Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 91 ] [ 105 ] Új hír írása

versenyek : matematika Pangea matematikaverseny országos döntő 2018.03.12.

A Pangea verseny országos döntőjébe jutottak:

 

Yu Lang Richárd 7.a, tanára: Nagy Emese

Skrabák Boglárka 8.a, tanára: dr. Horváth Eszter

Kereszthury Péter 9.a, tanára: Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
versenyek : sport Úszás 2018.03.12.

Molnár Dóra (5.a) osztályos tanuló a hétvégén Százhalombattán megrendezett Szalai János Emlék úszóversenyen a korcsoportjában 1 aranyérmet, 1 ezüstérmet , 3 bronzérmet szerzett egyéni számaiban,  váltóban pedig bronzérmes lett.


 
versenyek : angol Kerületi angol nyelvi verseny 2018.03.09.

Az 5-6. osztályosok angol nyelvi kerületi versenyén a következő eredmények születtek:

 

5. évfolyam (emelt szint):

1. helyezett Kovács -Tuba Kristóf

3. helyezett Kósa Fruzsina

5. helyezett Magyar Ábel

 

6. évfolyam (emelt szint):

3. helyezett Svoboda Anna

6. helyezett Atzél Ilona

 

Felkészítő tanáraik: Schwarckopf Ágnes, Mezei Fruzsina és Szabó Katalin tanárnők.

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : sport Mű- és Toronyugró Országos Bajnokság 2018.03.08.

Sándor Petra (11.b) a hétvégén megrendezett felnőtt Mű- és Toronyugró Országos Bajnokságon 3 méteres szinkronugrás kategóriában a versenyszám győztese lett, a műugrás 1 méteres és 3 méteres mezőnyében a második helyen végzett.

Gratulálunk!


 
egyéb Zrínyi Ilona Matematikaverseny, országos döntő 2018.03.08.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjébe jutott:

 

Rábai Gellért            6.a

Yu Lang Richard       7.a

Páhán Anita             8.a

 

A területi fordulón díjazott tanulóink:

 

5. évfolyam:

Németh Hanna            10. helyezett

Sebestyén Sára           17. helyezett

 

6. évfolyam:

Rábai Gellért                 2. helyezett

Dévényi Álmos              5. helyezett

Szabó Erik                    9. helyezett

Tersztenyák Alíz           13. helyezett

Pick Leonard                16. helyezett

Palotás Levente            17. helyezett

 

7. évfolyam

Yu Lang Richard            1. helyezett

Légrády Kristóf             2. helyezett

Nagy Ábel                   12. helyezett

Nagy Sólyom               15. helyezett

Szabó Adél                  17. helyezett

 

8. évfolyam

Páhán Anita                    1. helyezett

Gombos Gergely              6. helyezett

Sziva Márton                   9. helyezett

Horváth Ákos                  10. helyezett

Skrabák Boglárka            16. helyezett

Sipos Zsombor                17. helyezett

Benedek Zoltán               19. helyezett

 

12. évfolyam

Pál Viktor                        3. helyezett

 

Csapateredmények:

 

6. évfolyam                    2. helyezett

7. évfolyam                    1. helyezett

8. évfolyam                    2. helyezett

12. évfolyam                  1. helyezett

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Tolnai Judit 

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : biológia Biológia OKTV II., döntő 2018.03.08.

 

A biológia OKTV II. kategóriájában a 2. fordulóban 267 tanuló versenyzett. Az országos döntőbe közülük már csak 50 tanuló jutott tovább.

 

Gratulálunk Benkó Csabának (12b.), aki a biológia OKTV II. kategóriájában bejutott az országos döntőbe!

 

Tanára Juhász Gergely tanár úr.


 
iskolavezetés információi Az egyházak képviselőinek tájékoztatója 2018.03.08.

Tisztelt Szülők!

 

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánkban a következő tanév hit- és erkölcstan oktatásával kapcsolatos szülőknek szervezett tájékoztatót az egyházak képviselői 2018. március 9-én, pénteken 18 órától tartják az iskola ebédlőjében. 

 

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek Budapesti Sakk Diákolimpia 2018.03.07.

A Budapesti Sakk Diákolimpián iskolánk két csapattal indult.

III-IV. korcsoport: Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a) - 11. helyezés

V-VI. korcsoport: Jancsurák Marcell (9.a), Lengyel Barnabás (9.a), Szász Benjamin (9.a), Tóth Bálint (9.a) - 7. helyezés


 
versenyek : magyar Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2018.03.06.

Gratulálunk Skrabák Virágnak (6.a), aki a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny fővárosi fordulójában 3. helyezett lett. Kiváló eredményével Virág a verseny döntőjébe jutott.

Tanára Szabóné Moncz Éva.


 
versenyek : sport Kötöttfogású Birkózó Bajnokság 2018.03.06.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a Kötöttfogású Birkózó Bajnokság március 3-án, Tatabányán megrendezett országos döntőjén harmadik helyen végzett.

Gratulálunk!


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 91 ] [ 105 ] Új hír írása