Nyáron 8-13 óráig az alábbi szerdai napokon lesz ügyelet az iskolában:

A tanévzáró ünnepély június 23-án, pénteken 17 órakor kezdődik.

iskolavezetés információi Leendő ötödikesek - beiratkozás 2017.06.22.

A leendő ötödikesek beiratkozása június 23-án, pénteken 9 órától 13 óráig lesz.

egyéb Országos Angol verseny 2017.06.19.

Nemrégiben Polgár Eszter 5.a osztályos diákunk az Országos Angol versenyen(ahol anyanyelvűek is megfordultak), a második legjobb pontszámmal a 8.helyezést érte el!!! Eredményéhez szívből gratulálunk!

Tanára: Schwarckopf Ágnes tanárnő

egyéb Judo ezüst Ausztriából 2017.06.18.

Gratulálunk Igaz Laurának (6.a), aki a Grazban megrendezett nemzetközi judoversenyen U14-es kategóriában ezüstérmet szerzett.

versenyek Medve döntő 2017.06.15.

A Medve Matematika Csapatverseny országos döntőjében Surján Anett (11.a) tanuló a Jegesmedve kategóriában (egyetemisták, tanárok) csapatával az első helyen végzett. Gratulálunk a szép sikerhez!

rendezvények "Csordultig üres" - Rendhagyó irodalomóra 2017.06.15.

A múlt héten Kiss Kálmán dunaújvárosi pedagógus, költő, a Csordultig üres című verseskötet szerzője volt iskolánk vendége. Rendhagyó, kellemes hangulatú és izgalmas irodalomóra keretében Juhász Gyuláról és a Nyugatosok első nemzedékéről tartott előadást a tizenegyedikes diákoknak.

versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.06.13.

A Magyar Vöröskereszt budapesti elsősegélynyújtó versenyén a középiskolások mezőnyében a Lente Anna, Pataki Anna, Szabó-Salfay Zita, Szerdahelyi Dalma és Kállay Ágota összeállítású csapat 1. helyezett lett. Gratulálunk a szép sikerhez!

Felkészítőjük dr. Lenténé Győri Anikó védőnő

versenyek Látványtánc 2017.06.13.

Kállay Ágota (10.a), Nguyen Nancy (10.a) és Lente Anna (9.a) a csoportjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában arany minősítést kapott.

Lente Anna (9.a) párjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában Junior 1. helyezést ért el.

1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] Új hír írása