program:

·         9 órától 10 óráig: igazgatói tájékoztató, a nap szervezésével kapcsolatos teendők

·         10 órától 12 óráig: bemutató órák

 

Nagyon fontos, hogy az írásbeli felvételire való jelentkezés határideje 2019. december 6.

 

Békefi Gábor

igazgató

 


 
rendezvények : sport Ritmikus Gimnasztika 2019.11.26.

Balogh Dorka (8.b) a Ritmikus Gimnasztika Orszábos Bajnokságon együttes kéziszercsapat labda gyakorlattal első helyezést ért el. 

 


Országos Bajnokok
 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő 2019.11.25.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 

 

A 6. osztályos csapat kilencedik helyezést ért el:

Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos

 

Tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona

 

A 8. osztályos csapat tizenegyedik helyezést ért el:

Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna

 

Tanáruk: Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 

 


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2019.11.24.

Diákjaink sikeresen szerepeltek a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában.

A következő szép eredmények születtek:

 

5. évfolyam:

3. helyezett:

5.a

Mészáros Máté Ádám

Csatári Bence

Pintér Botond

Vajda Vilmos

Felkészítő tanár: Cselényi Péter

 

6. évfolyam:

2. helyezett:

6.a

Illés Csanád

Kovács Máté Tamás

Tóth Kolos Barnabás

Rédei Márk

Felkészítő tanár: Bakó Tünde

 

5. helyezett:

6.b

Gebora Zsófia

Szakáli Kata

Tóth Fanni

Saár Petra

Felkészítő tanár: Asboltné Czapári Beáta

 

 

7. évfolyam:

1. helyezett:

7.b

Vida Benedek

Szikora Zorán

Szántó Levente

Felkészítő tanár: Miernik Beáta

A csapat ezzel a teljesítményével az országos döntőbe jutott.

 

3. helyezett:

7.b

Feinek Fruzsina

Ludányi Zsófi

Németh Hanna

Sebestyén Sára

Felkészítő tanár: Miernik Beáta

 

4. helyezett:

7.a

Benedek-Fazakas Beatrix

Kardos Boróka

Barabás Kitti

Ludányi Orsolya

Felkészítő tanár: Asboltné Czapári Beáta

 

8. évfolyam:

1. helyezett:

8.a

Skrabák Virág

Polgár Eszter

Bende Barnabás

Siristye Léna

Felkészítő tanár: Szabóné Moncz Éva

A csapat ezzel a teljesítményével az országos döntőbe jutott.

 

2. helyezett:

8.a

Laczkó Laura

Atzél Ilona

Tóth Fruzsina

Börzsönyi Emma

Felkészítő tanár: Szabóné Moncz Éva

 

3. helyezett:

8.b

Somogyi Kincső

Berczik Dorottya

Papp Dorina

Oszlánszky Lili

Felkészítő tanár: Törökné Vermes Judit

 

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 116 ] Új hír írása